FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    idem len zaspomínať, kto by sa tešil na expres s obrovskými stromami-.-...
    .. expres mašinka by bola dobrá, len si predstavte, žeby bola nastavená tak, ako kedysi, nebolo čo do vlaku, stromov aj grajciarov málo, no, florény áno, tešili sme sa, že môžme poslať obyčajný obrovský a dostali vylepšenie, z jablone xl sa nikto nezrútil a hrá doteraz..;)
    a kto do vlaku nemal čo posadiť: "nepotrebujem, aj tak to zaberá veľa miesta", koniec citátuxD;)
     
  2. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Dobre si pamätám na prvý expres vlastne to nebol expres ale šľachtenie stromov a bola to celkom bieda lebo naozaj tam nebolo čo dať :D ale ja som si vtedy povedal v poriadku, mam zopár obríkov tak nevymením celu farmu za obr stromky a nu bola to chyba, ale ako názor uznávam suhlasím so všetkým čo si napísala, vtedy bolo v hre strašne málo vecí a keď bolo to info tak sme všetci čumeli, že ten vláčik čo chodil po meste bude mať 1krát nejaké skutočne využitie :D
     
  3. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    hmm spomienky pekne..aj na nalietane kilometre na baha..a ja som zase ten vlak s mamutimi stromami vyuzila..takze s kazdeho mam cez 30ks..ale neni to ziadny zazrak..bud budes mat na plochach obrie stromi a nebudes nic ine robit..lebo nejako kapacita farmy nepusti..a akcie idu jedna za druhou a burat obriky ma furt nebavi,,takze som uz v takej polohe,,ze si vyberam akcie..ked vymyslia velkokapacitaky na obrie stromy,,potom budem jasat..

    A tronaldo55 prezradis aj pod akym nickom si hral tie zaciatky??Pamatam si dost,,ale teba neviem kam mam zaradit.

    ale samozrejme ze na expres sa vzdy tesim..
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Taky pamatuji první expres. Jestli se dodře pamatuji, tenkrát se to nedalo uspíšit za floreny jako teď. Člověk prostě musel hodinu čekat než přijede další. Přesto se mi tenkrát podařilo nějaké obříky ulovit a dnes jsem za to ráda.
     
    tenista99, vilm4 a ezzra tohle ocenili.
  5. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Ako teraz mi nastala taká vtipná situácia, že sme akurát rozobrali, že sa k nám blížia obr stromky a dnes mi prišla na farmu ponuka za 38E 3600 florénov + pomocníci na 2,5 mesiaca :D ako teraz dilema, že či to kúpiť alebo nie a potom príde naša slavná tombola a bude to stáť absolútne o ničom :D Ale dobre to RT máte premyslené :D J inak neviem akú odpoveď po mne chceš ezzra s tou otázkou... Gulička nám potvrdila, že to bude tombola a ako najpravdepodobnejšia varianta je, že to bude tombola s bedňami a budu tam bedne a postupy od 200lvl, ale nie je to potvrdené, lebo gulička nás trošičku naťahuje, potvrdila nám, že to bude tombola ale možno sme neuhádli ten spôsob akým k nám prídu obr stromky takže no je to zaujímavá situácia :D
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    No konečně bedýnky, na ty se těším ;)
     
  8. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    bedne to je fajn,,nieco urcite risknem..nas orakulum sa polepsil,kazdy den nam dava novinky;)

    tronaldo55,,, co moja otazka nieje zrozumitelna?,No nato ze si ukoncil highest education school,ako si tu vypisoval,tak by som predpokladala,ze rozumies.,,vlastne hraj sa..fajn hru a tesim sa na novinky..Peto121 urcite nieco da noveho:p
     
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Strašne dúfam, že tam nebudú tie bedne za postup... Radšej by som lepšiu šancu na zisk tých obríkov. Ezzra moja otázka smerovala na tvoju otázku? Kam ťa mám zaradiť :D Pozri si môj profil. Registrácia 5.5.15. stále mam rovnaký nick. nechápem dôvod takejto otázky. a zase to podpichovanie lebo hneď na niečo neodpoviem.
     
    vilm4, maribeja a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Hraju od unora 2015, ale na slechteni stromu si bohuzel nevzpominam.... nj, vetsinou mam co delat, abych udrzela aspon moc, natoz myslenku :oops::D
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Naposledy upraveno: 12/3/21
  12. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Tu som akože na výsluchu? :D na farmu ma dostala moja sestra ktorá tu hrala od začiatku, ja som si až v 2015 založil účet lebo až vtedy som sa rozhodol, že tu budem hrať aj ja...

    Edit: keď už sa bavíme o histórii tak asi najviac mi chýba starý vzhľad hľuzovej farmy. to len tak viem s ničím nesúvisí. to bola asi jediná vec/chliev/výrobňa/dekorka ktorá sa mi kedy páčila.
     
  13. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Páteční smršť novinek V

    :music:

    354.png

    353.png

    355.png

    356.png
     
  14. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Nedělejte mi tady z toho holubník.
    Od teď všechny příspěvky nesouvisející s tímto vláknem zmizí jako pára nad hrncem.


    :p
     
  15. barca279

    barca279 Vážený autor

    ja tiež 31 a žiaden obrí strom
     
    evainfo, alexandrakerulova00 a vilm4 tohle ocenili.
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    Po takej smšti noviniek,ja len tak skromne..:p
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    # 1518
    ************************************************
    [​IMG]
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    [​IMG] [​IMG]
    1 dekor so 6 vylepšeniami. Posledné dve vylepšenia poskytnú truhlicu.
    # 8489
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    # 8484
    ****************************************************************
    :)
     
  18. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Peto121...tu truhlicu mam rozumiet ze to bude picolo..ci?? Asi nejaka magicka,ked to ma byt s desivky
     
    sovicka64, vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  19. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Dnes je šlechtění za 1 SK,
    kuličko, poraď čím si máme narvat šlechtící domeček, díky.
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    ezzra - tak to je otázka pre Guličku.
     
    evainfo, vilm4 a ezzra tohle ocenili.