FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 1/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Prepperka: tady Chrám dveří nebo tady Návrat do chrámu.
     
  2. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Y_n_O - díky za odkazy. Doufám že to nebude zase pěstovačka jako v tom prvním odkazu (ta nynější už mně nebaví, tak bych nerada další v řadě). No a ten druhý odkaz mně taky moc nepotěšil, zásoby dodávám do Legendy, takže stodola s jen pár božími hovádky. Ale jinak to vypadá moc pěkně zpracované a pro vyšší levely za chvilku hotovo, takže akce jako taková by mohla být dobrá. Necháme se překvapit jak ji pojmou tentokrát.
     
  3. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Prepperka - tak mě by se líbilo, kdyby šlo o kombinaci obou akcí - něco dodat ze stodoly ( stejně tam těch BAHA - plodin a zvířat je více než dost), něco napěstovat, něco nechat napadat a k tomu minihra kocoura Mikeše ( já toho Jonese moc nemusím) - ať to stojí za to a každý si tam najde to své. A více cest k cíli hry, aby u toho člověk musel trošku pohnout mozkovými závity a rozhýbat mozkové buňky. A nakonec by mohla přijet i Královna karnevalu s přehršlí cen, abychom mohli RT chválit.... a nejenom za grafiku.
     
  4. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Druide - třeba RT překvapí (že by taky jednou pozitivně?). Jak píšeš, ta kombinace by byla supr i pro mě. Možná bychom to neměli nechat náhodě a nebohým modíkům, a měli bychom sami bombardovat RT vlastními návrhy přímo, ať vidí, že nás je taky dost a náš hlas je silný. Možná pak projde i ta Královna.
     
  5. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Prepperka - tak v rámci zpětné vazby se dá ledacos.... něco maličko už jsem zkoušel podsunout, ale nevím, nevím. Možná by stálo za úvahu přidat zde složku, aby se hráči mohli projevit s různými návrhy a třeba i různými prvky do her a nebál bych se tam dát i věci, které tu byly v minulosti a mnozí hráči je mají ( já jim je nezávidím a přeji jim je), jenže teď už ve hře nejsou a je to škoda - třeba superstromy na SH, ZH a ZSH a ať mi nikdo neříká, že to nejde nastavit tak, aby je mohli mít jen ti, kteří je doposud nemají - u růžového vzhledu Farmy to šlo, tak proč ne tady. On ten pejsek bude asi zakopaný někde jinde,že? A proč nepřidat jako odměnu do her populárního JC, já ho nemám vůbec a taky žiju a hraju... a mnohým by se hodil. A proč by po letech se zase nemohl objevit Kaštanový řádek a dekorky na něj. Však to je oboustranně užitečná věc, jak pro hráče, kterým usnadňuje hraní, tak i pro RT, které vydělává na prodeji SH.... včak těch superstromů nemusí být moc, mě by stačilo tak 10 - 15. ;)xDxD
    A zase by to chtělo vláček, nějak se mi nahromadily žluté stáje a spousta stromů v liště, chtělo by to pročistit... a asi se to netýká jenom mě.
    Hmm, FarmOraculum, co Ty na to.... tohle by bylo dobré téma pro křišťálovou kouli a ještě lepší na realizaci.?
     
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ale Druide, jestli se něco do odměn či trofejí přidá z minulosti, tak to bude jako ten vtip: Dětičky, chcete si koupit dárek od Ježíška?:(
     
  7. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Zhrnutie špekulácií k "Vypečenej akcii"
    22.2.2017 - 28.2.2017

    [​IMG]

    "Som majster cukrár a čoskoro vám otváram exkluzívnu cukráreň."

    "Veľmi špeciálny zákazníci (hroch, myš, medveď a zajac) už oznámili svoju
    účasť a pre ich objednávky žiadam aktívnu podporu. Za to budete samozrejme
    odmenení."

    [​IMG]
    [​IMG]

    K dispozícii budú pravdepodobne 2 etapy plnenia - ľahšia a ťažšia.
    Ľahšia etapa by mala obsahovať 5 krokov, ťažšia etapa 10 krokov (táto
    bude obsahovať náročnejšie požiadavky zákazníkov).

    [​IMG]

    Behom samotného procesu ("mini-hry") by sme mali mať 5 sekúnd
    na zapamätanie si požiadavky hosťa (tu môžu byť 1 až 3 koláče).

    [​IMG]

    Pri "vytváraní" požadovaných koláčov je dôležité, aby mal každý koláč
    správne cesto, polevu a ozdobu.

