FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    [​IMG]


    [​IMG] [​IMG]

    ******************************************************************

    :);)
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Je tu konečne niekto,kto pridáva príspevky o nadchádzajúcich akciách a to ma teší. Naše orákulum bolo na dlhej letnej dovolenke a nestíha. No a ja tu tiež nie som stále a v poslednom čase som musel vynechať aj pár akcií,takže je dobre,že niekto sem hodí príspevok,čo bude. ;)

    Ps:lacrima ,písal som ti,len asi máš iný nick,ako tu na fóre.
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    I když jsou kostky tak trochu o náhodě, stejně je mám ráda a už se těším :music:
    Ještě koukám, že po zavedení Ohromujících nálepek, bude nálepek v akcích přehršel xD
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kutilka70, lepidel moc k dispozici není, ale dají se koupit, tak proč nepřidat nálepky...
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    *******************************************************************

    [​IMG]
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, na kostky se už těším ... jedna z mých oblíbených akcí :inlove:
     
  7. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Neonoví tygříci a trochu hazardu...a venku prší a prší, tak to nám to bude odsýpat. Pohodový den, štěstí ve hře a šťastné šlechtění všem.;););)
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
    ********************************************************

    :)
     
  9. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Budem se bít jako lvi abychom porazili tygry!!! Boj, boj, boj :mad:
     
  10. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tiez si rada zahram kocky a tak si to zas dam 2 x xD preco nie,je to rychlovka ;) Tulidomky som prevetala a napraskala som tam tygri xD Vecsimou davam mix pretoze este stale mam co dodavat do druzstva samozrejme su to tie posledne. U bosorky som konecne doslachtila osla, uz mala 2 poslednych navyse a predposledny nie a nie doslachtit ako naschval skocil na koniec :cry:xD
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    Duchovia a vlkodlaci sú veľkými fanúšikmi herných šou! Kto by to bol povedal?
    Teraz majú strašidelní kolegovia pripravené svoje vlastné. Trúfate si hrať hry s rakvou?

    [​IMG]

    **************************************************************************

    :)
     
  12. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    To bude avizovaný Děsivý krok v čase. Jen je mi divné, že dle kalendáře má být až za 14 dní, ale vzhledem k tomu že už ho vidíme v křišťálové kouli, bude možná o trochu dřív? To jsem tedy zvědavá na ten termín. Jisté ale je, že už teď se těším, na hřbitov já vždycky ráda, nikde jinde takový klid a mír. 8)
     
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    [​IMG]

    Hry s rakvou
    Nechajte strašidelné hry začať!
    Zasaďte na svoju farmu plazivé rastliny, aby ste boli pripravení na úlohy.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Otvorte rakvu so zodpovedajúcou kombináciou žetónov a vyhrajte úžasne strašidelné odmeny!

    [​IMG]

    ********************************************************************************

    :)
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Vypadá to zajímavě :) 1,2,3 napovídá třem úkolům v družstvu :music:
    V kalendáři nic co by se k tomu hodilo nevidím, tak se nechám překvapit ;)
     
  15. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, ano ano, zajímavě to vypadá ;). Uvidíme, co po nás úkoly v družstvu budou chtít :). Každopadně úkolům v družstvu se nevyhýbám, tak se těším ;).
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    *** *** ***

    :)
     
  17. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Hmm .... [​IMG] přemýšlím , dumám a vidím tam podobnost s akcí Jáma lvová [​IMG]
    Vidím tři rakve a tedy tři víka , jako troje dveře ... přesněji 3 vstupy do tří dočasných úkolů v družstvu .
    K otevření rakví budeme potřebovat herní žetony [​IMG]
    přesněji řečeno určitou kombinaci žetonů ;)

    Strrrašidelní ghúlové a duchové ,
    strrrašidelná plocha , strrrašidelné plodiny ,
    strrrašidelné odměny , strrrašidelné dekorace
    aneb
    Hry s rakví
    [​IMG]

    Bojíte se ? Bojíte se strrrašidelně ? Já ne , já se strrrašidelně těším.
     
  18. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Mě zaujal obsah košíků. Bude se do úkolů dodávat racek, shiráci a třeba gel na vlasy? Nebo to bude jen bonusová odměna v košících, která k dodání nebude? Každopádně zvýším jejich stavy, protože štěstí přeje připraveným. :p
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Prepperka
    Taky jsem na to koukala. A hnedle racka je v košíku vpravo žalud, který graficky připomíná že by mohl být z dubu pýřitého :music:
    Vlevo od racka je spolu s koněm v košíku květ brachychitonu javorolistého ;)
    Edit: A ještě vidím Žraločí zuby a Žebřík :)
     
    Naposledy upraveno: 15/9/24 v(e) 8:37 AM
  20. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    [​IMG]

    [​IMG]
    ***************************************************************************************