FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 1/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  2. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Už,už se nemohu prémia dočkat,celej se třepu jak zacáluju dvě stovky měsíčně,jen abych si mohl jednou za čas uložit tři plochy farmy.Jinak tam nic novýho není,teda kromě ceny,tenkrát to stálo šedesát vočí.
    Kdyby raději prodávali udělátko,abych si vybral odněny z akcí a vůbec se nemusel přihlašovat. xD
     
  3. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Bylo tady už něco jako je budoucí Netopýří děsivá noc? Bude to děsivka spojená se šlechtěním netopýrů? Nebo pěstování extra děsivé rostliny a dodávání do úkolů? Asi si raději budu SK šetřit co kdyby.
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já myslím, že superko můžeš směle rozfofrovat s pávy
    (no, ale jeden nikdy neví, že jo....abys mě pak nehonila s vidlema po polích :D)
    [​IMG]zdroj
     
    Naposledy upraveno: 27/2/17
  5. doben

    doben Ikona fóra

    Prepperka bude to zase pěstovačka, možná jen na hřbitově.
     
  6. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    skalara - Dobrá, dobrá, budu tedy fofrovat. A když to bude blbě, tak vím na koho to svést. xD Při mojí kondici se dlouhého běhu po poli bát nemusíš, ale paměť mi slouží docela dobře, což je v tomhle případě asi ta horší varianta. :p

    Doben - díky za info :)
     
  7. Mauricie1

    Mauricie1 Pisálek fóra

    Já myslím, že by to mohla být podobná akce jako byla s velbloudy nebo předtím s žábama. Nejspíš budeme dodávat netopýry a jejich šlechtěnce v určité hodnotě.
     
  8. karbar

    karbar Vévoda fóra

    S tím bych nesouhlasila.
    Vypadá to na pěstování nové rostliny na hřbitově, vypadá to jako krvavé ucho.
    A ty zavařeniny tam? Buď to budou vypadávátka a nebo z té rostliny umeleme ty marmošky ve mlýně.
     
  9. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Prihlasovací bonus za marec

    Jarné poľe (?)
    [​IMG]
    od levelu 2, každých 9 hodín dáva 820 BS/TBS

     
  10. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Aj ja si myslím, že pôjde o pestovačku a vypadávatka (možno aj mletie.) V koši je SH a MJZ - to naznačuje pestovanie.
     
  11. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    pojde o pestovaciu akciu s mechanizmom ako to bolo pred rokom v akcii "hroziva vecere", budeme pestovat uchovec bazovy(juadsove ucho), vypadavatko bude stava z krvavych paradajok a spolu to pomelieme v mlyne na konzervu/kompot ktorym budeme krmit netopierov - ti nam zakazdym daju nejaku nahodnu drobnost a za nakrmenie stanoveneho poctu netopierov bude vacsia odmena. To ci sa bude pestovat iba na cintorine alebo aj inde neviem.

    s prichodom novych rastlin, stromov a zvierat na baha (budu sa aktivovat za ZB) budu do druzstva zaradene aj dve nove stale ulohy, v kazdej z nich by mala byt ako odmena novy remeselny recept - jeden pre spa manazera a jeden pre alchymistu
    PS: vsetky info su nezarucene s nehodnoverneho zdroja ;)
     
  12. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    No, túto akcičku si pamätám. Bola celkom fajn. Pamätám si aj na to, že asi na druhý deň, ako sa začala mi do bytu vletel netopier. Chudák, vydržal tu skrytý 2 alebo tri dni (odišli sme na chalupu a až keď sme sa vrátili a otvorili okno, tak len prešupol ponad naše hlavy a zmizol v tme.) Dúfam, že tento rok na návštevu nepríde.:p
     
  13. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  14. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Novinky na Bahamarame

    Koala
    [​IMG] [​IMG]

    Nové rastliny

    Kalceolária
    [​IMG]

    Muškátový orech
    [​IMG]

    Diablov pazúr
    [​IMG]

    Okra (ibištek jedlý)
    [​IMG]

    Protea
    [​IMG]
    ..v jednotlivých názvoch rastlín si nie som istý, vychádzal som z prekladu..

    Nové recepty pre alchymistov
    [​IMG]
     
  15. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Koala na Baha no dobre,ale 5 novych rostlin tak to je narez.:p
    ZB budou litat tryskem.Jen nevim kde vezmu misto na pestovani.Mam vysazene od kazdeho"primerene" a zasoby mam tak tak.
     
  16. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Začínám být zvědavá, co to bude, až to bude?:)
     
  18. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Já teda také.
    Zaráží mně akorát příspěvek č. 113 - obrázek vlevo dole.
    Asi to vypadá zase na dekoraci a její upgrady, což by znamenalo že zase stonek nebude?
     
  19. doben

    doben Ikona fóra

    karbar nejspíše se dočkáme opět jen dekorace s upgrady. Tipuju, že odměny budou opět lepší než v ostatních akcích, aby byla motivace kupovat SK.
     
  20. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK