FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jaji

    jaji Vévoda fóra

    právě proto, že jsi dítě, musíš si to spočítat samo.... jedině Ty víš, kolik času můžeš trávit u PC (škola... ikdyž v dnešní době chytrých telefonů a přestávek mezi hodinama...) jedině Ty víš, jaké máš možnosti, tak prosím nechtěj tady po nás, abychom za Tebe počítali, jestli stihneš vyrobit kníry nebo nestihneš....
    ale jinak nemám nic prosti smysluplným otázkám xD
     
  2. Nefertiti...

    Nefertiti... Pisálek fóra

    TS čápi a bobři klasik,ty kdybych neměla,tak budu brečet :-D
     
  3. LadyAmazonka

    LadyAmazonka Zelenáč fóra

    mousicka

    děkuji za radu, mám hotovo... :)
     
    mousicka, mirae a evainfo tohle ocenili.
  4. flexaton

    flexaton Rádoby autor

    Splněno, jste hodní že jste poslali.
     
    -wiolan-, mirae a evainfo tohle ocenili.
  5. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Tak jsem včera pozdě večer musela udělat otočku na všech loukách 4 -hodinovku se SH a na noc 8-hodinovku + ještě 4x kníry.Nakonec jsem zjistila,že mi z 8h asi 53ks akční chybí,tak těch pár se SH a mám hotovo...Příště raději sklidím úplně vše a pojedu na všech loukách na plno,pak nestíhám.
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    -Wiolan-
    Opakovala jsem to protože ne všichni zde chápou čtený text napoprvé. Pokud jsi moje slova pochopila z prvního příspěvku, jsi výjimka, protože některým to evidentně nedošlo doteď.
    Možná to ti ostatní pochopí z modelové situace. Představ si, že máš ve škole průměrné dítě. Učitelka nastaví režim výuky premiantům a co bude s těmi průměrnými a podprůměrnými je jí tak nějak jedno. Zajímalo by mě, jak dlouho na to jako rodič budeš mlčky koukat.



    ahojky ... no myslím, že to nebyl až tak dobrý příklad ... no ráda si zde přečtu i zpětně zdejší názory, (nemohu zde být každý den), ale promiň :oops: opravdu se stále opakuješ a myslím, že zde více říkáš věci, které naši modíci či zralí hráči již konfrontovali ... a se omlouvám, ale se ani nedá stíhat číst poctivě všechny názory, či prožitky ostatních hráčů o_O , protože tvé příspěvky jsou tak dlouhé,
    že se v tom musí snad každý utopit :oops: ... mě klidně bombarduj ... mám teď hodně omezenou možnost psaní (klávesnici na prohlížeči)
    ... tak ti nebudu protiřečit :D

    se moc omlouvám Lyzarce ... jsem to špatně smazala ...text je od Wiolan ... už opraveno
     
    Naposledy upraveno: 31/3/15
  7. prozinek

    prozinek Zelenáč fóra

    smůla... chybí mi 7 hrnků :(
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    hlásím nesplněno :p chybí cca 30 hrníčků o_O nejvíc asi mrzí SK s kukačkama uvidíme co bude dál,gratuluji úspěšným :D
     
    Simík21, švestinka a evainfo tohle ocenili.
  9. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Lidičky, nechcete už nechat toho všeho dohadování tady? Kdo co řekl, jak to napsal, jak to ten druhý pochopil, přečetl, zda umí nebo neumí číst. Příjde mi, že je to pořád dokola a myslím si, že s tím stejně nikomu nijak nepomůžete. Nestačí, že je škaredě venku, musí být i tady? Ve finále za nějakou minutku končí akce, tak věřím, že s ní skončí i tato diskuse.... A s akcí která začne za dva dny, příjde nové a lepší téma a vysvitne zase i sluníčko, nejenom zde na fóru, ale i venku. Jinak těm co akci dokončili, moc velká gratulace, těm kterým se nepodařilo, nevěšte hlavu, svět nekončí a příště bude líp. ;) Jinak hezký den všem. :)
     
  10. Pumpička00770

    Pumpička00770 Zelenáč fóra

    Je mi z toho do breku..., chtěl jsem stihnout 3.úkol, a nevyšlo to o dvě minuty...
     
  11. ewelynn48

    ewelynn48 Rádoby autor

    DĚKUJI VŠEM, kteří jste mi pomohli splnit, bylo to o fous, tedy hrnek, ale podařilo se !
     
