FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 1/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. doben

    doben Ikona fóra

    Zatím ty výhody pro prémium vypadají dobře, ale hlavní je kolik za ně budou chtít.
     
  2. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Tak na toto poznám správnu odpoveď - Veľa! :sleepy: A je jedno v podstate akú sumu, lebo pri našich platoch a životných nákladoch to bude pre väčšinu hráčov proste Veľa a teraz len dúfam, že nie som ozajstná veštica a mýlim sa xD.
     
  3. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    olivka1180 - ono to bude spíš to prémium jak říká doben. Zadarmo nám takové výhody určitě nedají. Jen netuším co by mohl znamenat ten obrázek se zajíčkem a plodama stromů. Jako víc plodů z jedné sklizně?
     
  4. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Mně zaujal nový vzhled lišty. Vypadá to dobře. A že bychom si kupovali možnost posílání více dárků sousedům ? Až o 8 ? To bude drahý!
    A ten strom - no to nevím, vypadá jako by plodil různé ovoce... nějaký hybrid asi :)
    edit: No jo vlastně prémium - tak to bude určitě sklizeň stromů..
     
    Naposledy upraveno: 20/2/17
  5. doben

    doben Ikona fóra

    Prepperka co se týče stromu, tak v prémium výhodách bývala automatická sklizeň stromů. Myslím si, že by ji mohli mezi výhody zařadit i tentokrát.
     
  6. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Pekný večer,
    márne sa tu motám, darmo hľadám... Gulička nás včera vyzvala, aby sme hádali, akú kompenzáciu dostaneme.včera tu pár hádačov bolo, ale teraz - všade ticho...
    Ale myslím, že ja som to práve uhádla: dostaneme z koláča dieru a z opice - to isté:D:wuerg:
     
  7. Pajuska.67

    Pajuska.67 Pisálek fóra

    Hezký večer ja si myslim že dostaneme body a a kupon jinak nevím mohly by jsme dostan naky novějši strom.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ľubka, ty si mi pripomenula jedno príslovie: Dobrého koňa najviac bijú.
     
  9. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Tak všechny ty výhody se podle mne budou týkat prémia. Jen mě zaráží ta voda - + 200? v původním byla nevyčerpatelná zásoba. Jinak více hnoje, jedno zatočení na kole štěstí navíc, více sousedů = více dárků, rychlejší mletí (možná jen SK), automatická sklizeň stromů. Zajíček mi taky není jasný a ten obrázek s vylepšenou vodárnou ??? No necháme se překvapit. Teď ještě jak zašachují s cenou. Já mám předplacené prémium do prosince 2017, tak pokud bude cena vyšší, jsem zvědavá, jak to vyřeší.o_O:sleepy:-.-
     
  10. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  11. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  12. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Hmm, ako bola naša gulička ešte pred nedávnom lenivá, tak je teraz pilná a zahŕňa nás obrázkami. Dokonca mám pocit, že zabŕda už aj do Veľkej noci. Len to, že je to tajomné a tajomné... Kde hľadať vysvetlenie. Ale je tu kopa špiónov, tak si myslím, že poodhalia rúško tajomstva a pomôžu nám, čo nevieme brúsiť po všelijakých fórach, dozvedieť sa viac;):oops:
     
  13. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ale veď toto všetko už máme 8), nič nové tam nevidím
    [​IMG]
    [​IMG]

    -.-, iba 25 kvapiek SH tam chýba, a tie si môžu aj nechaťxD
     
  15. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Danka, síce to všetko máme, ale teraz dostaneme šancu mať toho o kúsoček viac a "môžeme" si za to aj zaplatiť :p.
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ja už mám drahoxD zaplatené [​IMG]
     
  17. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    nooo,ja tam vidim az 4 ponuky,kazda je na jeden mesiac,tak ak to bude treba obnovovat kazdy mesiac .... no potes koste
    to je mesacne 4 x 7,99 ,teda ak budem chciet vsetky 4 vyhody,tak to za cely rok bude astronomicka suma :oops::cry:
    zatial mam premko do oktobra :),tak neviem neviem co bude dalej
    ale to vsetko su zatial len dohady,aspon dufam ;)
     
  18. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    alexandrakerulova00 - já to chápu tak, že ta cena 7,99 je za všechny výhody dohromady na měsíc. Ale to ti spíš řekne kdo měl předchozí prémium, jak to bývalo tam.
     
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    To bych ráda viděla - s jednou plochou.....
     
  20. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK