FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 1/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Tyhle, výpadky a člověk se snaží přihlásit, má na to chvilku, když je ovzduší čisté a ono to nejde, je pouze na florenovníkový strom, na nic jiného.A do toho při akci věčné zadávání hesla, také překáželo.:oops:
     
  2. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Mám dojem, milí farmáři, že vaše spekulace se ubírají špatným směrem.
    Máte přece spekulovat, co kompenzační balíčky (ono jich zřejmě bude velmi mnoho) :D
    přinesou (viz nahoře) a ne co vy byste v nich chtěli mít.
    To abyste pak nebyli zklamaní.
    xDxDxD

    Edit
    GordonSargent - ty máš ale krásné sny.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 19/2/17
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Mikeš, něco takového, jako když jsme kdysi o vánocích "měkké" dárky rozbalovali jako poslední?;) a já bych užitečnější a přínosnější dnes brala. Třeba povolení mlít SK i na Baha, když si předplácíme mlýn a šlechtí se i tam. Nebo funkci, která bude asi jen po prémium, že kdo si předplatí kombajn, bude mít i "pamatováčka" na úpravu farmy do původního stavu. Jo a ještě ten růžový florentovník, i kdyby nedával těch 5O haléřů denně, tak je to krásný strom:)
     
  4. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Milí farmáři všechno bude ale jen v naších představách,růžový florenovník a kompenzační balíček budě zatím nadití naší fantazii pokuď nám RT řekne co nám ve skutečnosti dá.
     
  5. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Berte na vedomie, že pri takýchto očakávaniach môžete byť po prezradení skutočnej kompenzácie jedine sklamaní... ;)
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    jasně, po rozbalení měkkého balíčku tam nebudou očekávané rukavice, ale ponožky ...a něco podobného bude i tady. Léta praxexD
     
  7. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, tak sny jsou jedna věc a realita je věc druhá. Já jen, milé FarmOraculum, abychom se nevznášeli na růžovém obláčku a neprobudili se s rukou v nočníku.
    Komzenzace by měla vycházet z času, který byl hráčům odebrán.... takže řekněme 5 hodin, ať se nehádáme.... a z toho o co mohl hráč přijít, takže já bych tam rád viděl jeden kupon na pomocníky v rozsahu 4 hodin, někomu došla MJS - takže jedna MJS, někdo přihnojil SH, takže 10 - 20 ks SH. To, že to někomu rozhodilo sklizeň a o něco přišel by mohly vykompenzovat párty lístky - asi tak 5.
    Tak to je ten sen..... a v reálu nebude nic jen se hra prodlouží o 24 hodin do 21.2.2017 do 14:00 hod.
    A jinak to bude chtít klid a nohy v teple a na to budou dobré ty ponožky z "měkkého dárku" jak o tom psala GordonSargent.

    Vypečená akce bude s kocourem Jonesem?? Tak z toho nejsem dvakrát nadšený, tu minulou jsem dodělal jen tak tak a docela mě překvapilo, že jsem ani neměl moc těch divných šutrů navíc. Asi se štěstí unavilo.....
    A proč přejímáme ty vzory ze zemí na západ od nás. Proč by tam nemohl být jednou třeba kocour Mikeš, případně Nácíček, ať zůstaneme v tuzemsku.
     
  8. KulíšekBrouček

    KulíšekBrouček Perspektivní autor

    Já jen koukám, to vypadá jako že ten výpadek byl součástí hry a my se teď máme těšit na dárky za něj uff.., bonusový kód měl přilítnout hned po opravě a bez cavyků... jo a to prodloužení hry znamená další MJS a kupón na kombajn navíc...
     
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Druide - kdyby ten nočník byl růžovej, tak ho beru ;)
    A výpadky byly dva dny - takže vynásob škodu dvakrát, jo :D A já měla SH na třech plochách (velká pole teda), takže přihoď nějakou tu nulu, jo :D Párty lístky - to je jako tajemky - nikdy nevíš, zda budeš plakat nebo jásat :eek:
    Z vypečené akce mám osypky už předem o_O Nebude to ta s dortama ?
     
