FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. [sikula]

    [sikula] Zelenáč fóra

    Jo huráááá, před chvilkou vypadl poslední hrnek do závěrečného úkolu a mám hotovo dokonce i já "socka bezfloreňák" :D ... ale bylo to o prsíčka :D
     
    Naposledy upraveno: 31/3/15
  2. brnensky-zahradnik

    brnensky-zahradnik Aktivní autor

    Tak konečně akce dokončená, hlavně díky darům od hráčů, za to velké díky všem, kdo poslali, bylo jich plno ;):p.
    Jinak na akci se vždycky připravuju, před začátkem dávám lískáče a cibuli, na Baha to nejvyšší co mám. Rozpěstovávám se SK a Suzi,používám MJS, překopávám farmu. Akční plodiny hotový, časovka hotová, zase překopávám farmu zpátky a sem tam 2 hrnky vypadly.
    Dík za tip Lyrarka,nemám vypozorovaný,z čeho to nejvíc padá. Tam bude zakopanej pes :D.
    Až ted' ke konci to sleduju a normálně mně nejvíc vypadlo z obyčejných stromů, (žádný xxl) obyčejný ,to čučím.
    Z chlívků taky nic moc. A při příští akci budu zkoušet, která plodina mně půjde vstříc (růže, dýně, česnek...)
    Rozhodně ne oříšky, cibule a houby.
    Těším se na další akci ;)
     
  3. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    -wiolan-
    ale tím, že budu opakovat stále stejný příspěvek, nota bene příspěvek, který se sice bude líbit těm, kteří nestíhají s vypadávátky, ale který v sobě nenese nějaký náznak rady, jak by třeba nestíhající hráči mohli uspět, nemá cenu.

    A vybrala si špatný modelový příklad a byť to sem nepatří - ano, pokud bude mít učitel ve třídě premianty a průměrné žáky a nějaký dítě podprůměrný, tak učitel se zpočátku tomu dítěti bude věnovat víc a bude i tu látku víc opakovat, ale protože ostatní žáci nemohou doplácet na pár podprůměrných jedinců a učitel musí za ten rok tu látku probrat, bude muset učitel s látkou pokračovat dál byť za předpokladu, že mezi premianty a průměrnými žáky a tím podprůměrným se budou rozevírat nůžky. Tobě by si líbilo, kdyby Tvé nadané dítě trpělo a něco se nanaučilo kvůli jednomu pomalému?

    A to samé máš tady, jsou hráči schopní, ale třeba jen schopní protože se nebojí měnit a zkoušet různou taktiku hry a jsou hráči, nechci napsat neschopní, abych někoho neurazila, ale spíš neochotní něco na své hře měnit, třeba jen to, že nebudou kácet stromy, bourat chlívky, ale budou si tady raději stěžovat. Proto někteří hráči splní ač jsou v levlu 80 a někteří nesplní v levlu ani 95.

    Tím debatu na toto téma končím a jen mně mrzí, že o pár hrnků nebudu mít druhé kolo.
    P.S. Obr stromy nezklamaly, hrnků 965 ks.
     
    Naposledy upraveno: 31/3/15
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Kaolíne, šílíš ? Přitvrdit? Nekousla tě ňáká exotická moucha? xD
     
    Naposledy upraveno: 31/3/15
  5. Bosna61

    Bosna61 Zelenáč fóra

    ahoj tak boužel mám na to 5 minut a chybí mi 5 hrnku škoda
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Máš recht, piš raději čínsky, bude to mít aspoň nádech exotiky, protože ještě tak dvě, tři akce kde budou potřeba vypadávátka..a k tomu to tvé "Tak znova a naposledy" ...to už by nemuselo vydýchávat ani těch pár lidí, co jim to opravdu nepadá.

    Hrnků na poličce +218 a to mám ty stromy do modra jen v hodně malém počtu :p Ale z xxl švestiček...to byl příval, že jsem to nestačila ani počítat. Akce nakonec dobrá, stihla ji i Kačka..a to je co říct ;)
     
  7. Bosna61

    Bosna61 Zelenáč fóra

    ale všem moc děkuji co hrníček poslali
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    skalara.v Jo jo byla to Moucha Tse-tse !xD
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    ahojky všem tady .... jsem na farmičce už delší dobu, ale vím že nejsem takový profík, jako jiní hráči ... no co se týká vydavávek (stále stejný problém) ... mám svůj (skromný) názor :oops: ... legenda 30, všechny mazlíky (kromě veverky), na polích Johny, pomoc na stonku, MJS, cukino, velikonoční, mrkvový ... to vše pravidelně užívám ... nesklízím až při akci, ale normálně ráno :) .. přesto první sklizeň nic moc 30ks, ale při rozpěstování s (SH, voda, hnůj) dokud nemám na všechny plochy a potom se to (nic moc) znásobí a později večer je hned 8Oks i více ... na noc dávat dlouhodobky - u mě funguje cibulka - myslím,že hlavní je, sklízet pravidelně! .... pokud někdo párkrát vynechá sklizeň, pak je problém :sleepy: ...
    vlastně proto to píši ... si myslím, že hodně hráčů nemá čas pravidelně sklidit :sleepy: .... tímto jsem opět zvládla celou akci :p jinak, jak všichni víte se mi "utopil" [​IMG] můj dlouholetý přítel :inlove: pohřeb byl včera [​IMG] :eek:
     
  10. LadyAmazonka

    LadyAmazonka Zelenáč fóra

    mám ve stodole 10 falešných knírů, ale nejdou mi do úkolu, prý nemám žádný. Nevíte co s tím? Hru jsem několikrát restartovala. Děkuji za radu.
     
