FARMERAMA na ledě (2.6. - 8.6.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Skus edge ten frci lepsie a mozno aj na Tvojom telefone pofrci ;)
     
  2. alenal

    alenal Stálice fóra

    chtěla jsem se zeptat, jak vám padají puky, teď jsem sklidila hokejdrom a nevypadl ani jediný!
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak hokej mě baví a je hotovo a v klidu.

    [​IMG]
     
  4. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj alenal ... pokud jsi měla Hokejdendron zasazený na divoké louce, tak tam ti žádný puk nevypadne ;). Padátka puky padají pouze na hlavní louce ;). Hezký den :)
     
    Naposledy upraveno: 5/6/22
  5. benjik95

    benjik95 Pisálek fóra

    Zajímá mně proč máme dvě plochy ke hraní na obou stejný čas rustu na obou mám 202 políček a stále mam hokejový víc než helmtrní a dělá to poměrně dost za tři kola to je pomalu stovka.Možná to tak má být ale zajímalo by mně jak to vlasně je.Díky zanějaké vysvětlení.
     
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    benjik95 - na mé farmě je vše jak má být = z každé sklizně se připíše úplně stejně 606 ks helmtrní a hokejdendronu. Nechápu jak můžeš mít nějaký rozdíl.
     
  7. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Stonka je aktivovaná a teraz pôjdem po Piccolo debne.
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj benjik95, může to být třeba už od rozpěstování. Na něco bylo použité Zuzino superhnojivo nebo ukončený bonus nebo zapnutý v jiný čas. Zdá se mi nepravděpodobné, aby jak to popisuješ byl rozdíl ve sklizních. Nejlépe kdyby sis po sklizni ověřil kolik se ti skutečně připisuje.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Hmm tak nevím,co jsem dělala v roce 2018,že ten řádek a ani jednu dekorku nemám.
    A už jsme tak dlouho nehráli ani hokej a anifotbal,že jsem to i zapomněla na ty falešný přihrávky takže jsem o několik mincí chudší.Zatím mám koupený stonek a zelenáče na ledě.Aj dala bych si uzenáče radši asi mám hlad nebo co.
    Jo a nálepku ta byla pořízená první i kdyby na stonek nebylo nálepka být musí.

    Y_n_Očko jak ty to jen fšechno stíháš?Chodit do ústavu a na brigádu a tak,já když jsem v práci tak sice mám data,ale ne vždy mám čas a možnost sklizet a sít.Jsi prostě Top Farmářka :inlove:
     
  10. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    stonka stonkuje :) druha stonka kupena a zajtra k nej dokupim dekorky :) len ma hneva, ze sa obcas neviem trafit a ziskam v kole az 25 bodov :D :D
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Oba stonky stonkují. Ne že bych toužila i po druhém (starém) stonku, ale protože jsem měla nějaké zatmění, tak jsem omylem koupila ten "retro" stonek. Takže dnes jsem se konečně dohrabala k tomu aktuálnímu. Tak snad ještě nasbírám mince na piccolo bednu. Zbytek dekorek zůstane v obchodě. Co se dá dělat, když už jsem to tak vymňoukla a nechci zbytečně rozhazovat SH a vrtule. :p Ale i tak jsem spokojená. :)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Learka, díky, ale do Top farmářky mám daleko, já jsem takový drobný záhumenkář :)
    Do ústavu už nechodím, tam se dobře pěstovalo, pokoutní wifi po celou dvanáctihodinovou směnu... Z brigády se mi stala jediná práce, tam je to složitější, naplánovat sklizně tak, abych sklidila doma, o přestávce, po příchodu domů... Někdy mám pauzu dřív, než dozraje farma, tak pak to přezrává... Doháním nespaním u sledování seriálů a knížek :)
    Nikdo se na starší dekorace neozval, tak jdu koupit bednu a nějaké ty vrtule. Kdyby si to někdo rozmyslel, napište, ať pak neutrácím za hovadiny a koupím něco potřebného, ještě je času dost ;)
     
  13. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Tak ke starším dekoracím a stonku se asi ani nedohrabu,mám obavu zda vůbec stihnu ten aktuální potřebuji 475 mincí a mám 75 zatím ještě čas je,tak uvidím,co vlastně stihnu.

    Y__n_O také se kolikrát snažím ponocovat,ale dopadá to bídně většinou u toho usnu a nebo na budík reaguji tak,že ho típnu spustím hru a spím ráno se vzbudím s křížkem po funuse.
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Trocha jsem přepěstoval .:wuerg: https://1iq.cz/img/j3zDM/8nJ9Y.jpg
    A tak v krámku pořídím nedostatkové dekorace 2x1.Zatím mohu vyzvednout 24 kousků.:)
    Jinak jsem z obchodu vyzvednul všechno tajemno,bednu piccolo,kupon na pomocníky a párty lístky.
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Vše co jsem potřebovala v obchodě tak mám a obě pole jsou uz od včera v normálu, tak všem přeji ať se též daříxD
     
  16. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    obe stonky stonkuju. toto je druha akcia, co som dokoncila nejak barz skoro. co sa to deje? od lvl 100 to ide samo sato ci jak? :D :D
     
  17. burds

    burds Titán fóra

    Z picolo nic zvláštního nevypadlo.Stonek už pracuje pár dní.Ted sbírám vrtulky.Hokej mě baví
     
  18. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Nejdřív se mi do toho nechtělo, víkend byl pracovní a já lenivá :D ale pak sem si řekla, že když nesportuju aktivně tak aspoň pasivně :D
    [​IMG]
    Už zbejvá jen jedna dekorka a jestli zbyde čas skočím pro piccolu, druhej řádek do stonku už mám od minula ;) hodně štěstí všem a hotovejm blahopřeji ;)
     
  19. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Řada na magickém stonku "FARMERAMA na ledě" I funguje ako J. Citrón ? +5% na vyskočenie aj na akciové padátka? Ďakujem za odpoveď, ak áno tak ho beriem :)
    Skali, ďakujem. Máme ešte dva dni, tak idem do toho.
     
    Naposledy upraveno: 6/6/22
    moncicak7070, burds a bačkora85 tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Richards76 - funguje ako Citrón - aj na padátka, ber ho ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.