FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    Očarujúce kiwi

    [​IMG]

    Existuje kiwi, ktoré prináša šťastie? Aspoň v tejto rade oblakov!
    Naplňte ich predmetmi podľa vlastného výberu alebo si vezmite tri zodpovedajúce darčekové predmety, ktoré sú ponúkané samostatne.

    [​IMG]

    *********************************************

    :)
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    [​IMG]

    Čarovná záhrada


    [​IMG]

    [​IMG]

    "Tak zeleno kvitne...", čo to pre mňa znamená?

    [​IMG]


    Jar je tu a ja by som si mal „vyšperkovať“ svoju farmu?

    [​IMG]

    Možno s týmito tu?

    [​IMG]

    Dodajte to, čo alchymisti potrebujú na získanie odmien.
    Zoznamy musia byť spracované v poradí, ale môžete to urobiť súčasne.

    [​IMG]

    Možno mi dá nejaké svoje zásoby, kto vie?

    [​IMG]

    Chcete hodnotné ceny? Čím viac úloh splníte, tým viac sa zaplní ukazovateľ priebehu a prinesie
    vám skvelé odmeny. Bavte sa v čarovnej záhrade!

    [​IMG]

    [​IMG]

    ***********************************************************

    [​IMG]
     
  3. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Asi nějaký šlechtěníčko? To bych brala, šlechtění mě baví. Pokud je teda za 1 SK. :p
     
  4. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Pěstovačka spojená se šlechtěním? a ještě dodáváním zásob? Tak u toho také, doufám, budou parádní odměny!
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Na obrázku vidím šlechtěnce. Tak se asi budou dodávat do úkolu :music:
     
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    Dnes ráno stál pri dverách predajca a povedal: „Je pekné počasie, rozžiarte si trochu záhradu“.

    [​IMG]

    Mal niečo pre mňa

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Pozor, farmári! Hrajte úlohy „Zamávajte, potiahnite a preč“ každý deň vo Farmárskej hale – dokážete splniť všetkých šesť? Poponáhľajte sa, na quest máte len 24 hodín!

    Dnes toto a zajtra tamto!

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Pripravte záhradu na jar! Splňte 6 úloh, ale poponáhľajte sa, pretože na úlohu máte len 24 hodín!
    Použite tieto rastliny na udalosti a dodajte materiál na postup!

    *************************************************************************************************

    Sezóna šťastného draka

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    ************************************************************************************************

    [​IMG]
     
  7. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    To jsem zvědavá jak náročné to bude. Každý den nový úkol je fajn, úkoly mám ráda. Jen záleží co všechno se bude dodávat a v jakém množství. Ale to se necháme překvapit a snad to překvapení bude veskrze příjemné. :)
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Fujtajxl, čtyřiadvacetihodinové hry. To je horší, jak ty hladové. xD Nemám na ně čas, když směnuju :) A kapky a vrtulky jsem spotřebovala včil u Ingrid :)
    Mno, nějak bylo, nějak bude...
     
  9. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Y_n_O - když teď víš co přijde, máš o to větší motivaci kapky a vrtulky shánět. Takže šup šup, žádné zahálení a meditování, makám makám seč mi myška stačí. ;)
     
  10. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Paráda, nová sezóna, už se těším, suvenýr bude tentokráte týden dávat ZSH a +1 ze stromů (to nám to bude krásně přibývat, mám všude samé stromy).
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Prepperko, já jsem většinou spokojená s tím, co napadá z mých šesti kapkových a tří vrtulkových stromů, z beden a Vehiklu, nikde nic hledat nebudu. Když to nebude stačit, mám smolíka :)
    EDIT: ale furt můžu ošidit spaní, i když ten budík poslední dobou moc neslyším xD
     
    Naposledy upraveno: 6/4/24
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    ******************************************************

    [​IMG]
     
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    Katzlvania Jones pozná všetky príbehy o Zlatom kráľovstve a jeho sofistikovaných hádankách.
    Pripravte sa na odhalenie jej mnohých tajomstiev počas tejto zábavnej akcie!

    [​IMG]

    *******************************************************************

    [​IMG]
     
  14. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Že by akce na Baha? A slovo "hádanky" zní jak rajská hudba pro moje uši. Lákavá kombinace, takže už se těším. I když slunko v reálu láká ven a záhony volají po pozornosti. Snad to půjde nějak skloubit ten reál a virtuál. Ještě že nejsme u zemského pólu, kde slunce půl roku nezapadne. Tam bych se na Farmeramu vždy půl roku nedostala a pak se zase od ní půl roku nehnula. :D
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    ???

    [​IMG]
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Na Baha bude prase, co není prase, ale přerostlá myš? :)
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    ...a je to tu!
    [​IMG]


    Zlaté kráľovstvo


    [​IMG]

    [​IMG]

    Katzlvania Jones pozná všetky príbehy o Zlatom kráľovstve a jeho sofistikovaných hádankách.
    Pripravte sa na odhalenie mnohých tajomstiev kráľovstva!

    [​IMG]

    Pestujte kompasové ruže na Bahamarame a zbierajte mapy pokladov pri ich zbere.

    [​IMG]

    Potom vytvorte kamenné tabuľky v mlyne, aby ste spustili minihru a vstúpili do Zlatého paláca!

    [​IMG]

    Potiahnite kúsky dlaždíc a umiestnite ich všetky vhodne do paláca.
    Dokončite hádanku a získajte staroveké vrecúška so semenami – čím ste rýchlejší, tým viac vrecúšok máte!

    [​IMG]

    Otvorte staroveké vrecúška so semenami a odhaľte mystické semená .
    Zasaďte semená na pestovanie a zber mystických bylín.
    Zapojte ich do úloh a získajte odmeny!

    [​IMG]

    Porozprávajte sa s Katzlvaniou a vyberte si mystickú bylinu, ktorú chcete obchodovať.
    Dodajte konkrétnu hodnotu položky, aby ste ju natrvalo vylepšili.
    Málo byliniek? Kúpte si ich od iných farmárov na trhu!

    [​IMG]

    Neúplné hádanky sa počítajú do odohraných hier, ale iba dokončené hádanky vás odmenia vrecúškami starovekých semien!

    [​IMG]

    Čím rýchlejšie puzzle dokončíte, tým viac bonusových tašiek získate!

    ******************************************************************

    [​IMG]

     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hra o náhodě. Semínka z pytlíčků. Fujky.
    Skládání mám ráda, ale náhodné dodávky semínek ne. To zas budou nervy :)
     
  19. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Tuhle akci jsem ještě nehrála, tak jsem zvědavá jak štěně. Bystrá ušiska, jiskrné oko, hlava na stranu. Snad to zvládnu. Ale jestli je to hodně o náhodě, kůži si kvůli tomu nesedřu. Raději ohlodanou kost v boudě než stejk na střeše.
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Prepperka
    Semínka můžeš měnit dle libosti, ale nejlepší je hned na začátku si upravit směnný kurz 1:1 ;) Já to tak dělám vždy :p
    Jinak je to nevýhodné. Tak bacha na to. Také je dobré si vše řádně naplánovat :music:
    A další informace pro tebe, je to zatím jediná akce kdy se dá akční prodat/koupit na trhu. V tom případě si připrav balík krejcárků :wuerg:
    Přeji hodně zábavy :D