FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. adleda

    adleda Pisálek fóra

    Ahoj všem,
    mám splněno až do konce - poprvé,a že hraji již několik let..... Ovšem jen díky tomu,že jsem obětovala peníze a zbytek (cca 1000ks) dokoupila a teď mi asi 160hrnků přebývá, Z TS jsem zklamaná . Klasika - žlutá barvírna a miliontý mýval. Pevně doufám,že brzy bude výměna a já zbylé 2 knírárny vyměním za zvířátka,která mi stále unikají. Gratuluji všem ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak odtajneny chlívky a oranzovy kachny, slepice,kravy, 2x rodeoranč, vlk a ptakopysk ale je mozne ze neco byl jeste zbytek v liste.
    takze spokojenst s ptakopyskem a vlkama zbytek lista
     
    evainfo a -wiolan- tohle ocenili.
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Byl by jediný hráč farmeramy, kterému se tuto dekoraci podařilo umístit do nebe. Poprosil bych screen.
     
    evainfo a abc23 tohle ocenili.
  4. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    akce dokoncena s prebytkem 371 hrnku.... za tuto akci RT chvalim, za ostatni cinnosti chvalit nemohu. Lehce jsem upravil název akce a snad si z toho RT vezme priklad

    Náš hráč, náš zákazník, náš pán
     
    evainfo a -wiolan- tohle ocenili.
  5. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    ahoj, já jsem jako obvykle nedostala ani vlky, ptakopysky a ani kiwi, tak až někdy zase dají obchodovat, darovat a vyměnit, rádá směním ježka za vlka;)
     
    evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, z Orionu mýval a kiwi (supééér)
    Všem, kteří ode mne dnes nedostali hrníček se omlouvám, přišel jsem na farmu až hodně dlouho po akci.
     
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    nazdárek tak ztajemnic holubi a křeček takže do lišty jinak přebytek hrnců 150
     
  8. XKRYSAX

    XKRYSAX Pisálek fóra

    Nic si z toho nedělej,já taky skončila u třetího úkolu.Když jsem šla pár minut před koncem uložit kníry do úkolu,kvůli počasí přestala jít elektřina a pustili jí až teď.Taky se mi chtělo brečet. :-(
     
    jaji a švestinka tohle ocenili.
  9. bmv2596

    bmv2596 Perspektivní autor

    -Wiolan- Cenu zl. knírů zjistíš jednoduše tak, že pokud je máš již vyrobeny, tak si na ně klikneš a + zjistíš jejich momentální nejvyšší cenu. Hotovo. A můžeš již "chytře" prodávat. Pokud bylo zodpovězeno - omlouvám se za vlezlost...
     
    rossi1972 a -wiolan- tohle ocenili.
  10. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Ráno mi chcípnul počítač a jsem ráda, že akci jsem včera dokončila.
    TS odtajněny a šup do lišty - myš a bobr++
     
    rossi1972 tohle ocenil(a).
  11. hviezdička

    hviezdička Rádoby autor

    Chcela by som sa poďakovať všetkým, ktorí mi na poslednú chvíľku dnes poslali hrnček... a nebolo Vás málo:)
    Ozaj som veľmi milo prekvapená, koľko milých a dobrosrdečných ľudí sa tu našlo a navzájom si pomáha.

    Takže vďaka 30 dodaným hrnčekom sa mi dnes podarilo akciu dokončiť...
    ĎAKUJEM...
     
  12. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Tohle je asi soupis z více farem, že?
    Blahopřeju všem kteří splnili cíl jaký si dali, a je mi líto těch, kterým dnes díky počasí nešel internet. Co naděláš - větru -dešti neporučíš.
     
  13. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj, tak hlásím výsledek z TCH - 1x Rybník s japonskými kapry žlutý (prima, ještě jsem žádný neměla, už pracuje) a 1x vlci (na ty ještě nemám krmivo, ani rostliny na ně, tak musí počkat)...
    Takže spokojenost..