  12. Alinka155

    Alinka155 Pisálek fóra

    Prosím, chýba mi posledných 14 hrnčekov viem že to už asi nestihnem ale za pokus nič nedám...

    nick Alinka155
     
  13. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj, děkuju moc všem, co mi poslali hrníčky, předposlední úkol byl splněn, pak jsem ještě pěstovala dlouhodobky i krátkodobky, zkoušela, co šlo, napadalo do posledka ještě 146 hrníčků z 350 posledního úkolu (jistě dohromady s těmi, co jste mi poslali ještě včera a dnes), ale nejde s tím splnit poslední úkol.. takže bez kníráren se budu muset obejít.. Stejně nemám tolik kukaček na ně.. a pěstovat je po 4 kouskách, když dávají 1 chlívek jen 9 BZ za hodinu a půl a do 1 výrobny jich chtějí 8 na 1 produkt.. to se nevyplatí... Ti starší (co jsou tady dýl) mají spoustu kukaček, co jim napadaly při sklízení a já nic... tak nic... Třeba aspoň dostanu nějaké BZ a KR za ty napěstované krychlové melouny a dýně, za ty zbylé hrníčky a za 4 vyrobené knírárny v liště...

    Ale jsem moc ráda za stonek. Až se do něho dostanu přes potřebné šlechtěnce, tak budu mít aspoň 1 řádek na aktivaci - dokonce na BBZ - pokud budu mít do té doby nějakou vhodnou dekorku 1x2.. Je tu někde seznam dekorací, které jdou dát do toho stonku??
    2 TCH jsou už na mýtině a trochu si počkají, než je odkliknu a zjistím, co je v nich schované...

    Děkuju za akci a jsem ráda, že jsem mohla i v tom nižším lvl zvládnout aspoň většinu úkolů za pěkné odměny.. I když to stálo hodně práce a všeho dalšího...
     
  14. Rechtarka

    Rechtarka Rádoby autor

    tak jsem z TS dostala kočky a vlky :) akce se mi fakt líbila, i když jsem nedostala ježky, které bych chtěla :)
     
  15. 19janoti60

    19janoti60 Rádoby autor

    Tak jsem to nedala. Chybělo mi 15 hrníčků. Sypu si popel na hlavu. O víkendu jsem to trochu "salátovala", ne však vlastní vinou, bohužel i jiné akce jsou důležité. I tak děkuji sousedům a jiným hráčům za hrníčky a slibuji, že se polepším. No nic, jdu pokračovat ve velikonočním úklidu.
     
  16. karolinka

    karolinka Zelenáč fóra

    Ahojte!
    Splnila som úlohy aj vypestovala všetky rastliny, ale eko ovplyvniť hrnčeky, keď mi ich toľko nevyskočilo? Nie som taká bohatá, aby som hrala hru a kupoval za EURa
     
    -wiolan- a evainfo tohle ocenili.
  17. .roksy.

    .roksy. Rádoby autor

    Tak včera mi chybělo 41 hrnků, zasadila jsem a čekala, že to ráno dopadá... hmm... možná by to i dopadalo, ale to bych nesměla zapomenout. Takže teď jsem bez knírových salonů, SK a baha BZ :/ Jo, za blbost se platí...
     
  18. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    To byla hustá akcička, zapotila se moje ručička...
    vyskakovátka tentokrát dobře mi padala,
    žádné prašule jsem do toho nedala, i když sem
    později akci začínala, stihla jsem jí celičkou,
    odměny shrábnuty mám, spokojenost nakonec velikou mám..

    [​IMG]
    Příjemné farmaření a doufám, že se Vám akcička také zdařila, pokud ne tak nezoufejte přiště to vyjde lépe...
     
  19. bmv2596

    bmv2596 Perspektivní autor

    Akce nesplněna. Chybělo 35 hrnců. /Na fa. babičce o 800 navíc/. Zajímalo by mě, jak dopadl Tenista99. Že bychom si třeba poplakali na ramínku a pro zklidnění si navzájem předčítali příspěvky od -Wiolan-.
     
    micka63 a mituli tohle ocenili.
  20. lerkan90

    lerkan90 Pisálek fóra

    Ahoj všem,
    úkol jsem sice díky nedostatku vypadávátek nedokončila, ale kivi a vlci z tajemných stájí mně nedokončení akce více než kompenzovali.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.