FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 1/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    První várku a část dalších jsem dělala já, ale musím tě zklamat. Začátek akce mě zastihne na brigádě v Rumunsku a vracím se až 21. prosince. Na cestovním notebooku fotokrámek nemám a tak nebude obrázky na čem skládat, i když čas by asi byl. Budu muset máknout po návratu, ale to už mě určitě tady někdo nahradí.
     
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Ranec buchet si vzala, směrem na dovču se dala
    Tak se nám Kuličko dlouho netoulej
    Víš že bez Tebe nám prckům je tu ouvej...

    [​IMG]



     
  3. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Jonsdorf-tak takhle se budu tvářit u stromečku.Já ci níšky,abych mohla čístat a určitě dostanu pyžámko!
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kua, sem si chtěla ty nové obrázky uložit, abych měla lehčí popisování, a neni... Koulička asi není na dovolené, ale v arestu...
     
    Jara268, vilm4 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    alebo nam trucuje :cry:, kto ho vie ;)
     
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Vilíku...
    To je jednoduché!
    Pokud nechceš pyžámko ale knihu?
    Stačí naznačit Ježíškovi že pokud dostaneš knihu tak půjdeš do hajan jen s ní.
    Prostě jak jinak když bys pyžámko nedostala...
    :D
     
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Koulelo se jablíčko,koulelo
    se k řece,naše milá kouličko
    která vlnka nebo věrřík
    zpátky k nám přivede tě?
     
    Jara268, -migos- a vilm4 tohle ocenili.
  8. doben

    doben Ikona fóra

    Lednová šlechtící akce
    V záři neonů se nám tentokrát předvedou vrány a husy.

    Vánoční akce

    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    zdroj

    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    zdroj

    Novoroční slavnosti

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]

    zdroj
     
  9. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Jondýsku,ty pokladnice vědění,děkuji za radu jak na Ježíška.Škoda že jsem tě neznala když mi bylo 7.Ale tos byl ještě na houbách a nebyly noťasy.
    A teď k akci-Copak to ta zviřátka popíjejí?To jim určitě budeme vařit.Nebo jim nameleme(nápoj).
     
    Jara268, Jonsdorf a Y_n_O tohle ocenili.
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Já bych řekl že budeme zapalovat prskavky a to tedy ale pozor!
    Ona taková prskavka dnes pokud nekoupíte kvalitní umí přivolat i hasiče...
    Nejlépe je zhotovit si prskavku vlastní, stačí na to dusičnan draselný, chloristan draselný, chlorečan barnatý, střelný prach, atd.
    Postup raději sem psát nebudu, kdo by snad chtěl, musí předložit doklad o osobní spůsobilosti, plnoletosti a bezúhonosti.
    :D:D:D
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Za mých mladých let byl recept na výrobu střelného prachu v učebnici chemie pro 8. ročník ZDŠ. Síra, ledek, dřevěné uhlí.... Jen ty poměry už jsem pozapomněla.:p
     
  12. hanči56

    hanči56 Pisálek fóra

    Asi budeme zdobi.Něco podobného už jsme tu měli-vylepšovali jsme domky a oblékali zvířátka.H.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Ou, tak to abych konečně začal přemýšlet o odemknutí šlechtění vran u Jacka v krámku :cry:-.-xD. Ještě že je před koncem roku děsivka...
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Som na tom presne ako stěby,začne desivka,tak mám čo robiť!
     
    vilm4 a stěby tohle ocenili.
  15. irsko

    irsko Aktivní autor

    A já se těšila konečně na kukačky... a zase nic :-( Ono už toho ale do neonek moc nezbývá, ne? Z toho, co máme... Vrány, husy, kukačky, papoušci, anakondy, rysi...
     
    Jonsdorf a vilm4 tohle ocenili.
  16. doben

    doben Ikona fóra

    Tajemné sazeničky

    1. nový strom

    [​IMG]

    Autorem obrázku jsem já.
     
  17. atom7

    atom7 Zelenáč fóra

  18. Mauricie1

    Mauricie1 Pisálek fóra

    Že by šlechtění žraloků?
     
    kopretina1976 a vilm4 tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se vypravila na sever, když tady vidím odkaz na jejich fórum. Mělo by se jednat o žraločí výrobnu perel, která přijede vlakem, společně se žlutým a oranžovým vylepšením pro žirafu. Neberte to jako hotovou věc, je to čistě spekulace.

    EDIT: ještě se tam píše o přípravě na narozeniny, kdy budeme sít a sklízet, abychom viděli, jak se historie farmy odvíjí před našima očima. Budou dvě rostlinky na třech plochách farmy, jedno padátko, z nich se ve mlýně vyrobí produkt.

    [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 8/1/20
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Do háje zeleného, než dodělám některé úkoly a dosáhnu alespoň minima zásob, tak něco přidají .... No nic, nestresuji se, je to jen hra a berme to jako výzvu.... že. Dám to - nedám to....