FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ty už jsi, kocourku, tak rozmařilej, žze vyhazuješ oranžády\ - já mám furt ještě slušnou zásobičku žluťásků a Kolo štěstí a TS mě neustále zásobují dalšími.:p
     
  2. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  3. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    a ja mam pocit ze z akcnej buriny,, a vypadavatok kosti budeme mlet lietajuce taniere pre psi..:pktorym to budeme odovzdavat za darceky
     
  4. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Nateraz to graficky vyzerá roztomilo, len zase budú tie haldy rastlín, padátok a aby toho nebolo málo, tak si aj zamelieme. Len som zvedavá, či sa psíkovia odvďačia darčekmi, ktoré budú za niečo stáť.
     
  5. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Ach jo, pěstovat, mlít, krmit a to všechno do úplného zbláznění. Nemají s námi slitování.
    I u fotbalu se pěstuje? To už jsem dočista zapomněl.
    Ale já se nedám. Za tak náročné akce hned po sobě nás jistě RT královsky odmění.
    :DxD
    pechfógl - žlutých já mám také dost, ale s těmi se vypořádám hned. Pak zatočím s oranžovými
    a možná dojde i na některé červené. Některých mám povícero. Záleží, co mi za ně expres nabídne.
    xDxDxD
     
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak teď dumám od odměnami z fotbalu... systém je stejný jako u husy, snad tam bude taky SK, pokud byla akce blázni do zvířat, chtělo to cca 600ks SK, takže sbírám a šetřím... mlet není pomalu kdy, a turbomlýn jsem si zatím ještě nikdy nekoupila, jen pomocníky na měsíc... jak si na to člověk zvykne, je pak pěkně rozhejčkanej. :D

    A MJS mám na obě akce zásobu... 15ks.
    Pak musím vyrábět na červen....:music:
     
  7. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Koukám, že nové obrazové zpravodajství fantazii hráčů ohledně frisbee nijak nerozjelo. Nějaké nové informace nebo doplnění, milá kouličko?
     
  9. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    pechfógl - možná to i ostatní mají stejně jako já - akcí už plné zuby, takže se na další vlastně ani netěším a nechce se mi tak ani přemýšlet nad tím co to asi bude, jaké odměny to přinese a kdy to asi začne. V podstatě bych se radovala, kdyby nám tu koulička prorokovala týden klidového režimu. Ale to asi nehrozí. :sleepy:
     
  10. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  11. doben

    doben Ikona fóra

    Ta psí akce by měla být hodně podobná Kočičí akci, kterou jsme tu měli v roce 2015. Ovšem v TOPce bude nejspíše pár změn. Tu akci jsem kvůli dovolené vůbec neplnil, takže se na tu psí docela těším.
     
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    To florenové konto bych chtěl mít...Ovšem zase honit padančata , hm ,jsem trochu línýýý. To bude možná chtít mladší nožky
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Se teda na tu psí akcičku těším :p jen mi tam chybí ta nejostřejší ... čivavka xD by měla tu kostičku od mopsíka alespoň na měsíc a ušetřím.
     
  14. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pejsky mám ráda, budu se o ně starat a oni se mi nějakými těmi dárečky odvděčí. Na akci se těším a brzy se už dozvíme, co nám všechny ty obrázky prozradí. ;););)
     
  15. Myška1951

    Myška1951 Pisálek fóra

    Vypadá to, že budeme pěstovat akční, mlít a současně i šlechtit. Bude to dost náročný. Doufám, že odměny budou stát za to.
     
  16. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Krokotvor! Aligátor! Kajman! No ten na farmě být může. To jsem zvědavá, co bude ten mírumilovný bezbranný a býložravý tvoreček papat....
     
  18. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Jejda to je krokodýl, co z tajemna na nás oči vykulil. Je pěkný a líbil by se mi, ale štěstí při odtajňování chlívků, to bohužel nemám. Ae za pokus to bude stát. ;););)
     
  19. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Co tak krokodýl může žrát? Krmil bych to čoklama nebo kočkama .... :music:
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já si myslím, že krokouše dostaneme za odměnu, stejně jako dřív kraba a žraloka. Jen doufám, že nebude jíst mněhně... 8)