FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Šmarjá, to budeme "šlechtit" marmelády ? Budou pečené čajíky ?
    Jdu hají, raději.
    o_O
    Dobrou !
     
    eli2006, vilm4 a matlafous123 tohle ocenili.
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  3. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    pokud je to --to v co doufám nemuselo býti špatné - vložít marmošu co nepoužívám dle obrázku v řádu 4 kusů a vypadne nějaká zajímavá - nejlépe kterou ještě neumíme uvařit
     
  4. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Marmošky vařím ve skutečném životě sama, ale více ty jednodruhové, no podle obrázku to bude "alpská kombinace" (používáme pro patlání jídla, co k sobě moc nejde a není pak člověku vždycky volno - spíš je mu nevolno). Jinak z nápovědy: pochopila jsem zdobení stromečku a dělení dárečků, zlatý žalud s veverkou, medvědi chtějí med, možná marmeládu, nějaké klonování kuřat a nakonec řemeslné výrobky, které se přemění na něco jiného. Stále v tom mám zmatek. Budu se muset nechat překvapit. Jára
     
  5. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Dávno předávno tomu kdy matlafousová psala, že všechny marmelády se hodí, že se žádných nezbavuje. Buď je vědma nebo špion nebo utajený člen RT, kterému dodává nápady ;):D
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jara268 Klonovani kurat je skola farmaru aneb mentorsystem, ktery by mel doznat zmen, stejne jako trh ;)
    krakoramaja Jj, nezbavuju... i kdyz do mixeru uz je asi nenacpeme 8)

    A co rikate na tohle?
    - Popelí-li se drůbež intenzivně v prachu a probírá si peří, usuzujeme z toho, že bude pršet.
    - Stahují-li se ryby do hlubokých vod, je před deštěm.
    - Vylézají-li z rybníků, potoků a řek hodně žáby a ukazují se mnoho na cestách, polích, lukách a jinde, déšť přijde.
    - Na déšť usuzujeme: Vyletují-li včely časně ráno z úlů a příliš se od nich nevzdalují...
    - Válejí-li se psi ustavičně po zemi nebo po podlaze, blíží se déšť.

    EDIT: krakoramaja Kdepak pocasi (dest je jen spolecny prvek) a v lednu bude nejspis snezit... zkus to prekladat z druhe strany ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/12/17
  7. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Patlat všechno se vším-tak na to se těším.Aspoň se zbavím těch včelích královen,co mi ve stodole straší.
    Pranostiky o dešti jsou úžasný,to se ti, matlafousko moc povedlo.Mám taky jednu,ale nevím co s ní-Když pes smrdí,bude pršet(náš pes smrdí furt).
     
  8. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    matlafous - že bychom na farmě měli počasí? No, sníh už máme (mám tedy vypnutý, bolí z něj oči), tak třeba přijde i období dešťů...
     
    vilm4, eli2006 a matlafous123 tohle ocenili.
  9. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    matlafous - že by se blížilo šlechtění všeho? Nebo ta zvířata budeme někam dodávat?
     
    vilm4, eli2006 a matlafous123 tohle ocenili.
  10. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    k pranostikám o dešti: na Nový rok déšť - o Velikonocích sníh; prosinec naleje a leden zavěje; jak byl celý rok samá voda a bláto, na Silvestra nenapadne zlato -
    víc jich na zimu a déšť nedám. Už se těším na zítra, jen asi nestíhám začátek, začnu až tak po čtvrté odpolední, ale stále to bude hratelné. Těším se. Jára
     
    vilm4 a eli2006 tohle ocenili.
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Prepperka
    Za prvni otazkou skryva se spravna cesta,
    ta druha se mi v lednu prilis schudna nezda.
    V posledni, seste pranostice nasli bychom hady,
    ti vsak nezustanou spat a uz vubec ne hlady!
    Cislo, ktere hledame je kategoricka petka,
    dejte na vilm4.... mastmi mazana to tetka.
    ;)
     
  12. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Kdopak to tu o mně píše?
    Koule mě tak dobře zná?
    Pošeptám to jenom tiše,
    koláč s medem mňamka má.

    V stodole je zásob dosti
    a brzy budou Vánoce,
    určitě mi přijdou hosti
    opět zase po roce.

    Kamarádů, těch mám mraky,
    jenže taky nevědí,
    kam mě poslat do výuky,
    kde je škola medvědí.

    Tak to vezmu podle řady,
    tak to zpatlám, jak se dá.
    Čarodějko, budeš léčit kamarády,
    když nechají vařit medvěda.
     
  13. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pekař peče housky
    uždibuje kousky
    Pekařka mu pomáhá
    uždibují oba dva

    A z každého kousku
    udělají housku
    a když bude housek dost
    farmáři budou mít radost


    [​IMG]


    [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    [​IMG]



    [​IMG]
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vypadá to zajímavě! Jenom aby to zase nebylo všechno o náhodě!
     
    aljanu a vilm4 tohle ocenili.
  15. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ja tam vidim pridanie zlateho slotu :)
    je tam +2 z mjm a +1 z tekvicovej marmosky ;),to by bolo super ;)
     
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jestli mi ze 4 Dýňových marmelád (+1 na 4 hodiny) vypadne jedna Superdýňová marmeláda xxl z hodnotou +2 na 8 hodin, tak to beru. Jinak pokud je to o náhodě, tak nehraju.
    Náhody rád nemám.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pokud budou jasně stanovené hodnoty co za co, beru. Horší bude, když to bude jako v mixéru, o náhodě xD dáš zmutovat čtyři dýňovky a vypadne jablečná... 8)
     
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nějaký systém to mít musí. Neumím si představit že to bude tak že tam dám 4 strašikytky a vypadne mi Mufin.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jsme přece na bláznivé farmě, tady je možné všechno xD Ale věřme, že nás nebudou chtít úplně okrást a bude to ku prospěchu.
    Jak správně napsala alexandrakerulova00, zřejmě nám přidají konečně "již brzy" slibovaný další zlatý slot,
    na obrázku jsou tři produkty do zlatého slotu - dýňová a velikonoční marmeláda + perníky.
     
    Naposledy upraveno: 20/12/17
  20. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Y_n_O : Dýňovka zabírá diamantový, takže já tam vidím 2x diamantový a 3x zlatý slot :)