FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 1/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Tak to teda ne!Netopýry zavařovat nebudu!
    pechfógl-výborný nápad
    Gordon Sargent-přijímáš do klubu?Mám zájem
     
  2. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Jestli ono to není zavařený guáno?xD
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Akce s netopýry se mi líbí a už se i těším na ty pávy! Na nové úkoly na baha ani ne, protože mi zbývají ještě 3 sochy otevřít...
    Guano ne, to jsme úspěšně vložili do družstva! Ale kdyby šlo dát do skleníku místo zelených kapek, to by bylo terno!
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kdybysem byla v nějaké alternativní realitě a měla prostředky, vrátila bych do přírody všechno, co jsme stihli zahubit a vyhubit. To by byla potom sranda. Teď se jen přemnožili divočáci u nás doma.

    Koule nám poslala Tibetské modlitební mlýnky? :eek:
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    vilm4, záleží pouze na Tobě, já už nemám volbu, skončím v zavařovací sklenici společně s drontem, a dobře mě takxD
    kouličko, to že se naše příspěvky sešly bylo kouzlo nechtěného...?;)
     
    Naposledy upraveno: 5/3/17
  6. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Dodo ? pcháá a co takovej Pterodaktyl,Diplodocus,Týrex....máme se kam vracet.Stačí přikreslit ještě jeden Ostrov,třeba ten doktora Moreaua.A hned máme i nové rostlinky,přesličky xl,plavuně xxl,dále výrobny bahna,uhlí,ropy....Farma neskončí lvlem 500,ale Trilobity.(tedy možná),ještě jsou zde Vetřelci,Godzila,Gamera,Gaos a céééééélej vesmír.
     
  7. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    To se dělá,takhle strašit laskavou stařenku?!Mám jediný štěstí,že se toho,doufám,nedožiju!
     
  8. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    vilm4: Náhodou, "laskavé stařenky", které mají vlastní mozek a neocenitelné zkušenosti dokáží přežít kde co. Zvláště pak, jsou-li majitelkami řádné sukovice. xD
     
  9. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    arget31-to vše mám zatím funkční,k tomu jedovatý jazyk a ty uvozovky jsi použila velmi správně.Přesto vidím budoucnost tmavomodře,ne-li černě-poučena sci-fi literaturou-teď jsem si trochu zahrála na orákulum,když už jsme na věštecké půdě.
     
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    vilm4: Kup si krasohled, tvůj pohled na svět bude pestřejší. Občané by tento přístroj měli povinně fasovat před volbami a hlavně po nich.:p
    Ten ostrov doktora Moreaua je výtečný nápad: Pro nejvyšší levely by nastalo nové hemžení a motivace, mohly by se uplatnit i prvky ze zmizelé Fantasy.....
    Ale pro začátek dychtím po koale. Roztomilý mazel. Bizona taky beru, ale toho si do postele nevezmeš.
     
  11. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    vilm4: Taková modrá je pěkná barva a odstíny se můžou měnit dle situace a nálady. Rozhodně mi příjde reálnější než růžová...
    pechfógl: Ten ostrov není špatný nápad, fantazy je fantastické a výsledky šlechtění by mohly být rozhodně velmi bizarní :eek:
     
  12. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  13. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    tesite sa uz na nove remeselnicke recepty?
    ...podla zahranicnych sumov by nam vraj mali zefektivnit chov pand a ziariacich svetlusiek
     
  14. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Tak nevím kouličko... Zavaření netopýři a sušené opičí hlavy??? :eek:
     
  15. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  16. Japtiška

    Japtiška Pisálek fóra

    hmmm něco se bude pěstovat, neb vidím město... co to kecám.... vidím MJS a kapičky ale co to jsou ty uši a ty netopýří marmošky, to netuším :(
     
  17. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    To bude buď vyskakovátko,nebo strašidelná rostlinka?o_O
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Strašidelná rostlinka nevypadá jako špíz....
     
  19. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Někdy ale špíz vypadá jako strašidelná rostlina,ba i hůř.Ještě tejden to musíme vydržet-strašidelný pomyšlení pro zvědavou vilmu.
     
  20. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Já hlavně doufám že půjdou pěstovat i normální děsivé rostlinky, takže bych mohla pohnout s nějakými úkoly. První na řadě je dodělat dekorky do stonku, tak snad se mi to povede. A taky mi celý měsíc drásá nervy tahle nedodělávka:
    [​IMG]

    Mít hřbitov otevřen víc dní po sobě je velká vzácnost. I když v této souvislosti si uvědomuju, že vypadám poněkud divně, když své rodině nadšeně vykládám, že nám otevřou hřbitov na celý týden, nebo že musím nutně získat neonový rybník nebo že potřebuji Picassova koně, a že už mi dozrála ta vejce na stromě a já je musím sklidit. A vrchol toho všeho je, když radostně zahlásím, že mi konečně přeskočilo... Chodí pak okolo mě a bedlivým okem sledují zda se můj stav moc prudce nezhoršuje připraveni kdykoli mě zneškodnit a vyrazit směr Bohnice. Kdybych sem dlouho nepsala, přijďte mě prosím navštívit.