  11. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Hujer ,-) nenabádej hráče k porušení pravidel :-D Jj s těma modrákama jsme proti JZD žabaři, mně se v koutku krčí 3ks. Ale i tak 526ks keramiky navíc. P.S.: To Bravíčko nebylo poslední číslo že? Já ho přečetl celý a vím jaký to bude poprvé, že se mohu za odměnu setkat s Justinem, ale to co píšeš ani ťuk. No nic já budu kozy dál krmit stejně jako bobry ,-)
     
  12. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Pajda 367...ale bursuk 59 ho má ve stonku jako dekorku 2x1 ,takže Matýsek nepodává nepravdivé info;)
     
  13. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Ach jo, chybí mi ještě 29 hrnků. Mám ještě hodinu. No, sama jsem zvědavá. Ostatní zboží se krčí ve stodole a čeká.
    Za 10 minut mám poslední sklizeň, tak uvidím.
     
    Naposledy upraveno: 31/3/15
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj LadyAmazonka,

    z tvojho príspevku som pochopila, že asi si na poslednej ulohe.... musíš tie 4 knirárny zburať čo máš na ploche a potom ti pôjdu vložiť do úlohy. Nedodávaš totiž kníry ale knirárny :)
    Peknu hru
     
    mirae tohle ocenil(a).
  15. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Lyzarka

    Tak to mám obrovskou kliku, že nejsi učitelka a neučila jsi moje děti.
    Moji kluci díkybohu měli štěstí na skvělou učitelku, na kterou vzpomínají dodnes. Dokonce byla vyhodnocena jako nejlepší kantor regionu.
    A věz, že ta měla úplně jiný přístup. Učila tak, aby to zvládali i ti slabší žáci a těm premiantům zadávala práci navíc, dle jejich schopností. To je správný přístup.
    Ale v jedné věci s tebou souhlasím, tahle diskuse skutečně nemá smysl.

    Hrnků je navíc 159, do 14. hodiny už nic sklízet nebudu, takže to je konečný stav.
    Já jsem s akcí spokojená, odměny se mi líbí, znechucení pociťuji jen z některých lidí na fóru.:)
     
    hrobinh a fugger64 tohle ocenili.
  16. petamikes01

    petamikes01 Pisálek fóra

    No nevím,nevím,chybí mi 9 hrnků,zase to dapadne tak,že ještě něco málo spadne a nakonec mi budou chybět 2 nebo 1,to už znám.:(
     
  17. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    takze hrncekou navyse 226 celkom pohoda treba mat strategiu a nemam premium ani kose nekupujem ale ako tu niekto pisat treba pravidelne zbierat nemat prestoje radsej vtedy dat dlhodobky aspon napadaju vyskakovatka. a aby to bolo rovnake ako niekto pisal ze ked dvaja zasadia na rovnaky pocet poli rovnaku plodinu aby to bolo rovnake to si neviem predstavit napr. vypadavatka budu mat rovnako ale potom sa uz budeme tu hadat ze sused na rovnakom poli a rovnakej podine mal o 4 klince viac a o 5 dreva tiez no a to uz by som asi nezvladol ja to psycho. kto finisuje sup sup dokoncit a kto uz ma gratulka a oddych.
     
  18. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    Ahoj farmáři, tak komiks ráno dokončen, hrnky vypadly z ranní sklizně. akce se mi líbila a magický stonek hodně potěšil Z ts vypadla kočka a oranžový chameleon- vše mám.Farma je vrácena do původního stavu a už se těším na velikonoční akci.Těm co finišují přeji hodně štěstí HELENIE
     
  19. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Tak přidám trochu do mlýna k vypadávátků (vyskakovátkům). Osobní zkušenost, dvě naprosto identické farmy ve 102. levelu, jedou defakto přes kopírák. Před akcí stejná plodina, stejné stromy. Po dobu akce vše stejné. Výsledek, splněno po pár dnech, bez peněz, bez sk, 1 farma přebytek hrnečků 365, druhá 318. Teď tu mudrujte o strategii. A kupodivu na jedné už 3 lepidla a 2 nádobky, na druhé 2 lepidla a 8 nádobek.
    PS : aby to bylo k přemýšlení složitější tak 1. farma 3 kouzelné a 2. farma 10 kouzelných stromků.
     
    Naposledy upraveno: 31/3/15
    dencice, evainfo a babioli tohle ocenili.
  20. flexaton

    flexaton Rádoby autor

    Chybí mi posledních 7 hrnků. Buďte tak hodní a pošlete. Díky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.