FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 1/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kostky jsou super, jen není super to pěstování a padání, aby se dalo pomlet a házet ;)
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    Riadok "Roztomilý kešu oriešok"


    [​IMG]

    Čo tak sladký, orieškový obláčikový riadok?
    Naplňte ho predmetmi podľa vlastného výberu alebo si vezmite tri zodpovedajúce darčekové predmety, ktoré sú ponúkané samostatne.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    *****************************************************************

    [​IMG]

    *****************************************

    [​IMG]

    ************************************************
    ************************************************

    [​IMG]
     
  3. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Křišťálovka něco ukázala 8)


    orac55.png orac066.png


    orac011.png
    orac033.png

    orac044.png

    orac0222.png
     
  4. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    To vypadá na velké šlechtění? Asi čehokoli? Každopádně teď v kostkách SK pošetřím na budoucí tulení. A už se těším, šlechtící akce mám (zatím) ráda i když jsou zdroje omezené. Není nad to mít velkou rodinu. :)
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    V košoch sú odznaky takmer všetky,takže je jedno,čo máš v domčeku.​

    [​IMG]
     
  6. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Zdravím. Myslím, že budeme šlechtit a míchat koktejly - 2 akce. Člověk zase nebude vědět, kam dřív "skočit", ještěže šlechtění je hnedle hotové, kór když bude tulidomek naplněný za 1 SK.
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    [​IMG]
    * * *
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Pripravte sa na úžasné chvíle. Všetky tropické odmeny budete žať v cool Wild Banana Beach Club od Black Claw.

    Zbierajte okuliare a odznaky z chovateľských prevádzok. Zbierky remeselníckych odznakov v mlyne!

    [​IMG]

    Odomknite chladiče pomocou kolekcií chovateľských odznakov a získajte ďalšie odmeny. Nezabudnite na zber!

    [​IMG]

    Zbierky chovateľských odznakov tiež odomykajú chladničky!
    Sú tam tri rôzne nápoje - nezabudnite pozbierať chladničky!

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    *******************************************************

    [​IMG]
     
  8. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Šlechtění super, těším se.
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    1. Nechajte hry začať! Pestujte si na svojej farme kaktusy, aby ste boli pripravení na výpravu.

    [​IMG]

    2. Zahrajte si quest Lion's Den a vyhrajte štyri rôzne herné žetóny.


    [​IMG]

    3. Otvorte dvere pomocou zodpovedajúcej kombinácie tlačidiel a vyhrajte fantastické odmeny!

    [​IMG]

    [​IMG]

    *****************************************************************************

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  10. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Informací spousta, hodně opět kombinací a hra není stále to , co bývala. Sekání, pomalejší načítání a otvíraní stovek beden... někdy skoro horror. Hra se sekne, bedny se neotvírají a musím hru načíst znova a to i několikrát. Tak jenom doufám, že další akce se podaří rozjet včas a bez větších komplikací. Fajn hru všem a pevné nervy také nám všem.;););)
     
  11. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som sa dnes dokopala k precisteniu prehliadaca a mozem povedat ze je to velky rozdiel, mamča50 skus to tiež ;)

    Ynus No to by som musela este vediet ako na to :wuerg: Dakujem ;)
     
    Naposledy upraveno: 10/3/24
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    sovicka64, a taky není od věci uvolnit místo na disku, tam se průběžně ukládá kravin...

    EDIT: tahle akce s otevíráním už tady kdysi byla, možná i vícekrát, ale protože v prvním hraní mi nenapadaly správné "klíče," asi jsem to už potom vzdala.
    Snad bude líp.

    EDIT2: sovicka64, nevím to v slovenčine, ale u nás to najdu v Ovládacích panelech, Systém a zabezpečení, Nástroje pro správu, Uvolnit místo na disku, vyberu. Počkám, až to PC pokřoupá, doklikám okénka, která nevybral (krom systémových), třeba odesílání chybových hlášení pro výrobce HW a podobně, potvrdím smazání a hotovo.
     
    Naposledy upraveno: 10/3/24
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    ******************************************

    [​IMG]

    Budú aj dekorky...

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    *******************************

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/3/24
  14. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Copak to tam z těch košíčků vykukuje za zvířátka? Sýkořice a spol? To jsem zvědavá jestli bude v odměnách nebo ji to po nás naopak bude chtít. Ale doufám že půjde získat a jestli jo, tak to mě nic namůže zastavit. Sýkořici nutně potřebuju.
     
  15. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Sýkořici už mám, druhá by se hodila. Krmím ji SK. Syslím ji do zásoby. Co je doma to se počítá.
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    Kto si počká....

    Možno bude cez víkend aj

    [​IMG]

    ***********************************************************************

    (Je to len fáma a je len na vás,ako s ňou naložíte!)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/3/24
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Šlechtění za 1 SK je fajn, jen mám obavu, že pak už se nestihnou otevřít všechny lednice se sodovkama. Rači budu došlechťovat za plno, ať mám co nejvic těch opakovacích políček, pak nebude času nazbyt, pracproces přístup k farmě neúprosně krátí :)
     
  18. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Je to tak, teď jsem to dobu študovala. Citronádu a limonádu je třeba otevřít co nejdřív jinak se nestihne nasbírat dost kusů. Je jich potřeba 20 každé, a když počítám 4 sběry denně, je na ně třeba 5 dní. A akce trvá ..... voila .... 5 dní. Pomerančový šťávy bude stačit 12 kusů, tu stačí otevřít později. Každopádně těch ziskových lednic na konci si moc neužijem.
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Prepperka, máš pět hodin k dobru, tu první várku získáš za aktivaci. To je, doufám, moje pojistka, když se v práci ke sklizni nedostanu nebo ji po noční zaspím a čas se posune...
     
  20. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Y_n_O - no vidím to černě - akce začíná ve 14:00, i kdyby byla ihned bez problémů funkční (což je otázka), tak musím sklidit tulidomek, umlít a dodat do úkolu. To vše pár minut trvá. To tedy znamená, že druhý sběr by byl až třeba 10 minut po půlnoci. A na to asi čekat nebudu. Takže si ten náskok vyplýtvám hned ten den.

    Neříkám že to nelze, jen skoro pochybuju že to zvládnu já (časově), a jestli má tedy pro mě vůbec cenu se do celé akce pouštět. Paradoxem je, že teď už ani šlechtění za 1 SK neřeším, to časové hledisko mi teď přijde jako větší překážka.