FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 1/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Jujda to je veliké zvíře. Ono se nám tam ještě někam vleze? o_O:D
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Asi se vrátím v čase a půjčím si Winchestrovku od Buffalo Billa... další zvíře a ještě tohle?
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Otázkou je, jestli je to bizon nebo zubr. Obojí jsou chránění. A to ještě nemáme ani tu koalu....
     
  4. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Farma asi půjde do rekonstrukce,aby se nám patřičně zvěčila pro všechny ty nové mazlíčky :)
     
  5. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    danielka000 proto tak velka nabídka zvířat ostatních věcí,aby bylo zaco tú rekonstrukci zrealizovat.
     
  6. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    zkusím z jiného soudku. Bude Baha update (Kefalín čo si predstavujete pod takým update. To je absurdní pane majore). Teď co to tak bude můj tip - nové rostliny a koala, mohlo by stačit 240 ZB tzn. nebude nová místnost v Chrámu - bude nebude ???
     
  7. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Ať bude co bude,budeme proti tomu brblat a pak se do toho pustíme jako vždycky,protože nám to nedá.Máme to tady rádi a VONI to vědí!
     
  8. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  9. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Určitě by to na obrázku měl být bizon? Vypadá to spíš jako zubr, ten je takový subtilnější a navíc dřívávějc žil i na našem území, takže by se nám do sbírky hodil víc než americký bizon. Ale to bude asi RT jedno....
    A co ta lasička a sova? Budou v tajných spolu s ním nebo mají jiný účel? Už se těším, nové věci mám ráda a je mi jedno jestli najdou využití nebo ne. Mně stačí pocit že je mám pěkně usazené v lištičce. To kdyby byly usazené v lištičce souseda, už by to takový pocit nebyl. :p
     
  10. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    A ja som si istá, že pre tohoto veľkého zvera, moju bahamu netreba rozširovať. Veď ešte nemám ani dráčika, a kým táto obluda zavíta ku mne, budem mať v stodole dosť ostatných zvieratiek a budem môcť pre ňu urobiť miesto...:cry:
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Prepperka: Zubr je fajn, akorát je mi sympatičtější jako [​IMG] :p Ty bizoní stejky by zase tolik neškodily 8)
     
  12. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Y_n_O - no to máš 100% pravdu. Kombinace obojího by byla nejlepší řešení. Nejdřív Zubra na zahřátí a nastartování trávení a pak šupky dupky na bizoní stejnk. No a pak klidně ještě jednou toho Zubra jako tečku. My dnes měli obdobu k večeři, jen to teda nebyl bizon, ale jen vepř a místo Zubra sklenička červeného. Ale taky to stálo zato. :inlove:
     
  13. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    To zas bude potřeba ZB.
    Farmáři všech zemí spojme se a volejme-královnu,královnu........!!!!!!!!!
    FA96......BAHA315
     
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jasně, republiku už jsme měli, diktaturu taky, o okupaci a revoluci nemluvě, jako nepamětníci žádejme zopakovat monarchii! Jenže oni by nám, jak je znám, mohli lupnout třeba královnu dětských srdcí... Když už se s vymýšlením nových akcí nemažou, tak by si mohli uvědomit, že karnevaly nejsou jen v Latinské Americe, ale i leckde jinde a přehodit tu královnu do jen lehce změněného prostředí.
    No a jelikož zvířátek není nikdy dost a neosídlených ploch zbývá mnoho :p, co takhle dikobraz, ježura, blboun nejapný (jdu si vygůglit, jak se to řekne v normálních jazycích)?
    P.S.Tak už to mám: Dronte. Zatracenej Presl.
     
    Naposledy upraveno: 5/3/17
  15. blbounnejapný88

    blbounnejapný88 Pisálek fóra

    -pechfógl-:
    ... jednoho blbouna už máme xD
     
  16. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Že by obydlie pre koalu?

    [​IMG]

    A pre byvola..

    [​IMG]

     
  17. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Dronte,dodo,blboun nejapný-ať se jim říká jakkoli,sežrali je imigranti.
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A pokud si dobře pamatuju, jediný vycpaný exemplář se našel v jednom z depozitářů pražského Národního muzea. Je tedy na nás, abychom jej vrátili do přírody, ne?;) Když už jsme tu ta bláznivá farma....
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    -pechfógl- v tomto případě bych udělala vzácnou výjimku a zakoupila balíček na jistotu. Dostal by hezké místo a každé ráno by jsem se pozdravili, společné máme to, že on byl tak nazván a moje, že sem ještě lezu;) jen jestli nám tím nechtějí něco naznačitxD
     
  20. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK