FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Místo kočky čočku.
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Pechfógl: Čočku na farmě nemáme :cry:... takže zbývá SK, jinak chcípne hlady v liště:D
    Koupíme si kroukouše,
    on nás zmetek pokouše....

    A co ten sázecí maraton? K tomu žádné obrázky?:(
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    To né ... pro krokodýla žádné kočičky a pejsky, vždyť ani nemá žuby ... snad dva xD bych to viděla na nějaké rostlinky, ať je hezky zelenej :p
     
  4. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Tak krokodýli se živí i mršinou, né? o_O Možná jim budou stačit ty hromady stájí a výroben co máme v liště xD
     
  5. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  6. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Ak to bude aj o vranách, tak som bezmocná ... 27 kusov poletuje v stodole a háda sa s 300 oslíkmi, to bude srandy kopec! Iba tie potvorky zelené sú za vodou, 600 kusov by mohlo pri troche šťastia stačiť. Bude krokodíl živiaci sa karafiátmi len sen?
     
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Milka66 - budeš si šlechtit, co budeš chtít ze tří kategorií: ptáci, savci a plazi ;)
     
  8. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Jenže jestli dobře koukám, jediný zástupce plazů je chameleon, takže se nám tu výběr poněkud zužuje a já jsem v ..... prkýnečku.
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A co anakonda?
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ta se nešlechtí ;)
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ale nejspíš se budou moct dodat i základní zvířata dané skupiny, tím pádem i anakonda :) je to plaz. Alespoň předtím to tak bylo.
     
  12. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Podle košů si myslím, že se budou dodávat zvířata jen z farmy. Jestli to tak bude a půjdou dodávat základní, šla by použít želva.
     
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Dodávat asi půjdou, ale když je potřeba i těch mávátek, tak se stejně bez šlechtění neobejdeme :sleepy:
     
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Třebas někoho ještě jmenujou čestným plazem. :)
     
  15. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  16. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    takze za vtakov dostaneme asi ..tucniakov,,,za savce..kengury asi tie boxerske rukavice a plazy nam daju tu keramiku,,, hadi??? ci???
     
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    jediný snake, tedy anglicky had ve hře je anakonda ... ale na obrázku je želva a chameleon ... o tučňácích a klokanech už řeč byla ... jasné je to, že budeme potřebovat hodně superkrmiva :p, už zase :cry:
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Do kategorie plazů patří chameleoni - ty se budou šlechtit kvůli potřebným odznakům, a dále pak anakondy a želvy - ty bude možno dodávat jako protihodnotu.


    U příležitosti dne matek bychom prý měli dostat nějaký speciální dáreček
    Den rodičů :D (a špitá se, že by mohl proběhnout na té rozestavěné ploše po Bambulce Kubíkové ;))
    Čokoládová růže, duhová kukuřice, grilovačka ? :D
    [​IMG]
    zdroj
     
    Naposledy upraveno: 12/5/17
  19. tepui

    tepui Mistr fóra

    zase otravné šlechtění akce k ničemu :mad:.
     
  20. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    No já mám šlechtění ráda. Když nechci, neúčastním se ho a na polích si pak můžu pěstovat a chovat co chci. Ale když je akce s vypadávátky, je to u mě v kopru, protože i kdybych na začátku byla rozhodnutá akci neplnit, tak padátka z polí padají ať chci nebo ne, a jak mi nějaká napadají, tak je mi líto je nechat propadnout.... a už v tom lítám. U šlechtění mi nic akci nepřipomíná, takže si v klidu farmařím jak potřebuji a nic mě nerozptyluje. To ale neznamená že nějakou šlechtící akci jsem schopná vynechat, když už, tak nedodělat. Ach to KFC. :cry: