FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Na velikonoce by to chtělo nějakou suprovou odpočinkovou akci při které jsme se nemuseli stresovat,že to zase nepadá.Bude nebo nebude?????Uvidíme,uvidíme......
     
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    nebude, nebude xD... z realizačního týmu zřejmě postupně vypadli ti, co si chtěli hrát a zůstali jen ti, kteří chtějí vydělávat :cry:
     
  3. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Tak vyrazíme za RT s pomlázkami a syrovými vejci.Budeme dělat,že koledujeme a uvidíme co "si vykoledujeme" xD
    Jen aby to nebyly utažené kohoutky
     
  4. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  5. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    překladač mi tu maďarštinu přeložil a zmiňují se zde o šlechtění včel a kočky,budou zase medaile a odměna červená koule s motýlem,při děsivce prý bude nový strom Baron Aloha a taky jsem viděl,že má být kód Sercotago na odměnu stromFarm pengo ale až v květnu
     
  6. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Těch odznaků je tam šest,že by motýl?Plus kočka a včela.....
     
  7. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Smutné, že musíme prolézat cizí fóra, abychom se vůbec něco dozvěděli.
    Naše koulička nám dopředu napoví tak akorát, že si budeme zase moci koupit něco za prašulky: koše, sazenice... jako by hra už ani o ničem jiném nebyla, vlastně to tak poslední dobou vypadá. Zajímavé, že na cizích fórech se konkrétnější informace smějí dávat, kdežto na našem tak akorát trest za neověřený původ.
     
  8. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Jé ,to je krásné sněžítko-to chci:music:
     
  9. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Kočky,včely máme už vyšlechtěné,ale nemáme od nich neonky.
     
  10. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    Neonové akce byly zatím vždy o 3 zvířatech. Takže je otázka kam zmizelo třetí zvíře.
    Pokud to není jen o odznáčkách (jako nedávno) tak bych Neonové chlívky očekával až někde v polovině roku, třeba o prázdninách.
     
  11. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Máš pravdu neonové vždy3 neak mi to uniklo.
     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Takže odznáčky by padaly při šlechtění v kategoriích savci a hmyz? Nové zvíře na šlechtění by mělo být taky z těchhle kategorií U hmyzu třeba motýl nebo pavouk, u savců - vím já? Copak jsem koule?
     
  13. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Milá-pechfógl-jeden nikdy neví ;)
     
  14. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  15. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Hody, hody do provody,
    máme bílé vajíčko,
    budem sbírat dobré body,
    co dostanem kuličko?
    ;););)
     
  16. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    To zase bude ta naše domácnost vypadat!Pokud se bude něco mlít,jako že asi ano,a akce je jen na 6 dní,budeme mít pod Blaníkem opravdu veselé velikonoce.Asi budu bita.
     
  17. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    To je teda turbo vejce, pokud je v něm schovaná ta odměna, tak by to mělo stát za to. :)
    Hlavně aby se z něho nevylíhla turbo slepice a pak by sezobala celou farmičku... :eek:
     
  18. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  19. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Koule jedna nemožná, nepřeháníš už poněkud?
    Zase máš pro nás ve výhledu stonek za peníze a nic lepšího?
    :D
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Však jsme jim zase naběhli svým bědováním, když v pár akcích chyběl stonek jako odměna. Hned se to snaží zpněžit.