FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peto121: delfíny jsem objevila na PL fóru už před pár dny s odkazem na DE, že má být ve šlechtění na neony... nebrala jsem to v potaz, hráčka, která tam obrázek dávala, také nevěřila, ale poslala... protože se ještě nešlechtí normálně. Ale teď to dává smysl, mohl by být červený bazének za tuto akci.
    Počkáme, uvidíme. Na to je ještě čas. Teď mi straší v mozkovně sloní máslo, vejce, vanilka, kakao, citrony, mléko, řepa, jahody, rybíz... :oops:
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O -Tak sorry,nie mušle,ale kokosy.Klikni
    Odkaz
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kokosy jsem nenašla... našla jsem Kadabru... další šlechtění, další piráty... Neva, kdo si počká, ten se dočká ;)
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tí piráti,tam sú aj kokosy v košoch.No nič,asi sa mi to už mieša,ale nejaká akcia bude:).
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jednou jsou tam určitě velikonoce - i když bych podotkla, že vajíčka nosí zajíček, ne králíček. A batoh na koledu. A do dvou akcí špíz?
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peto121: já jsem posledně od toho klikání z fóra na fórum taky utekla... ;)

    pechfóglinko, ten špíz bych tipovala na tu Kadabru a ta prý má být od zítra... a že je ve dvou řádcích? Doběhne čas na děsivku, teď akce nebyla...
     
  7. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK


    My, Oraculum mocné a čarovné, hledíme do své orbity a vidíme...

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    je to UFO? Nebo střepy starobylé keramiky? Předávám vám poselství a jeho výklad nechávám vašim úvahám
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    To jsou ninja čelenky jednotlivých vesnic... nebo označení pro každý účet, aby se uživatel našel... ale lepší by byly obrázky, jako ve školce... nebo budeme dostávat puntíky za úspěšnost... 8)
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vidím vajíčko ,-) a možná malá vajíčka.
     
  10. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Možná,že to je rozkreslený střih na klobouk.Budeme šít.Se mnou už šijou všichni čerti,jak se těším.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jestli zase budu muset pravidelně klikat pro zisk vajec s různou hodnotou, tak to odpískávám... To jsem stíhala před pár lety v období bez zaměstnání (ne bez práce...).
     
  12. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Já vidím UFO - složí se to dohromady a mimozemšťané polezou ven :)
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    scorpius50: ale jak? Bude recyklomat nebo hledání, jako teď u pirátské kapitánky? Nebo jiná akce? :)
     
  14. doben

    doben Ikona fóra

    Nový mazlík
    [​IMG][​IMG][​IMG]

    a bedny

    [​IMG][​IMG]

    zdroj

    Velikonoční akce
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
    zdroj
     
  15. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Hmm, ja to vidím tak, že naša Gulička je ako Nostradamus. Jej predpovede sú síce takmer presné, ale potrebujú nájsť veľa spojitostí a súvislostí, kým sa splnia, a keď sa splnia, tak sú absolútne jasné. Tak hľadajte, skúmajte, myslite. Snáď niečo vydumete. Ale jasné to bude až v OFI :(((
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    doben: mám poruchu na příjmu, nevidím obrázky u beden... mám to jen já?

    Peto121: to spíš bude mega průs...švih ;)

     
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Jejdanánku,taky mám nějak problém rozpoznat jestli je ti Ufo nebo Vejce o_Oo_OTipuji vejce,jelikož už se těším na Velikonoce + akci na farmě,jenže to ještě nějaký pátek potrvá achjóóóó :cry::cry:
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Doben má pravdu,bude to nový maznáčik!
     
  19. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Vidím tečky, chybí čárky. Ty budeme dokreslovat a budeme si psát morseovkouxD
     
  20. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    [​IMG]
    Farmářky farmáři,
    čeká nás zajímavá plavba za dobrodružstvím. Kam poplujeme? Inu ....
    Jacob Roggeveen objevil ostrov v roce 1722 a dal mu jméno podle dne, kdy jej objevil. Jak se ostrov jmenuje? Méně používané jméno v místním jazyce je "Pupek světa". Španělští dobyvatelé jej přejmenovali na Isla de San Carlos.
    Na ostrově si užijeme moře, mořské živočichy, ale také nás tu bude čekat něco. mám dobře známého

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]