FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ze sklizně melounů přes 26 tis. BZ a zasadila jsem dýni, ta má na 8 hodin pěstování lepší počet BZ než meloun, večer si myslím, že bude časovka hotová 8)
     
  2. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Dobré ráno pilným zemědělcům,tak já jsem zatím spokojená,po ranní sklizní víc než třetina časovky hotová,přes 300 hrníčků ve stodole,krmení namleto a napěstováno přes 3500 melounů a skoro 5000 dýní.Takže u mě zatím pohoda.:music::);)
     
  3. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Po ranní sklizni první úkol časovka hotova ;)


    Farmerama 95+ *** Bahamarama 229+
    farmařím od 5.10.2010
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak z ranní sklizně 8 h akční plodiny pěstované na pohodlných polích jsem dostal 70% požadovaného množství BZ do plnění 1. úkolu - plán tedy vyšel dokonale. 425 vypadávátek hned po ranní sklizni (méně než 24 h od začátku akce) taky není k zahození...
    No a ten částečně nefunkční trh na BAHA, který jsem hned ráno přes podporu reklamoval, je podle informací na fóru již také RT oznámen, takže když jim to nebude dlouho trvat, jedině spokojenost.
    A ještě bych málem zapomněl na dodané kukačky do poháru - už jsem na stavu 29/30 na stromě moudrosti - leč na splnění posledního levelu za dodání zvířat mi již kukačky opravdu nestačí. Ono už je ale celkem jedno, zda je pravděpodobnost vyskočení vypadávátek vyšší o 29% nebo o 30%.- To už takovou velkou roli hrát nebude... Koneckonců těch výše zmiňovaných 425 vypadávátek už o něčem svědčí.
    Za mne tedy zatím akce OK.

    EDIT: Po další sklizni 4 h akční kytky mi zbývá jen jedna sklizeň na splnění celého prvního úkolu a vypadávátek mám již 450. Zatím opravdu hooodně dobrý...
     
    Naposledy upraveno: 26/3/15
  5. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Zdar,
    teď jsem dorazila z práce. Sklidila dlouhodobky, vyskákalo mi 114 hrnéčků. Rozpěstovávám. Akci pojedu ze zvyku. Nějak mne to nenadchlo, protože kukačky holt nejsou a nikdy nebyly mými kamardkami. Vždy jsem je sabotovala, ikdyž jich mám mraky.
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Casovku jsem nespustil, dumam zda to mam udelat vecer, kdyz budou 8 hodinovky, ale vychazi mi pres 9 hodin pro pohopole na noc... jen jsem nezapocital zadny povysovani na SH, ono to ani moc nejde, kdyz ty zlaty sloty budou plny... dalsi moznost je nechat to na vikend, jenze to zas hrozi ze budu mit moc akcniho, nez se nahromadi, ale nejspis tak rychlej nebudu...

    Vypadavat ma 159 hrnku/den, v tuto chvili ma byt 116 ([2.ukol]+16 ) nebo chybet 834, mam 301 (chybi 649 ), mam 31% hotovo.
    Stav melounu : idealne 1579 kusu (2167/den, [1.ukol]+1579 kusu ), mam 785 z 13000 (6% ).
    Stav dyni : idealne 1579 kusu (2167/den ), mam 2245 z 13000 (17% ).
    Zatim uplynulo 12% casu, zbyva 126 hodin.
    Nezapomenout na Kniry z akcnich Kniraren za hrebeny, chce jich 26 po 5 hodinach (podle runy) at pak neni problem! (celkem 32,5 hodin)
     
  7. Coolischec

    Coolischec Perspektivní autor

    Ahojte. Nevím, nevím zda splním tento úkol, ale dle Maja.rada jsem nacpala kukačky do poháru. Teď mám pohár 29/30 a kus. Kukačky taky zrovna nemusím. Akčních nic moc, hrnků 218.
     
    Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  8. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Hezké ránko, časovku jsem zapnula včera večer před sklizni,a dnes s hodinovým skluzem nasadila ,tak v klidu si budu dělat okna a odskakovat přesazovat,co stihnu to stihnu do 11 hodky večerní ;), hrnků -212
    Tassadar11...na tvé info vždy čekám a koukám, jak jsem na tom já a díky za info..
     
  9. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Pekné slnečné ránko farmári moji :)

    Na noc som nasadila Krychlový meloun a teraz sáno som spustila časový úkol, pozbierala ho a mám z neho hotové toľkoto

    [​IMG]

    Ak to pôjde takto aj naďalej, tak budem spokojná :). Zatiaľ mám napestované 3565 kusov Krychlového melouna a 3335 kusov Krychlovej dyne, ktorú mám nasadenú na všetkých plochách. Hrnčekov mám 330.

