FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Všechno se dá zkapalnit. Taky jsem čuměl jak jeliman na Avokádovou a Banánovou pálenku. Že to chutná jak odvar z ponožek je věc jíná, takže nějaké Maceškové nebo Ománkové víno, není úplně nemožná věc.

    Co budeme pěstovat tady na farmě, se ani neodvažuju hádat.
     
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tu,krásku (ovci údržbářku) bych si přál,aby chvíli pracovala v jiné hře a pak se vrátila k nám,až bude problém s trubkami ve vodní nádrži :p:p
     
  3. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    kulička dnes nemá čo povedať ?
     
    maribeja, Honzulka05 a vilm4 tohle ocenili.
  4. doben

    doben Ikona fóra

    Děsivá akce
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    zdroj
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    doben: díky, že jsi pro nás všetečka :) Lektvary, zavařeniny... snad to bude ze zásob a ne z nějaké semínkové náhodné pěstovačky...
     
  6. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Y_n_O někdo jako je doben tu potřebujeme,je to chytrý človíček :D:D:D
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Honzulka05: ano, někteří ho opravdu potřebují... pro mne ušetří čas při klikání na zahraniční fóra a překladač tam, kde opravdu jsem nemtudum...
     
  8. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Ivinka - nemtudem:inlove::D:D:D:D
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Šak potřebuju ten překladač, Lubinko :)
     
  10. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Svatojánký chléb

    [​IMG]

    Plody (struky) rohovníku se pod názvem karob používají v potravinářství a ve Středomoří i ke krmení dobytka. Mají nasládlou chuť, neobsahují kofein ani jiné psychoaktivní látky a často se používají jako hypoalergenická náhrada mouky při bezlepkové dietě a ke kojenecké výživě. Slouží též jako náhrada kakaa v zákuscích, zmrzlinách, koktejlech a pečivu

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Rostlo to u nás v parku u školy, takový dlouhý lusky s tmavými oválnými plody a my to cestou jedli. Možná to nebyl svatojánský chleba, ale říkali nám to a my konzumaci přežili.
    No - a co tím chceš kouličko, naznačit?
     
    vilm4, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Inu, Pechfógličko, abychom sáhli do stodoly a vytáhli rohovníky na plac - to v tom případě, že to cosi ve stodole už zbaštili nenajedení hlodavci... Juknu se, jak jsem na tom a když tak zamíří k banánovníkům, těch je také pořád málo. U vodopádů se jim daří.
     
    vilm4, Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  14. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    To toho zase vím, snad to nebude kříž nad baha. máme vyhodit na plochu hadicovou dílnu keramiky? Váz mám jen kolem 400. Jinak baha rostliny držím kolem 30 tisíc od každě, monsteru skvostnou (pokud jsen dobře dendrologicky určila stromek) mám také. Jen ten věnec nikde nevidím, květinář u mne čeká na pátou a nějak neposkakuje dopředu (nenadchnul mne).
    Kuličko, prozraď víc... předem díky Jára
     
    evainfo, vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    já myslím, že ten věnec je Květinová koruna, akorát v černobílém provedení. S tou keramikou mě to trochu zdrtilo, byla jsem klidná se svými 105 kousky a ty teď píšeš "jen 400" :p
     
    evainfo, vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Děcka klííííd, já mám keramiky nula, ještě stále nemám úkol v družstvu dodělaný.:cry:
     
  17. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    kiki - promiň, nechtěla jsem Ti s keramikou zavařit na trauma
    pokud je to květinová koruna, tak té mám 14. Žádná hitparáda... Jára
     
    vilm4, kiki2305 a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Změny, změny, změny
    jedna za druhou
    na farmičky
    se nám vnucujou

    [​IMG]
     
  19. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    len ci tie zmeny budu k lepsiemu ;)
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No to by byla paráda kdyby ta šepleť zmizela z kola štěstí, ještě by mohli přidat parfémy ,-)