FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 1/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    a pribudne nam nosorozec :oops:
     
  2. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Nosorožec, to by mohlo být pro Baha. Právě se chystáme s vnoučaty do ZOO, sluníčko svítí, možná ty tlustokožce uvidíme v reálu. Jára
     
  3. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Hledat drahý sýr a co tak pěkně proleželé tvarůžky a nebo plísňák?
     
  4. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Hledání sýru-Tři muži v člunu,o psu nemluvě-kapitola IV(Jerome Klapka Jerome).
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Už jste někdy zažili, co s udělá s Francouzem správně uleželý syreček? Nač máme tři sta druhů (cca) sýra, když nám chybí tenhle? Volal pateticky spolužák meho syna, když přijel do Prahy
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pechfóglinko, možná by to chtělo ochutnat ještě romadůr, to jsou dva nejoblíbenější zrající sýry xD
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Se musím připojit ... nejlahodnější sýr co jsem kdy jedla, byl pro mě ve Francii "aromatický camembert" a samozřejmě na druhém místě jsou tvarůžky xD
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ja bych ani tak nepatrala po typu syru, jako po tom, jestli nejake mam ve stodole, abych pak nezjistila, ze je nenajdu ani lupou :p
     
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jara268 - jak to, že ti mixer mlel a mlel? Myslel jsem, že mixer mixuje, ale nemohu
    to potvrdit, protože jsem ho na farmě asi nikdy nepoužil. Vůbec mi nebude vadit,
    když zmizí. Ze všeho nejvíc bych ale uvítal ještě jeden diamantový slot.
    To by byla paráda.
    :D
     
    maribeja, bubák1960 a vilm4 tohle ocenili.
  10. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Naše detektivní kancelář "Viděl & Koukal & Mrkal s.r.o." zjistila, že do hry sice bude zavedeno nové zvíře - nosorožec, nicméně pro vyvážení potravního řetězce k němu přibude i další zvíře. Všem je nám dobře známo, živí se mršinami, je podlé a útočí jen na slabé jedince. Čímž jako zdravotní policie bude hlídat stavy zvěře na Bahamaramě

    [​IMG]
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mikeš: To tak ještě jeden diamant! Aby snad hráči plnili všechny akce, nedejbože i s předstihem!
    Matlafous: Okamžitě se ohraď, jsem při tobě!
     
  12. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    matlafouskova ..hyenko a uz tu bude cela tvoje rodinkaxDxDs tym syrom to zas nebude az take horuce:p
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Když sýr, tak smažák! Jdu ho zasejt, co kdyby.
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    -pechfógl- Ohrazovat se proti nevzdelanosti? :p Myslim, ze to nema smysl... kazdy necht si tu dela reklamu sam :D
    ezzra Vim to uz 2 mesice ;)
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Farmoraculum by mělo občas hodit řeč s tetičkou wiki xD Hyeny jsou úžasná zvířata (především ta skvrnitá) :)
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O - no, já ti nevim teda: "....může se stát, že nejsilnější mládě zakousne a sežere své sourozence. Především sourozenci stejného pohlaví se k sobě chovají velmi agresívně ......Smečka uloví i velké kopytníky, jakými jsou třeba zebry. Někdy tlupa přepadne i stáda domácích zvířat. Dokonce zraní i lva, nebo jej odežene od kořisti (má se za to, že při poměru hyen ku lvicím 3:1 je rovnováha sil, při vyšším počtu hyen lvice zpravidla ustupují). Hyena většinou odežene od kořisti i levharta. Troufá si i na lov lvích a výjimečně i sloních mláďat..."
    o_O
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Skali, jsou prostě úplně jiné, než zbabělé, podlé a požírající mršiny... a zrovna to, co jsi vybrala, se v několika případech velice podobá lidskému chování ;)
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    S tím lze jen souhlasit (s tou poslední částí) ;)
     
    Naposledy upraveno: 6/1/18
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jediný světový sýr, a to jich znám hodně, pocházel z hospody U kocoura, pivní sýr, který byl už tak uležený že oblezl talíř a na něm položená sardelka, která na tom byla podobně, cibulka, hořčice a zbytek se rozředil pivem..
    a pokud mně zruší barmana, co budu po večerech dělat, kombinace slotů, alchymisty a to co barman namíchá nebylo až tak nezábavné:) a hyeny versus lvi, častokrát právě lvi čekají ,co jím hyeny ze své kořisti ponechají :)
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - lvi jsou úžasně líní a nechají se vyživovat zejména od svých "manželek" (takže taky nic moc) ;)