FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Tak si vezmeme do ruky kalkulačku. Na 4 plochách máme celkem 776 minipolíček. Kratší akční plodina nám z jednoho minipolíčka dá 8 BZ, tak spapáme cukiňák, velikonočku a mrkváč a ejhle už nám jedno minipolíčko dává 17,6 BZ. 776 x 17,6 = 13657,6 BZ celkem. Do prvního úkolu je potřeba 65000, tedy budeme dělit a hle 4,75 skližně krátké akční a je to. Ne vlastně nene, chytrý farmář si jednu sklizeň ušetří, odklikne časovku a sklízí, tak mu zbydou jen cca necelé 4 otočky, to máme 3:11 s voděnkou x 4 a hmm, za 12 hod a 44 minut je po časovém úkolu :p a nepotřebujeme domácí mazlíčky, řádky, kolo štěstí atd atd. Chytrý hledá způsob, ten jiný brečí na foru.
    PS : když na ty mini políčka použijete MJS, tak při splnění časovky máte vypěstováno 11640 ks akční kratší plodiny. :D A někdo tu psal, že si nejdřív napěstuje plodiny a o víkendu udělá časovku, to je ale hloupé, protože do úkolu je potřeba jen 13000 ks krátké a pokud pojedu časovku jen krátkou, tak jí budu mít 18181 ks. Rada na závěr ?
    Než zasejete, vezměte do ruky tužku a pytlík od mouky, třeba Vám matematika ukáže cestu do ráje.
     
    Naposledy upraveno: 25/3/15
  2. timonek.

    timonek. Pilný autor

    Nebo rozpěstujeme meloun na 600 ks všude dáme poho pole okolo miny pole necháme uzrát , aktivujeme bonusy v hodnotě +100% BZ zapneme úkol sklidíme , zasadíme opět na poho pole (použijeme SH cca170 KS) a za 10 hodin máme hotovo na 2 sklizně
     
  3. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Já to zkusila už minule a opravdu se vyplatí kratší plodina-za stejnou dobu 2 otočky a více bodů.Mazlíky nemám,jen cukýňák a velikonoční,(na mrkvový chleba jsem zapomněla).Dá se to stihnout,mám rozpěstováno,na noc 8h,ráno před sklizní zapnout a až příjdu z práce tak to dodělám.
     
    ananuki, Simík21 a pajaable tohle ocenili.
  4. Jasmina

    Jasmina Pisálek fóra

    Neviem čím to je,ale akosi sa mi nechce už moc pokračovať ...neviem asi to načisto zabalím...čo ja viem...som ináč 98.level...asi som sa dostala do fázy...keď vidím iné dôležitejšie veci...tak prosím susedov ak v najbližších dňoch skončím ,aby sa nehnevali...boli ste fajn..
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    První úkol není složitej,ale pro hráče do 40 levelu a s nedostatkem času asi těžko splnitelnej!Pokud jim nějaká dobrá duše nepošle nějakou marmošku na přilepšenou, je skoro nereálné ho celej splnit!
    Mně chybí do konce 156 BZ a to jsem ani nepoužíval cukýňák s velikonoční marmoškou! Jenže, měl jsem aktivní stonek na akční plodiny(10%),všechny sovy(60%),mrkváč(20%)+ 1x jsem použil:6x vrána, 2x dráček a 1x noční můra! To potom přibejvá samo!Pro začátečniky to musí být opravdu deprimující! Dávno už mněl RT umožnit, abychom si zvolili obtížnost akce.Bylo by to spravedlivější a pro nováčky jistě atraktivnější!
     
    Naposledy upraveno: 26/3/15
  6. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Děkuji za info, první úkol jsem jen tak přešla,aha časovka a četla dál, aniž by mne zajímaly dárky, tak už vím, bedny jsou tam:), před 11 hodinou večerní sklízím ,tak ji zapnu a snad dle vašich rad dám celou..121 hrnků..
     
    mirae a pajaable tohle ocenili.
  7. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    kaolín11: ale vždyť tento systém je právě pro nováčky ideální, kolik dodá BZ, tolik dostane odměn :)
     
  8. emoušek

    emoušek Rádoby autor

    Tak se mi po dlouhé době povedla krásná odměna na párty kole... +200% BZ, do časovky je to super.
    Hrnků 176, tak to snad naskáče.
    Prima hru a ať vám to šlape.;)
     
    denich, skalara.v a pajaable tohle ocenili.
  9. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    tak hrncekov 116 naskakalo a vdaka kukuckam uz mam pohar zo zvieratami hotovi :)
     
    Pitrýsek47, -Kuteno- a pajaable tohle ocenili.
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Asi sem trochu natvrdlej , ale nějak nevím jak mám získat právě ukořistěné nářadí!:music: Poklikal jsem už co se dalo a stále nic!
    Že by zato mohla ta flaška Zlatopramenu vedle mně?xD
     
    Naposledy upraveno: 25/3/15
  11. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    mozno mas nieco preklikat prave na tej flaske zlatopramenu xD
     
    jaji, pajaable a kaolín11 tohle ocenili.
  12. slootr

    slootr Baron fóra

    Kaolín11: Ta flaška mě donutila reagovat. Nejsi natvrdlej, jsi velmi užitečnej. Teď to zjistíš, ostatní to budou vědět a tenhle problém je mine. A budou si připadat mnohem chytřejší než ty, ačkoli díky tobě. :)

    Koukám na flašku vína vedle sebe a počítám, jak dlouho ještě. Mám splněno zatím jen 13 477, takže mi chybí ještě docela dost. Ale vzhledem k tomu, kdy to začalo a kdy jsem to odpálil, to vypadá fajn.
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je krásné být pokusným králíkem! Většinou se nikam neženu a čekám na kladné reakce na fóru.Teď sem ale spěchal,abych měl co nejdříve na ploše ty knírárny! achjo, ztoho plyne poučení pro příště............

    Poslušně hlásím, 4 kukačky umístěny na ploše a stále nevím jak mám vyzvednout nářadí z družstva! Asi to bude bomba a je to tajný, abych náhodou nedostal infarkt!xD
     
    Naposledy upraveno: 25/3/15
  14. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    kaolín11
    bedny s nářadím je třeba hledat tam,kde se vybírají věci do parku - tedy pod ikonou vázičky [​IMG]
    Já to původně hledala také ve stodole pod ostatním.

    P.S. objevily se 2 nádrže, alespoň něco, dík
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    153 padáčků pro začátek, to by šlo. Nad časovkou jsem ještě nedumala, hlavně rozpěstit. Zítra se uvidí. Nasáknu zdejší užitečné rady a poznatky a pak to půjde samo ;):D. Tak určitě xD
     
    mirae, jaji a pajaable tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Moc díky za nakopnutí!
    Po odkliknutí bedny se o mně pokoušely mrákoty! Opravdu úžasná odmněna. Za zmínku snad stojí 1x staré železo!
     
    mirae, jaji a pajaable tohle ocenili.
  17. Marcela-magic181987

    Marcela-magic181987 Rádoby autor

    • Off topic-písanie mimo témy vlákna
    PROSIM vas ako si da slovencinu pise to v cestine
     
  18. mousicka

    mousicka Guest

  19. Marcela-magic181987

    Marcela-magic181987 Rádoby autor

    prosim vas nejde mi to len cestina a anglictina
     
  20. -FROSTY007-

    -FROSTY007- Zelenáč fóra

    Zdravím mám problém,sázím akční rostliny,při zapnutí úkolu a následném poklizení rostlin se mi nepřipočítávají BZ
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.