FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak to promiň, já trdlo nepochopila, že je to tvůj podpis, myslela jsem, že je to začátek nějaké nekonečné soutěže....:p
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  3. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    No jo no, vidím to úplně zřetelně!
    Holky budou nafukovat míče na plážový volejbal.
    Tak to bude super akce!
    Jen doufám že nás RT o nafukování míčů neošidí?
    No co,co...
    Mám rád nafukovací míče když je holky nafukují, hlavně při nádechu!
    :D:D:D
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Naposledy upraveno: 23/6/20
  6. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    jirinasinova198 a vilm4 tohle ocenili.
  7. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Tak ta akce se stromečky by se mi hodně líbila, mám jeden obří strom - upgrade z akce na florenovníky, tak bych moc potřebovala ten základní. Jinak dobrý tah od RT, zrušit neomezený nákup hnojiva v Rama obchodě a dát možnost zisku obřích XXL stromů za floreny :) Tsss, tsss.
     
    vilm4 a Peto121 tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, panaboo, nějak se mi nezdá ten poměr mezi jistým ziskem kdykoliv čehokoliv v obchodě za mnou vloženou investici a nejistým ziskem jednou u vlaku, sazenic a beden. Ale je to Tvůj názor. ;)
     
  9. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Z vláčku asi zbylo jen kolečko. :oops:

    100.png
     
  10. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Máš pravdu gulička :) zabudol som editnuť príspevok, je to farmársky balíček. Len ma zaujíma spôsob jeho získania...
    Pravdepodobne to bude ponuka niečo ako tie balíčky navášenia lvl. takže buď za peniaze alebo za florény. Zrejme bude kúpa len 1krát...
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ak by bola možnosť kúpiť len 1x,kde je zaručené,že vôbec nejaký obr strom z tých sadeničiek vypadne?:p
     
    Jara268 a vilm4 tohle ocenili.
  12. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    možno ten balík bude obsahovať 10ks z každého druhu :) :D :D :D ja viem príliš optimistické, ale vzhľadom na to, že toto sú dobré odmeny je vysoko pravdepodobné, že balík sa bude dať kúpiť viackrát a myslím že to bude za florény aby z toho bol pre firmu zisk. Čiže toto bude oficiálne kompenzácia za finančné straty ohľadom vylepšenia rama obchodu, teraz budú hráči rušiť premia a iné veci no a týmto si to rt vynahradí a dosiahne svoje :)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No,obr stromky v ponuke,možnosť zakúpiť viac krát a za florény???! :music: To bude skôr za reál prachy,ak to vlastne celé nie je vtip!8)
     
    -Kuteno-, vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  14. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Možno bude cena príliš vysoká každopádne čo je na 100% jasné je fakt, že toto bude spôsob akým si nahradí svoje stráty, čiže už prakticky nemusím čakať aká bude ich spätná väzba pretože je to na tomto vidieť, očakávali zlé správy a tak si to aj zariadili, nebudem tu špekulovať :D aj tak mi to nepomôže počkám si šak to nikam netečie
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    No myslim si,,ze v tej smutocnej serpe ciernej ,,sa skor mozme rozlucit stymito sadenicami na obrie a florenovniky, no kiez by som sa mylila a dosiel by taky expres,,tak urcite by sa nejako aspon dorovnali novy hraci k starsim...ale zase je to len o nahode..skusme sa tesitxD:pinvesticia ista;)a ze by sa vratil rok 2013?????xD
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Naposledy upraveno: 25/6/20
  17. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, co se týká OBR-stromků, tak to na mě dělá dojem, že to bude individuální nabídka pro ty kteří ještě stromy nemají. Ale rád bych se mýlil a nabídka ke koupi bude pro všechny. :music:


    Hezkou hru ...
     
  18. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Hmmm, zas víme prd!
    Akce a pak akce a když náhodou změna tak "ecka"
    Tož Kulko chtělo by to i nějakou báseň!
    Nemusí to být na téma " Byl pozdní večer, první máj, večerní máj... atd."
    Obrázky jsou pěkné ale okoukají se...
    Tak šup, fantazii na vodítko a venčit, venčit a venčit.
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Fantazii na vodítko? Na volno venčit, ať má rozlet!