FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Vypadá to na čtvrtou dekoraci. To zní lákavě, teď jenom co za to? ;)
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Wau trefila jsem se :)
    Snad nevypleníme stodolu.... A jsem zvědavá na odměny. Jinak baterie zrušili, tak co to bude nabíjet? A budou z toho padat mince? Tak to jsem zvědavá, co s tím vymyslelo naše milé RT.
     
    Naposledy upraveno: 29/3/17
  3. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Určitě se bude nabíjet nublonama, jsou tam zobrazené, ale opět nám nezůstanou.
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Na Bahamě vidím karambolu?
     
  6. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Já vidím karamboly kam se podívám.Co asi mám nacpat emzákům?Stodola je po akci vyplundrovaná,stromky bych ráda-leč nemám na ně štěstí a když už jsem koupila řádek v nebi tak bych ráda na něj tu dekorku.Já jsem tááák nešťastná!Ale co,je to jenom hra,budu si to drmolit jako mantru.
     
  7. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    vilm4, nebuď smutná, já jsem na tom podobně. Já také nemám štěstíčko na novinky ani stromky ani stáje. Ale píšeš dobře, je to jenom hra a tak to musíme brát. Pěkný den.;););)
     
  8. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    ...už zase.... nové stromky... mně už to neba...
    :(
     
  9. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Jelikož se blíží jediný svátek v roce, který slavím, to jest Sabat, nahlédla jsem do budoucnosti. A budoucnost zdá se býti nejistá, můj osobní věštící sáček plný keltských run mi prozradil, že farma brzo praskne ve švech, jako po Vánocích kalhoty.

    pro realisty trochu čísel...
    farma: 588 políček, 86 druhů plodin (platné pro lvl 103), 55 druhů stromů, 58 druhů zvířat, 34 druhů výroben
    tj. místo pro jednoho zástupce zvířat od druhu, jeden zástupce výroben od druhu, po dvou zástupcích z řady stromů, a po jednom pidi políček na každý druh plodin a zbyde 24 pidi polí.
    (nepočítaje obr stromy a obr chlévy a domky typu zvěřinec, arboretum a výrobna)

    baha: 376 políček, 35 druhů plodin, 52 druhů stromů, 17 druhů zvířat, 6 druhů výroben
    tj. místo pro dva zástupce zvířat od druhu, dva zástupce výroben od druhu, po dvou zástupích z řady stromů, a po dvou pidi políček na každý druh plodin a zdyde 18 volných políček....

    Kouličko šalamounská, vyvěšti nám lepší budoucnost a nerozšiřuj již tak slovotný zástup plodů, rostlin a zvířat s výrobnami.... všeho moc škodííííííí

    edit: poupraveno, chybka se vloudí
     
    Naposledy upraveno: 28/3/17
  10. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    anickamalirka, děkujeme za dokonalý přehled a za to, že jsi si s tím dala tu práci! Pěkný den a třeba nám kulička něco prozradí.;););)
     
  11. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Kulička nic neprozradí=jelikož na nás prdí:music:svatky jara můžu ,tak uvidíme čím je budem vítat.Jsem zvědavá co si vymysleli na apríla:p
     
    Naposledy upraveno: 28/3/17
  12. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  13. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    zase budou balíčky tajemných sazenic za reál.korunky
     
  14. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Když už mi tu místní cenzůra odstranila včerejší příspěvek s obrázky nových stromků, mohla by alespoň uvést proč ?o_OAbych věděl co jsem udělal špatně, když asi ani službu konající admin nebyl schopen večer určit hned, zda je vše ok a trvalo to neskonale dlohouho než se uráčil příspěvek odstranit:eek:
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ber to tak, že podle jakýchsi zvrhlých pravidel ho odstranit musel, ale zároveň ho ponechal tak dlouho, aby si ho mohlo co nejvíc lidí prohlédnout.
    P.S. Nejsem admin/a.
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    hubabuba1968: vezmu to postupně, neuvedení zdroje, linkování obrázku z nepovolené stránky a logo nepovolené stránky. Jo a zapomněl jsi si stěžovat, že jsi zároveň nevyfasoval trest dle pravidel.
     
  17. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Pajda 361: dík za vyčerpávající odpověd;), trest jsem nedostal to je pravda,:p ale asi bych se z toho nezbláznil kdybych ho dostal:Dale i přesto děkuji za lidský přístup, jinak jsem už dlouho obrázky zde nedával tak jsem nějak z toho vypadl, a neuvedení zdroje jsem měl za to že bylo již zrušeno;)a ty polské stránky z kterých jsem obrázky stáhl jsem nevěděl že jsou nepovolenéo_ONo poučení pro příště : než sem něco dát tak se na to raději vyprdnout:D

    Pechfóglová:
    máš pravdu ty pravidla jsou opravdu zvrhlá a podivnáo_O
     
    Naposledy upraveno: 29/3/17
  18. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  19. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Máme nové sazeničky, šoupneme je do lištičky a za nimi nové stáje, ať se nám tu dobře hraje.
    Místa máme maličko, tak se zvětši, farmičko.

    :p
     
  20. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    neviem ci sa mi to len zda,,ale hned na nove sadenice..,,novinky,,..a uz aj v ponuke xl + xxl upgrade???:D