  10. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Rybičko jedna pruhovaná, kdyby šlo o mě, tak Ti klidně nějakou tu nulu přihodím a růžovou barvu na nočník klidně osobně namíchám, ale bohužel půjde o rozhodnutí RT jak moc nás bude chtít uklidnit anebo vytočit. ;)xD Bohužel bychom taky mohli slyšet výmluvy o tom, že nás nikdo nenutí hnojit pole SH, Zuzinou a podobné další nesmysly a že to je jen naše svobodná volba. Případně se dozvíme o VOP a něco o 90% akcí..... jenže tohle si vymyslí manažeři hry a pak to vrhnou na dandu, pajdu361 a nově i na sopti, aby tyhle nesmysly před námi obhájili.... a to jim pak vůbec nezávidím, protože pak doopravdy budou v roli toho hromosvodu. Mě takto můj šéf podrážet nohy, to by slyšel hodně nehezkého o své osobě a byl by to pro mě důvod pro okamžitý odchod, ať si o dělá sám.
    Vypečená akce bude asi ta s těmi kameny s různými symboly - vlnovka, kroužek, trojúhelník, kde jsme všichni svorně nadávali na náhodu, takže v kontextu této hry mi párty lístky připadaly jako dobrá nástavba - náhoda na druhou. xD

    EDIT: GordonSargent - tady se omlouvám, ale já s komoditami na trhu obchoduji nepravidelně, takže tohle jsem pominul a obávám se, že RT to taky pomine. Ale když už jsme na tohle narazili, tak by mě zajímalo, kdo z lidí v RT tuhle hru hraje a jak moc ji má zmáknutou, protože úroveň kompenzací by mohla ( ne měla ani musela) odrážet i míru, jakou on sám byl postižen herním výpadkem... a tím pádem budeme mít ještě více jasno. ;)xDxD
     
    Naposledy upraveno: 19/2/17
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    A ještě na něco druid zapomněl, přišla jsem nesklízením o komodity s kterými obchoduji na trhu, takový malý černý farmářský pátekxD
    edit: Druide, vždyť já vím, že jsi čistá duše a pozemské statky Tě nezajímají;)
     
    Naposledy upraveno: 19/2/17
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, uvidíme :D Jsem napnutá jak guma u trenýrek, čím se blýsknou ;)
    Na kocoura se těším, pokud by probíhalo vše bez náhod. První byl katastrofa, ten druhý - nebyl on lepší ? Mám dojem, že tam už to bylo s klíči v cajku. V prvním chrámu někteří kvůli chybějícímu klíči pěstovali do zblbnutí o_O
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak mne napadla v rámci kompenzace farmaverze jedné písničky:

    Léta jsem hrál, hrát budu dál
    farmička na síti, každý ji znal
    léta jsem hrál, hrát budu dál
    ten, kdo zná závislost, zná tento "dar."

    Z úst jde pěna, čela orosená,
    jen počkejte, já to fakt dám,
    kdo to dřív zkusil a dřív už farmařil
    od těch dob problém má.

    Bída a hlad, kolem šel strach
    když bylo BéZet dost, mohl ses smát;
    léta jsem hrál, hrát budu dál
    ten, kdo zná závislost, zná tento "dar."

    Z úst jde pěna, čela orosená,
    jen počkejte, já to fakt dám,
    kdo to dřív zkusil a dřív už farmařil
    od těch dob problém má.
    RT nás vždy porovná...
     
  14. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  15. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Šľachtenie pávov...

    [​IMG]
     
  16. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pávy jsem měla nejraději u nás v parku. Protože byli reální, i když občas útočili jako husy. Nedivím se, lidských očumovatelů bylo moc a oni potřebovali svůj klid.
    Ale toto, co nám připravili tady, by nedala ani moje tříletá neteř... mno, jsme na bláznivé farmě. Nejen provozem, ale i výzorem :oops:
    Ale už jich mám pro jistotu nachováno 424.
     
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak ten chrám se bude muset projít 3x, jako poprvé. No na to jsem teda zvědavá, navíc 8částí, předtím bylo 6. A ta náhoda, to fakt bylo bingo, nedala jsem kvůli tomu poslední dekorku. 1 jedinej klíč:oops:... Naštěstí ji mám z OaD. Takže náhodu neee.
    Druhá akce byla jen na Baha, dodávaly se plody z baha stromů. Šlo to pěkně za sebou, žádná náhoda. ... i z ní mám pracující stonek :D
    Je mi celkem fuk jaká bude kompenzace, potěší cokoliv, hlavně, že mají snahu to odčinit. Prodloužení akce o den je taky prima. Teď jdu mrknout ještě na kalendář.
    Y_n_O: Argema - Jarošovský pivovar :D dost dobrý text máš
     
    Naposledy upraveno: 19/2/17
  19. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Jarošovský pivovar jsme zpívali vždycky když jsme se třídou jeli na školní výlet. Byla to taková naše hymna. Jó zemědělka.....

    Nevíte jak se ta akce s Baha tématikou jmenovala minule? Že bych nakoukla do předchozích lejster.
     
  20. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Jen abychom po té kompenzaci nekoukali i tím bílým...o_O