    [​IMG]

    Objednávka musí byť splnená do 20 sekúnd (mal by byť k dispozícii
    nejaký bonus, ktorý čas navýši na 30 sekúnd).

    Výsledok a ohodnotenie vášho koláča bude po procese zobrazený,
    za zlé výsledky by mala byť nejaká cena útechy.

    [​IMG]

    K dispozícii by mali byť aj koše v troch rôznych veľkostiach.

    [​IMG]

    ...

    [​IMG]
     
  8. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Díky všem za info. No nevím jak vy, ale já se moc netěším. Až takovej adrenalin na farmě nepotřebuju... ale třeba překvapí :-D
     
  9. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Nazdar pechfóglová, pokud se podaří něco z minulosti vrátit zpět do hry ať již formou odměn či trofejí tak jak to fungovalo dříve, tak to té hře samotné jenom prospěje. A pokud to má býti vtipem, tak to bude pro hodně hráčů dobrým vtipem a já mám rád dobré vtipy - ostatně jak mám možnost číst Tvé zprávy, tak jsi na tom s vtipy podobně,že? ;)xD

    iDavis - díky za info k následující akci. Koukám, že ta akce bude ještě více vypečená než jsme čekali. xDxD
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ajajaj, to bude křiku, taky se mi to moc nelíbí, ale třeba mně paměť ještě slouží ,-)) a bude, pokud ovšem bude i minihra plynulá ,-)
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já už od prvních obrázků hraju do zblbnutí jednu hru, kde se vnučka snaží zachránit babiččinu cukrárnu před likvidací... je to úplně stejný princip. A je k dispozici neplacená hodinová verze...
     
  12. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Pitrýsek47, neočakával by som že to bude mini-hra závisiaca od plynulosti, ako je tomu vo valentínskej akcii. Skôr to bude asi len klikanie stabilných políčok s koláčmi (systémovo podobné napríklad vikingskej akcii so sekerami).
     
  13. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Zdravím :)
    tak já jsem si to německé forko hodila do překladače a tak nějak se mi zdá, nebo mám jen sen, že je možno možná ...

    sbírati po farmě nějaké kupónky a za pomocí kupónků dejme tomu objednávek
    si nazdobíme dortíky v časovém limitu
    horší jest že buď je nedopečeme nebo přepečeme, nedej bože spálíme

    a tak si raději po ofiko oznámení vytvořím číselné kombinace ke každému receptu;)
    jsou to jen mé domněnky - pomněnky a již mě svrbí ruce neupéci něco v reálu; )​
     
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ajaj, to bude něco pro mě - jestli půjde o toho pamatováčka, jsem ztracená :p. Ale ta číselná kombinace by to mohla řešit, díky anickamalirka :)

    Druide - taky bych tu viděla radši Mikše, ale jestli on rošťák není chráněn autorským právem ;)
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Autorská práva prý vyprší po 50 letech, takže jestli si to rodina neošetřila ještě jinaK.... ovšem kocourek by pak musel změnit image, Jones vůbec nevypadá jako černoušek.
    iDavis: Zajac je totéž co králík? (v české verzi jsou všechno králíci a mezi nimi zajíc lyžař-bůh ví, z jaké Sněžky přifičel).
     
    Naposledy upraveno: 20/2/17
  16. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Já jsem tady a autorská práva na mě určitě nejsou.
    :DxD
    K pečení dortů ještě nutně potřebuji pejska, nebo raději pejsku.
    To nezvládnu.
    :D
     
  17. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Aničko malířko, jen se do toho pusť a něco dobrého upeč. Tví blízcí to jistě ocení a když se dílko podaří, tak se můžeš pochlubit i nám, my to taky oceníme a určitě Tě pochválíme, jak Ti to dobře peče. A v klídku si pak můžeš počkat na naše, české, ofiko a pořádně se na akci připravit. ;):music:

    Mikeši..... když mohli péci dort pejsek s kočičkou, tak proč by nemohl péci jiný dort kocour Mikeš s nějakou fenečkou. I když výraz pejska je z hlediska češtiny naprosto dokonalý, přeci jenom výraz fenka či fenečka zní trošku hanlivě, pejskům asi ne, ale lidem určitě.;)xDxD
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A co takhle čubka, čuba? I takové se do politiky dostaly.
     
  19. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  20. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Jů, že by šlo mlet SK i na baha? a zvětšíme si hnojiště a vodní nádrž?
    Ten zbytek netuším....