FARMERAMA na ledě (2.6. - 8.6.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásné pozdní odpoledne, zápas o stonek dokončen vítězně a připravuji se na další utkání, ještě je o co hrát;)

    [​IMG]
    Ať se vám daří, přesnou trefu a pevnou ruku přeji :D
     
  2. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Stonek bude s další sklizní, zatím 705 mincí. A po zbytek akce si budu jen hrát na vyzobávanou :D. Když mi kolo nedalo, musel jsem pozvat do práce 3 Jacky a z lišty vytáhnout jeden bonus +200% na sklizeň a přibývalo to jako po másle...
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, někteří mají už hotovo, já dala teprve rozpěstovat. Jestli mi to půjde taky jak po másle, se uvidí. Jacky se mi plácat nechce. KŠ dalo 100% a vyhrábnu nějaký bonus z lišty. To pude ;)
     
  4. stěby

    stěby Hvězda fóra

    2 kola hotová, [​IMG] . Beru haluz a jdu zobat, bo mě to baví :D;);).
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gratuluji hotovsonům :)
    I u mne se vehikl pochlapil, takže nejdu spát, budu pěstovat, dal mi 100%. Ještě že mám zítra odpolední, tož to snad dopěstuju aspoň na řádek, ale jak se znám, stejně budu mít na čele otlačenou klávesnici ;)
     
  6. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Ještě jednu sklizeň a bude na 12 her.Dala jsem diamant na 200% a potom padlo 100% na 24 hodin.Uvidím jak mi to půjde na ledě.S padátkama se moc nepředávají,vyšlechtěný laskavec dal jen 138.
     
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Stonek u mě i výpliva je aktivní, co ještě z obchodu získám bude záležet na tom jak budu pilná, ale do neděle, než pojedeme na pár dní k Sázavě ještě něco udělám. Přeji pěkný zbytek dne a krásný víkend!
     
  8. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, stonek už je a teď jen vyzobat nějaké ty odměny, pojedu ještě přes víkend, tak se mi snad poštěstí získat co chci, KŠ mi sice nedalo 100 ani 200%, zato pár chlévu, výroben, tolik "potřebné" TBZ, banány, hvězdičky, ale taky 5x +1/6hod, což bylo možná i výhodnější, mohla jsem použit pohopole a ušetřila jsem SH, případně ZSH.
    Všem co ještě stále pěstuji, přeji bezproblémové dokončení, ať vám padaji puky, alespoň tak dobře jak mně, zatím jsem nemusela použít skleníkovky ani set na noc dlouhodobky, mám přesně na 30 her a na tolik toho už nenapěstuji. Kráný sluníčkový víkend.
    [​IMG]
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Na mé farmě stav : 5:5:144. Křoví, křoví, puky. Spokojeně honím po poli gerberu(neustále mi ji kdosi dlabe) a na divošce oves či slunečnici na pohopolích. Zkusmo jsem pustil pár lístků - nic, vážení, nic. Tož ani já nehodím puk do rozstřelu.
    Všem fajn hru a hotovsonům - ať se nenudí po splnění úkolu. :):p:)
     
  10. fejfinka

    fejfinka Pisálek fóra

    Jako já jsem asi houby farmář, nějak mi ty akce pořád nejdou od ruky, nejsem ani v půlce a vy už máte splněno :eek: Jak to děláte? Nějaký fígle? A taky tady nerozumím nějakým názvům jako pohopole, lišta, asi si sedím na vedení :D (level 174)
     
    babina51, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    fejfinka - ahoj, pohopole je komfortní pole (klik)
    • dostupné od levelu 60
    • 4x delší doba růstu
    komfortní pole.png


    Lištou se rozumí inventář - vytáhnu/použiji něco z lišty = vytáhnu to z inventáře ;)
     
  12. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Řádek je doma, Pikolka taky a ještě dvě dekorky do původního řádku, co jsem neměla :). Ani za 152 Pl nepadl žádný bonus :cry:, ale zase mám spoustu oranž výroben do sbírky. O banánech a hvězdiček ani nemluvím :wuerg:.
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Na kontě mám zatím 820 hvězdomincí. Bonus na 100% mi skončil před poslední sklizní, nebylo jak, páč pracproces. Neva. Na řádek s dekoracemi a na Piccolku to nějak doklikám, času hafo :)
     
  14. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Dobré ráno, tak řádek na stonku už mám doma ;). Jedu dál, vypadá to, že zdolám i druhý původní řádek na stonku a potom zkusím zobat nějaké ty odměny. Jestli dojde na Piccolku, nevím a uvidím. Přeji hezký víkend a fajn hru, plnou úspěchů :)
     
  15. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    Snad stihnem. Dnes nie som doma a na telefone je to nehratelne :-/ inak sa mi celkom dari, pomalicky, ale isto :)
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja tiez uz stonkujem a dokonca aj bosorka ;):p Nepatrim k rychlikom ale to neva,hlavne ze splnim svoje ciele ;) nie ako minuly hokej,tam som neurobila stonek,asi som najskor zobala a potom ups....
    Pisali ste ze by isiel aj ten 1,no asi len tomu co ziskal stonek,ci sa mylim ?
    Uz som ho nasla,bud som slepa alebo uz stara alebo oboje :cry:Je mozne,ze sa mi rozjasnilo,boli sme na mensej ture a naspet sme si dali pivko xDxDxD
    Picolka je doma a bude aj stonek c.1 :music:
    Pekny vikend prajem :)

    PampusikLenusik Na mobile Ti staci len sadit,hrat mozes doma,aspon ja to tak robim ;) Ked nemam cas tak cez mobil sa venujem len akcnej alebo tam praskem dlhodobku na pajdatka :music:
     
    Naposledy upraveno: 4/6/22
  17. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já mám ten stonek č.1 neměla jsem ho
    ostatní nevím co budu stačit za půl hodiny přijede taxi ,odjížím na Slovensko na 5 týdnů budu 16 hodin na cestě takže si ted s farmou hlavu nelámu rodina má přednost že
    at se všem daří
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Řádek řádkuje a Pikolka je také doma:), na vedl. jen řádek a mám na jednu a půl dekorky, tak to snad dojedu také celé
     
  19. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    sovicka64 na mojom telefone je to naozaj nehratelne v chrome aj v opere, tak to sekalo, ze po kazdom kroku som musela znovunacitavat hru. niekedy som sa nevedela dostat ani na inu hraciu plochu. no dnes som nainstalovvala puffin a tam to ide :) takze uz si ficiiim na pufine :D
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Řádek řádí, teď jsem si nasyslila nějaká padátka okamžitou pohankou, zbývá napěstovat tu akční plevel v potřebném množství. Času dost, Piccolka je jistá a pak se uvidí, co ještě z obchodu vyberu. Jak se znám, asik vrtulky, těch není nikdy dost... Ale kdyby někdo potřeboval pomoct s dekoracemi na minulý řádek, ráda koupím, stačí napsat, ať vím, kolik herní měny budu potřebovat ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.