FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Zrovna jsi mi to z klávesnice ukradla, akorát já to znám: Nad Prahou lítala kráva, na větvi cvrlikal slon, kozel je překrásné ptáče - slepice je v pořádku... (no a pak samozřejmě tu nemravnou hospodskou verzi).xD
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tenhle popěvek jsem našla kompletní v té zveřejnitelné verzi v provedení tria maximálních tlouštíků. Starší odkazy nefachaly :-(
    Akorát vilm4, u nás se říká pi*oviny, bigbít a trenýrky do zvonu, to by ti šlo...
     
  3. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

  4. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Pech a Y n O-vidím,že máme podobné základy,na kterých jsme vybudovaly své jedinečné osobnosti.Jo, a na trhu jsem zahlédla ČB žirafku!
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Vždyť jo. V tom videu se o nich hovoří. Vyhrožují ovšem starou dobrou fintou - kup si balík, bude tam žirafa.
     
  6. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Copak je to za krásná políčka ?
    pole1.png pole2.png pole3.png
    A k tomu jedna kytička
    kytka1.png kytka3.png kytka4.png kytka5.png
    kytka2.png

     
  7. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    No kytička..... nevím proč, ale hned jak jsem ji uviděla, naskočilo mi jméno Adéla. Možná ty krvavé květy? No a políčka ve mně evokují hrobeček, hlavně teda to prostřední 2x1. To mám asi z toho jak točím pořád dokola písničku od Nohavici Nová píseň o depresi. Ta slova jsou skvělá, ale asi jsem ji od něj chytla. :music:
     
  8. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Kytička? To bude další místnost v chrámu? :oops:
    Ale jestli ty pole mají bejt obdobou těch na farmě s delší dobou růstu, bylo by to prima. Občas přemýšlím, co tam fláknout na noc a cukrovýho melounu už mám docela dost... :)
     
  9. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Včera to byla krásná políčka a dnes to jsou krásné obrázky


    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ÁÁÁÁ dnes tu máme zase nějaké novinky

    [​IMG]


    [​IMG]
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Novinky na baha ... s 17 ZB to moc nevytrhnu ... :(
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já jsem banánů "k dobru" natrhala zatím pro mne krásných 222 kousků, snad to na něco bude stačit ;)
     
  13. hansicek

    hansicek Expert fóra

    ked sme pri tych bananoch,nezabudajte ze pre chov slonov nepotrebujete iba slonov ale aj aktivovat runu pre chov ktora bude pridana do chramu. Cena bude asi rovnaka ako pri ostatnych teda 20ZB. Tak kto este nema, nech rychlo naskrabka, lebo bude musiet kupovat balicek ZB za hotove
     
  14. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    ZB je stále nedostatek a hansicek, díky za dobré připomenutí. Pěkný víkend všem . ;););)
     
  15. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Snad bude něco nového na pěstování,ZB mám 570(v lednici dalších pět ty jsou ale jen obyč.),chtělo by to krátko i dlouhodobky no necháme se překvapit.
     
  16. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, ZB mám 417, tak si myslím, že to bude stačit na rozjezd. Uvidíme co a za kolik bude k rozjezdu novinek. Jára
     
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Já mám 500 ZB snad to bude stačit ;)
     
    Naposledy upraveno: 10/9/17
  18. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Johnny - no nevím, nevím, teď když se to takhle veřejně profláklo, je velká pravděpodobnost, že až je budeš potřebovat, už tam nebudou. Znáš ten vtip o trpaslíčkovi a lopatičce.

    Kdo by neznal:
    Přijde malý trpaslíček do Německa a říká: "Já jsem malý trpaslíček, mám lopatičku a kyblíček a přišel jsem k vám krást. Němec mu říká: "Běž do Francie, tam se krade víc než tady." Tak přišel do Francie a říká: "Já jsem malý trpaslíček, mám lopatičku a kyblíček a přišel jsem k vám krást. Francouz mu říká: "Běž do Česka, tam se krade nejvíc."Tak přijde do Česka a říká: "Já jsem malý trpaslíček, mám lopatičku a .....doprčič..... kde je kyblíček?"


    A co se šlechtění slonů týká, jsem zvědavá za co dají tu sochu, protože ještě nemám otevřené všechny řádky. Například šlechtění ještě nemám otevřené ani jedno. Takže pokud mi to dají za nějaké sochy co ještě nemám aktivované, můžou mě sloni vyjít pěkně draho. No ale kdyžtak vím kam ty zlaté banány jít (viď Johnny). xD
     
  19. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    A když jsme u těch novinek tak budeme pokračovat

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  20. doben

    doben Ikona fóra

    Co se týče šlechtící sloní akce, tak dodávání bude nakonec podobné, jaké bylo v akci Vánoční večery.

    [​IMG]

    zdroj