FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Na speciální plochu to nevypadá :music:
    Zítra už budeme vědět ;)
     
  2. Peto121

    Peto121 Imperátor fóra

    Y_n_O som na tom podobne. TU je minuloročná akcia a na špešl plochu to nevypadá.
     
  3. Peto121

    Peto121 Imperátor fóra


    Ahoj.

    Nový JackPot na starom,rozmlátenom kolese

    [​IMG]

    Skúste svoje šťastie ešte dnes a získajte šancu stať sa vynikajúcim gurmánskym šéfkuchárom!

    ****************************************************************************************

    [​IMG]
     
  4. Peto121

    Peto121 Imperátor fóra


    Ahoj.

    DOBRE! Zábava a odmeny sú len čo by kameňom dohodil na úplne novej futbalovej doske. Zahrajte si podujatie Football Night a vyhrajte žetóny spoločenských hier o Farm Cup!

    [​IMG]

    *********************************************************************

    ? ? ?

    [​IMG]

    Čo to môže byť?

    ************************************************************

    [​IMG]
     
  5. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Že by výjev z akce Den na pláži? Zdají se mi tam růst palmy, to modré dole vypadá jak delfín, a tak celkově to na mě dýchá atmosférou karibiku. :inlove:
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Taky mi to připomíná něco letního :D To modré může být moře ;)
     
  7. kocieva

    kocieva Velmistr fóra

  8. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Češi sbalili fidlátka a jsou z Německa doma, dostali asi odměnu a jedou se zregenerovat. Potřebují to hoši. To my tady na farmě vyhrajeme všechny zápasy i finále!!!.;););)
     
  9. Peto121

    Peto121 Imperátor fóra


    Ahoj.

    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]

    Vaši zvierací kamaráti vás pozývajú na futbalový večer. Čas na štart!

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Vysádzajte [​IMG]divoké karty a zbierajte [​IMG]plechvky počas zberu farmy (rastliny, stromy).
    Použite ich na výrobu [​IMG]futbalových kariet v mlyne.
    Na hranie segmentu použite futbalové karty. Každá hracia doska sa skladá z dvoch častí!
    Dostanete štyri karty pohybu na segment. Použite ich na pohyb vašej postavy po hracej ploche a
    zbierajte ceny na zodpovedajúcich miestach. Nebojte sa, vždy sa dostanete na koniec segmentu!

    [​IMG]

    [​IMG]

    Venujte pozornosť červeným poliam - ponúkajú obzvlášť skvelé odmeny, ale potom sa zmenia na štandardné polia.
    Páni, pristáli ste na (?) poli! Teraz musíte otestovať svoje znalosti FARMERAMA.
    Za každú správnu odpoveď získate kvízové body, ktoré môžete vymeniť za skvelé odmeny v hernom obchode!
    Výborne, dostali ste sa na koniec segmentu!
    Vyberte si, na ktorej hracej ploche chcete hrať ďalej (okrem segmentu, ktorý ste práve dokončili!).

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Hrajte dosky a segmenty toľkokrát, koľkokrát chcete, aby ste vyhrali čo najviac odmien.
    Nezabudnite si vymeniť svoje hviezdne mince a kvízové body v hernom obchode!

    [​IMG]
    Majte oči otvorené, aby ste našli žetóny doskových hier, použite ich vo Farm Cupe.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]

    **********************************************************************

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    **********************************************************

    [​IMG]
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj ... ááá, desková hra ... tu já mám ráda ;). Těším se na finálovou akční hru :).
     
  11. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    A já se těšila na fotbal.
    Co se dá dělat, půjdeme na deskovku, musíme dokončit měsíční herní maraton. Pěknou neděli a šťastnou ruku při hledání posledních herních žetonů.;););)
     
  12. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Deskovka super :) Dále tam vidím sezónu a suvenýr který bude dávat Fl a +1 k výrobnám ;)
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Fotbal byl lepší, ale co nadělám, budu hrát, co nabídnou.
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Žádná nápověda čím naplnit tulidomek, tak jsem tam hodila savce :music: Za 1SK se to vyplatí tak jako tak ;)
     
  15. kocieva

    kocieva Velmistr fóra

    Pěkný večer všem. Taky jsem si myslela, že budeme hrát fotbal, ale deskovou hru mám radši, takže fajn! (Na okraj - bylo, nebylo, jedny Vánoce a Silvestra jsme též hrály deskovou hru - "Tajemství Santovy skály" - v odměnách akce byly 3 řady na magický stonek a jedna řada (Tajemství Santovy skály 3) má dobu aktivace 4 380 hodin a sklízím ji na Nový rok a právě první prázdninový den, dává 35 SK, 5 beden s bonusy a ještě nějaké 2 bedny.)
    Na Bukanýrskou sezónu se těším, přípravy jsou v plném proudu, doplnit zásoby, na plochy šly stromy, vysypat bedny (v nich jsou velmi užitečné věci, které se do sezóny hodí).
     
  16. Peto121

    Peto121 Imperátor fóra


    Ahoj.

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    *****************************************************

    [​IMG]
     
  17. Peto121

    Peto121 Imperátor fóra


    Ahoj.

    “Deň na pláži”

    Toto leto každý mieri na horúcu slnečnú pláž!
    Pozrite sa na kulturistiku ľudí,
    surfovanie a korčuľovanie na podujatí Deň na pláži a tešte sa na sladkú zmrzlinu a rovnako sladké odmeny!

    [​IMG]

    ********************************************************************
    (akcia bola tu - KLIK)

    [​IMG]
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zkontrolovala jsem stonek, řádek nemám, tudíž jsem nehrála. A letos to vidím podobně, jestli budou stejné plochy. Mýtinu strašně nerada bourám a na jedné ploše napěstovat potřebnou plevel by vyžadovalo v mém případě notnou dávku štěstí, podpůrných prostředků tolik nemám :)
    Uvidíme, co nám písknou...
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    No pokud to bude jen napěstuj a dodej, tak to by asi šlo. Přeci jen jsou prázdniny a člověk u toho nechce sedět věčně ;)
     
  20. Peto121

    Peto121 Imperátor fóra


    Ahoj.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    ****************************************************************

    [​IMG]