FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahoj
    Také jsem ráda, že Peto121 dává info i když je to bez záruky, alespoň víme předem na co se připravit. Když byla akce šťastný a veselý den slev zhruba před měsícem nacpala jsem tulidomek vším možným a teď naposledy jsem z něj vybrala právě ryby a členovce a nahradila ptáky a obojživelníky nu co chybička se vloudila. SK mám naštěstí dostatek tak to půjde. Krásnou hru.
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja mam mix,z kazdeho rozka troska ;):p Hlavne davam podla potrieb druzstva a teraz mi to sadlo ako rit na serbel xDxDxD

    Ynus tak ja som jedna z tych co plni ;):p xD No floreny,Sh,Sk atd. sa mi hodia vzdy :)
     
    Naposledy upraveno: 14/8/22
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    sovicka, těch pár drobných mi nestojí za to družstvo plnit. Šlechtěnce mám na protihodnotu do akcí a posléze do sudu u Dožínek :)

    EDIT: Floreny jsem také posbírala, z toho, co napadalo z beden. Dál nejdu. A taky do Družstva zabrousím, když dojdou vrtulky, ty hlavně. Na SH mám šest stromů a SK padá z beden i kola víc než dost ...
     
    Naposledy upraveno: 14/8/22
  4. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak to šlechtění snad stihnu, než odjedu do thermálů. Bývají dobré odměny, tak je škoda akci nedělat. SK mám dost, mlýn se točí bez zastavení neustále. Nestihnu děsivku, ale nevadí. Oni ty úkoly neutečou.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jelikož máme v odměnách SK čím dál míň, tak si myslím,že by si hráči zasloužili vědět co se bude šlechtit.Když se přidávaly LV na baha,tak se také myslelo na nováčky( že nemaj dekorace,řádky....). Zde se na nikoho nemyslí,že nemá SK kde brát!:p
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jestliže otevřu 5 piccolek a mám z nich 5x dekoraci Ingridin student, tak SK přibývá (nebyly otevřeny najednou), ale radši bych bral něo jiného. Dá se vyrobit ve mlýně.
     
  7. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tak to já si nemůžu stěžovat a to už ani nevybírám sk v rama obchodě. Nejvíc šlechtím za1 sk kromě akcí.

    [​IMG]
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Že sem něco řikal.:cry: Je zřejmé ,že to máme všichni stejný.Nyní jsem si zašel do lišty.Před a po: https://1iq.cz/i/album/WyM2Ecf
    Živě si dokážu představit jak nováčci zvládaj mlít obyčejné krmivo, do toho třeba 600 ks SK na akci!:cry: Ještěže máme všichni k dispozici mraky beden v liště!8):wuerg:
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No vidíš, jaké máš zásoby ;) je zajímavé, že si žádný nováček nestěžuje....
     
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 nebo si nováčci budou jednoduše vybírat, kterou šlechtící akci chtěji splnit celou. Úplně stejně jsem to dělával i já. ;)
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj,ohľadom chovu - šľachtenia (kategórie) sem už príspevok nedám,aby nedochádzalo k omylom. (132 SK ani nie celých,to nie je celý majetok a sú to len nakreslené obrázky)
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Peto121
    Zdravím
    To vůbec nebylo myšleno proti tobě!
    Tak ,zatím.
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Peto, vždyť ti nikdo nic nevyčítá, neber si to tak. Ať si každý dá do domku co uzná za vhodné nebo nic a kdo se spoléhá, jeho riziko. Vždyť jsi tady takový maják, ke kterému vzhlížejí, ale na 100% to vyjít nemusí. Hezkou hru i věštění přeji.
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peťo, stejně si myslím, že se bude šlechtit zvesela i strašidelně, takže klid a nohy v teple ;) Za tvé louskání cizojazyčných věštíren jsme Ti vděční :)
     
  15. mduchek169

    mduchek169 Zelenáč fóra

    Peto121 - Prosím nezanevři na nás, vždyť jsi sdílnější než koule, co bychom si pak počali :cry::cry:
     
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Peto121 - též se připojuji k prosbě, ať jsou příspěvky i k chovu. Však je to vždy bez záruky. Holt to jednou nevyšlo a spousta hráčů i přesto ti zde skládá hold. :DSnad nás nechceš mít na svědomí? :cry:Zbloudilé farmáře tápající zcela ve tmě a dumajíc nad tím, co do toho šmajchldomku strčit za zvěř. 8):p
     
  17. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Peto121 - přidávám se k ostatním. Víš dobře, že se tady pořád brblá, i kdyby vše bylo jak má být. Tak nás neopouštěj.
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Som podobného názoru,ale...
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ale co? No tři druhy v paneláku mají všichni, co to tady čtou a ten zbytek došlechtí normálně. A stejně zase pro nadšence dají slevovou akci, aby se nakupovalo superko s "výhodou" :p
     
  20. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Zatím se mi nikdy nepovedlo vychytat šlechtění za 1 SK. Tudíž tulidomek plním, až když akce vypukne. My co hrajeme déle, tak s počtem SK nemáme problém. Každý měsíc jsem na tom o 500 SK lépe. A to krmím nedostatková zvířata SK. Ty nápovědy jsou fajn a hlavně ty reakce na ně.