    Ono ty menší levely, co ještě mají málo chlívků obyčejných i vzácných a skoro nebo vůbec žádné výrobny pro nedostatek nářadí a peněz, asi budou vždycky spokojený za to, co dostanou, protože všechno se jim hodí.. :)
    Teď mám 63. lvl, ale přesto se počítám k těm menším a mám všeho málo, protože ty postupy byly způsobeny především pěstováním při akcích a získáním hodně BZ a někde i BBZ.. A KR při tom většinou nepřibývaly, ale víc ubývaly..
     
  14. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Ahoj, tak já dokončila ráno v 6 celý úkol. Na poslední chvíli, ale nechávala jsem všechny stromy a na baha plus pandy a jejich výrobny a vyšlo mi to akorát. S kukačkami dokončen celý 14 úkol zvířat v družstvu a 3/4 posledního 15tého. Chválím možnost naházet je tam, kritizuju nekonečné množství dodání akčních plodin. Celkově tento úkol - připadal mi bez nápadu (v dodávkách)(odměny: výrobna budiž - k čemu ty produkty budou?). Ovšem u kukaččího prodeje sem se zabavila místo toho dostatečně.
    Takže k akci jo, ok. U mě žádné drama. Sadit/sklízet/dodat.
    :)
     
    rossi1972 tohle ocenil(a).
  15. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    prukty budou k tomu aby se dodaly časem do nového stálého úkolu. nebo prodat na trhu.

    já mám už 20 kníru ale cena 3500 za jeden ??? to prodávat nebudu.prodávám vlky ZA 16000 pták kiwi za 40000 kohouta za 16000 a ptakopyska za 30000. každý den si přijdu na fajn prachy.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/3/15
    bmv2596 a micka63 tohle ocenili.
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Margziam - nemůžeš si koupit krmivo pro vlka na trhu ?
     
    hrobinh tohle ocenil(a).
  17. Margziam

    Margziam Stará škola

    skalara.v - Teď jsem se byla podívat.. mohla bych je koupit. Ale stojí dost peněz.. Vlci se sice prodávají dráž.. ale kupuje je někdo?

    Edit.:
    Tak jsem je koupila, bylo ho 40 ks na 1 klik za 45.000 a nevím kolik.. a pak jsem zjistila, že 2. 4. začíná další akce a zase bude s chovem vlků šlus.. a peníze pryč.. Takže - k čemu to všechno je??
    Dala jsem všude na farmě chlívky a kolem stromy a abych to zase bourala, protože z většiny bude jenom málo BZ... a to ještě nevím, co všechno v té akci bude... :(
     
    Naposledy upraveno: 31/3/15
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Vlci se dodávají do družstva, takže se dají slušně prodávat na trhu. U nás je vlk za cca 13 tis. A Vlčka si můžeš nechat na ploše i při akci (4 pidipolíčka vem čert ;))
     
  19. gemit8

    gemit8 Rádoby autor

    Dobré ráno všem,chci jen napsat,že už druhou akci jsem nedodělala celou jen kvůli hrnkům,které hodně málo vypadávaly ,do konce mi chybělo přes sto hrníčků.Myslím si,že neustále se počet vypadávátek zvyšuje a ať koupím cokoliv pro vypadávání více předmětů stejně je to zbytečné :-( Blahopřeji všem kdo akci dodělal a hezkou hru přeji :)
     
  20. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    bmw2596

    To já vím, jak zjistím momentální nejvyšší možnou cenu na trhu. Mě jen zajímalo za kolik je někdo prodával v dané chvíli. Víme všichni, když byla změna hnojiště, jak někteří trpěliví hráči postupně šponovali cenu hnoje nahoru. Kupovat jsem je nechtěla a prodávat taky nechci, aspoň zatím. Myslím, že nás RT brzy překvapí nějakým úkolem, kam se budou kníry dodávat. Takže syslím.
    Ale mně šlo o šnorchl a ten nemám.
    A vlezlý nejsi, děkuji za odpověď.
     
    hrobinh tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.