FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Biskupská berla. Přijde Mikuláš.xD
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Berla Mrazilka? Rusové poslali Mrazíka na exkurzi? Se přijede podívat, proč je u nás tak populární?
    Jináč, ještě že máme anakondy, minule mi zachránily spoustu cenných mutantů! Tak jsem viděl takové pěkné vrány - škoda, že ke mně potvůrky nezavítají, ten růžový chamík je už také dlouho sám, potřeboval by k sobě druhého a P.R.D. velebnosti, fakt!
     
    Naposledy upraveno: 13/5/17
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Nemohla by to být spíš jehla na špíz ? ;)
     
  5. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  6. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Toto by mohol byť riadok v nebi. Niečo podobné ako sladký? Ak áno - nič moc. Ak to bude dávať jednu kvetinku za 24 - 48 hod.:oops:
     
  7. mamba54

    mamba54 Stará škola

    No, pokuď by byl jako ten sladký za krejcárky, tak to beru, mě se líbí, zatím mám jen dva řádky barevný.:);)
     
  8. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Mám tyhle řádky na stonku ráda.Sice mají místo obláčků nevkusné polštářky,odměny nejsou nijak zajímavé ale můžu tam nacpat dekorky,které se bez užitku válejí v prachu v komoře.A když získám z bedny s krásnými věcičkami jedno superhnojivo,jásám jaká je to krása.Určitě si ho pořídím už pro tu bžundu.
     
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Naposledy upraveno: 15/5/17
  10. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    podíval jsem se na zdroj,co použila skalara a viděl jsem tam,že budou červené anakonda,tučňák,klokan a ten bude vyrábět boxerské rukavice
     
  11. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  12. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    No co tohleto je? V červnu má být šlechtění psů a koček ale tohle vypadá na vypadávátka. Tedy pokud si vzpomínám kočičí vábnička byla vypadávátko při nějaké akci. A co je to uprostřed?
     
  13. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Koukám, že někde někomu něco uteklo... :) ... a na trhu se mi objevil nový produkt: Trezor :music:
    [​IMG]
     
  14. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Já mám na bahamlýnu krokodýla.Hledám,hledám a nikde nic není napsáno.Nebo neumím hledat?H.
     
  15. Adamiste

    Adamiste Perspektivní autor

    hanči57 - já mám krokodýly i na trhu a vyskytují se tam i se skvrnitým mlokem. Haha, taky neumím asi hledat :) nebo nějaký předčasný únik informací.
     
  16. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    jo a skvrnitý mlok bude žrát řeřichu a na trhu ani kus
     
  17. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Čo sa mi dnes objavilo medzi zákazkami..

    [​IMG]

    Toto dokáže splniť jedine Chuck Norris :D
     
  18. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Mloka a krokouše asi získáme z nových podivuhodných výběhů;), ale jsem hrozně zvědavá, které zvíře bude vyrábět ty trezory-.-:)
     
  19. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  20. mrkvička_chlupatá

    mrkvička_chlupatá Rádoby autor

    Ježíši zase kočky??? Já bych raději neonové pštrosy nebo třeba chameleony. Takhle to vypadá, že tu někdo ulítlá na kočičičičičky? Už nééééééé.