FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak na výběh se opravdu moc těším, zase bude i možná úkol v družstvu a to právě potřebuji ;) a možná i zajímavá akce k výběhu, tak to bych byla ráda. Úkoly v družstvu splněné, tak budu mít zase další motivaci ještě víc pracovat na hřbitovních polích, jestli to tedy ještě víc jde, opravdu vynechávám jen chvilečku co jsem na rehabilitaci a nedostanu se včas k PC, jinak jedu nonstop, krásně a nonstop a s tím co příde, mám chuť se rvát
    :pxD
     
  2. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Tak na šestinásobné šlechtění jsem zvědavá, vypsala jsem si zvířata z obrázků a nejsem na tom s počty zase tak špatně, tak se nechám opět překvapit, jak to doopravdy půjde.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Také bych výběh ráda získala,jen se ve mně trochu sváří kynolog s milovnicí starořeckých bájí.Ale co,teta Kateřina říkala-kolik děr,tolik syslů,kolik hlav,tolik smyslů.
    evočko-super podpis!A dík za píseň,to je kalné ráno hned veselejší!
     
    jindrasofr, Milka66 a evoku57 tohle ocenili.
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    vilm4 xD díky, .... jedno kalné ráno a pak dlouhý nezájem........ :p:music:
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  6. doben

    doben Ikona fóra

    Nové farmářské zakázky

    [​IMG]

    zdroj
     
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Sean Cownary - tak to jsem zvědavá, jak to bude přeloženo do češtiny/slovenštiny. Snad v tom aspoň špetka původního vtipu zůstane.
     
    vilm4, Pitrýsek47 a Y_n_O tohle ocenili.
  8. zina

    zina Perspektivní autor

    doben - nové farmárske zákazky budú prístupné už od zajtra 9.10. od 14:00 hod. V zahraničí je už od rána OO a FAQ.
     
    vilm4 a doben tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jestli odměnou budou bedny,kterých denně získám zadarmo několik kusů,tak mě to bude zase hodně motivovat,abych to plnil!:wuerg:
     
    ezzra a vilm4 tohle ocenili.
  10. doben

    doben Ikona fóra

    zino já jsem se na to díval, ale dnes nebyl čas na překlady, takže jsem tu dal jen ten obrázek. Ovšem více mě zaujala ta druhá novinka, která se týká odměn podle levelu, což by podle mě mělo mít vliv na odměny na KŠ. ;)

    kaolíne řekl bych, že hlavní motivací budou sezónní body, ale ty na obrázku, který jsem vybral, chybí.
     
    vilm4 a ezzra tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak to nechci... kdybych se chtěla výkonově družit, hraju jinou farmářskou hru, co začíná Big... opustila jsem všechny onlajnovky, tahle mi zatím pasuje, i když je čím dál podobnější těm bojovkám...
     
  12. doben

    doben Ikona fóra

    Další obrázky k první sezóně

    [​IMG]


    [​IMG]
    zdroj
     
  13. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Moje hlavička už tolik informací nepobírá a skoro už nestíhám všechno číst natož pochopit.
    V hlavě mám parádní guláš,už to asi nerozdejchám :p:p

    Zalezu do boudy ke Kerberosovi - ten se mi fakt líbí a vylezu až na Silvestra xDxD
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Po sezóně ať už první nebo poslední se budeme asi hodně dlouho vzpamatovávat :p
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sezona - nesezona, šlechtěnce a zvížátka nedám, produkty taky nedám... aktualizace zakázek jde mimo mne stejně jako prozatím Okna10, statečně se držím na sedmičkách, XPéček jsem se musela vzdát kvůli potřebným aplikacím...
     
    vilm4, -Kuteno- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  16. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Konečně - po několikerém přečtení - jsem asi pochopila ty sezónní body. Tedy doufám - jde o něco na způsob padátek, ovšem po dobu dejme tomu 1 měsíce (zkrátka déle) a po ukončení se tahle padátka za něco vymění? A čím víc se jich podaří nasbírat, tím lepší odměnu bude možné získat?
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  17. doben

    doben Ikona fóra

    kiki sezónní body nejsou padátka. Daly by se přirovnat k BZ nebo TBZ. Po celou sezónu je bude možné získat v akcích a za farmářské zakázky. Jejich sbíráním bude hráč postupovat v úrovních dané sezóny a za každou dosaženou sezónní úroveň obdrží odměny. U většiny her to funguje tak, že část odměn je dostupná pro všechny hráče a tu druhou část získají jen hráči, kteří si zakoupí sezónní vstupenku.


    Během šlechtící akce bude nejspíš zvýšena šance na vytočení šlechtěnců na párty KŠ.
    [​IMG]
    zdroj
     
    Naposledy upraveno: 10/10/19
  18. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    dobene:
    Jestli to bude fungovat jako ty slavný parfémy DE LUXE,tak .... potěš koště
     
    vilm4, ezzra a evainfo tohle ocenili.
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    dobene, to já nemyslela doslova padátka - i když jsem tedy předpokládala určitou náhodnost v získávání. Ty něcojakoBZ ale zase spíš naznačují pevně stanovenou možnost získání, takže jsem se stejně moc netrefila. Pořád mi ale uniká to s tou sezónní vstupenkou. Je to že se třeba do určité části bez zakoupení vstupenky vůbec nedostanu?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dočkej času, vše bude jistě vysvětleno ,-).
     
    kiki2305 a vilm4 tohle ocenili.