FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 5/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. doben

  doben Ikona fóra

  Ten balík se SH, SK... má hodnotu 292 florenů, pokud bychom to počítali bez slev. Takže pokud by byla cena prémia taková jako na obrázcích, tak velkou část ceny prémia bude tvořit tenhle balík. xD
   
 2. iDavis

  iDavis Baron fóra

  7 funkcií nového premia...

  1. Uloženie troch rozložení fariem
  [​IMG]

  2.
  [​IMG]

  3. Viac akciových rastlín
  [​IMG]

  4. Viac susedov a darčekov
  [​IMG]

  5. Viac vody a hnojiva (pravdepodobne bezplatná voda)
  [​IMG]

  6. Automatický zber plodov
  [​IMG]

  7. Denné voľné zatočenie na kolese šťastia
  [​IMG]

  A nové stromy na bahu a koala...

  [​IMG]
   
 3. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Tak nějak jsem si vzpomněla na pana Donutila a Chroustalovy klíče... :cry:
   
 4. vilm4

  vilm4 Hrabě fóra

  Mně už se to F taky nevende!
   
 5. janinecka2

  janinecka2 Pisálek fóra

  kdyz nemem premium budu si moci pozdeji koupit
   
 6. Prepperka

  Prepperka Dozorce fóra

  janinecka2 - to je dotaz nebo věta oznamovací? Pokud dotaz, tak ano, premium si již brzy bude moct kdokoli zakoupit. Pokud je to věta oznamovací, pak ano, víme o tom.
   
 7. Bezejmenný

  Bezejmenný Ikona fóra

  K obrázku číslo 3, jsem si původně představoval že kdo bude mít premium tak bude mít vyšší výnos z políček. To že dostanu o 5 kousků akčního víc je asi taková pecka jako když byla dřív jako odměna na kole štěstí voda.
  V podstatě k ničemu.

  Teď ještě nevím jestli se ty nové stromky a Koala vážou jen na premium a nebo je to další informace navíc nemající z premiem nic společného.

  Co se týká pamatováčka na plochy - uloží 3 plochy - tak je to zase takový dar nedar. Pokud to uloží jen 3 plochy z 5 (potažmo 7 i z parkem a ostrovem) tak je to zase taková nabídka která nemá až takovou výhodu jak se tady prezentovalo dříve.
  Jednoduše nové premium nenabízí nic co bych využil (možná to uložení ploch ale to by se musely dát uložit komplet všechny plochy)
   
 8. janinecka2

  janinecka2 Pisálek fóra

  dik za odpoved byl to dotaz
   
 9. sisinka

  sisinka Pilný autor

  na možnost koupit si premium se teda těším, měla jsem ho, teď mi skončilo a chybí mi- nejvíc voda a větší úložiště hnoje. No ale nade mnou někdo psal "již brzy" :) Jen doufám, že finančně to nebude taková pálka.
   
 10. FarmOraculum

  FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

 11. iDavis

  iDavis Baron fóra

  Bezejmenný, obrázok s novými stromami a koalou na baha je ďalšia informácia, nesúvisiaca s prémiom. Preto je nad tým text vyznačený hrubým.
   
 12. milostivas

  milostivas Znalec fóra

  na premium uz cekam jak na smilovani tri mesice..ten orpuz s vodou uz me nebavi :p taky mi chybi parfem pri slechteni,ale ten bohuzel zatim v obrazcich postradam :( no nechame se prekvapit :) hlavne asi cenou :)
   
 13. rijkax

  rijkax Aktivní autor

  Asi nejvíc se mi líbí ten samosběr plodů ze stromků. V práci si hrát nemůžu, a jak na potvoru mi ovoce dozrává tak hodinu a půl po odchodu z domu :)
   
 14. evainfo

  evainfo Orákulum fóra

  No s tím samosběrem stromků mám drobet obavy, při těch dnešních problémech na farmě :( ... nechci napsat "přitom, jak to nahoře
  zaplácávají hlava nehlava" ... no už jsem to napsala xD :p Si pamatuji jak se měnil první příchod na farmu z hlavní louky na celou mapu farmičky. I tak se mi při přihlášení ze začátku těchto změn sklidili stromky na hlavní louce a už je tam nikdy nemívám. Další pro mě nejasné, zda to bude celoroční (nechci vidět tu sumu) nebo měsíční ... bych tipla měsíční, jak z nás závisláků tlačí výdaje za tolik akcí v každém měsíci xD
  vždyť oni to chtějí všechno hned. Tak se nechám překvapit a snad se to moc neodliší od starého "Premium", se kterým jsem byla spokojená. Pokud přijde i funkce "obnovení ploch", tak asi jen na farmě a to ráda uvítám ... se tedy máme na co těšit :D
   
 15. FarmOraculum

  FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

 16. hubabuba1968

  hubabuba1968 Velvyslanec fóra

  Nevím proč tu koule tapetuje obrázky které tu už byly dány o_ONení to spam?:D
   
 17. FarmOraculum

  FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

 18. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Hubabuba1968: Tož mi názorně předveď které obrázky se zde opakují.
   
 19. Prepperka

  Prepperka Dozorce fóra

  hubabuba - jenže někdy tu to první zobrazení nezůstane, takže vlastně nikdo neví že se později zobrazí znovu a tudíž již opakovaně :p
   
 20. skalara.v

  skalara.v Orákulum fóra

  Pár horkých novinek z tropů :D
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] ;)