    Nech sa darí aj Vám :inlove:, krásny deň.
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    pěkné ráno všem farmářům :) ... no včera jsem toho moc nezvládla .. jsem přicestovala a prospala až do večera :eek: ... do půlnoci jsem se snažila trochu rozpěstovat ..... [​IMG] já hlava dubová jsem ráno sklidila a zapomněla na časovku .... :oops: ale pustila jsem ji ... by se to mělo do večera zvládnout o_O ale jsem si v noci dodělala " legendu" xD 30/30 ..... no ráno nekoukla o co více mi to vyskakuje .... zatím 192 hrníčků, tak si myslím, že to bude s vypadáním mnohem lepší :p
     
  11. jaciz

    jaciz Rádoby autor

    Tak mě mile překvapilo 500 kusů beden s nářadím z časovky, otevřely se všechny najednou a nemusela jsem 500x klikat ;)
     
  12. artex

    artex Perspektivní autor

    -ča-soví úkol zahájen:) první sklizeň dala něco přes 30000bz a celý den mám zbytek - to půjde.
     
  13. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    přeji krásné páteční ráno
    z časového úkolu mi zbývá dodat 5200 bodů,
    melouny 3588 ks dýně 4088 ks hrnky 246 ks (těch mám jako vždy méně, ale to se dožene)
    akce se mi líbí a dá se splnit v pohodě - nemám žádné mazlíky jedu na MJS, cukíňák, jarní věnec a mrkvový chléb - stačí si to jen
    propočítat a trošku použít hlavu
     
  14. lavsonka

    lavsonka Rádoby autor

    Ahojek,chci se zeptat milí farmáři,jak máte pole jestli všude nebo?Protože já mám plné dvě plochy divokou a baha,tak se chci zeptat,kdy mám zapínat časovku abych to stihla a jestli mi bude ta plocha stačit.Dík za info.
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  15. gemit8

    gemit8 Rádoby autor

    Dobré ráno všem a pěknou hru přeji .No je mi do breku když tady čtu kolik kdo má už z časovky hotové :-( já jsem na noc dala melouny a ráno pustila časovku,mámMJS,CJS i mrkvový chléb ale ze všech polí jsem dodala jen 7932 BZ tak nevím co s tím :( hrnků mám taky jen 107ks ,tak co mám ještě udělat abych splnila časovku ? Poradí mi někdo? Pole mám 1x1 .Děkuji
     
    Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  16. kuba899

    kuba899 Rádoby autor

    Akce se me konecne libi. Konecne jsem mohl vzit 20.000 kukacek ze skladu a dat je do druzstva na splneni ukolu. K tomu jsem neco levne dokoupil a posledni pohar je doma !!!! Huraaa.
    Pri cenach kolem 100-150 za kus a hodnotou 150 za kukacku je to dobra cena na splneni poharu :)
     
  17. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    Ahojte farmári/ky,
    nakoniec som sa rozhodla, že do akcie idem. Včera som rozpestovala, na noc hodila na všetky lúky poho polia a okolo malé a ráno zapla časovku. S cukiňákom, veľkonočnou, mrkvovým chlebom a jedným dráčikom, plus stonka 25% na Bahu mi hodila na jeden zber melónov 40452 BZ, teraz to vyjde ešte na dve otočky tekvice na mini a časovka je hotová.
    Hrnčekov mám zatiaľ 278.
    No nie je to také zlé, čo poviete?
     
  18. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Ahoj gemit8,

    dobre Ti radí denich. Tiež som zjedla mrkvový chlieb, cukinovo-jablkový koláč, veľkonočnú marmošku, zabudla som síce na riadky v nebi, ale mám na každej ploche sovie a vranie stromy, dráčikov mám dvoch a mám aj bobriu pec, ktorá dáva +50% naviac, to vždy odklinem ráno, keď mám nasadené plodiny s najvyšším počtom BS. Uvedomujem si ale, že nie každý má sovie a vranie stromy alebo dráčkov :-(
     
    Hrnkajda, denich a Simík21 tohle ocenili.
  19. emoušek

    emoušek Rádoby autor

    Stavy po sklizni v 9 hodin. Sice 4hodinovky pomálu, ale to doženu. Těší mě vypadávátka, jak hezky padají. Časovka splněná.
    8hodinovka: Mám 3630. Ideální stav 931. Plním na 389,9% Hotovo 51,9%
    4hodinovka: Mám 1560. Ideální stav 2128. Plním na 73,3% Hotovo 9,8%
    vypadávátka: Mám 303. Ideální stav 120. Plním na 252,5% Hotovo 33,7%
    Ať vám to přibejvá a pěkný den...
     
    Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  20. gemit8

    gemit8 Rádoby autor

    Moc děkuji za radu ,mazlíčka ale bohužel nemám žádného,no snad to po Tvé radě bude lepší.Přeji fajn hru o_O
     
    Hrnkajda a skalara.v tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.