FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj bozenka567260,

    do stonku nejdou vložit dekorace, které jsou složeny ze základu a upgradu + plážový klub. Bohužel dekorací 2x1 je poměrně málo a nedají se koupit za krejcary. Dají se získat v komiksové knihovně v družstvu, při děsivé noci v Jack obchodě a nebo během OaD (což je v nedohlednu) a nebo koupit ve Farmářském obchodě za Floreny. Z dekorek 2x2 používám malý islandský vulkán za 2500 Kr.
     
    mirae tohle ocenil(a).
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  3. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    nervy až do ránní sklizně..vše sklizeno a ještě čekám na růže 9 minut, než dozraji a chybí 10 hrnků;), jasně vypadlo jich 11,tak jeden navíc,timto chci poděkovat sousedům a 3luc001 za dárky, taktež jsem spokojená s novou verzi mlýna, večer si dám mlít SH a vypočítám si , kdy se dostanu na farmu ráno a dám umlít další krmivo,kterého mám nejmín a tak nemám žádné prostoje ;)na stonek jsem umístila v klidu 3 dekorky s co nejnížším počtem bodů a ještě mi v liště zůstávají dek. v hodnotě 4879 +Baha1925, chtělo by to víc místa na uložení ,at se využijí, jinak jsou nám k ničemu přeci:( držím palce těm co finišují poslední 4 hodky ,aby jim to vypadlo
     
  4. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    ziggystardust

    Já mám pocit, že píšu čínsky, nebo dost lidí tady nerozumí češtině.
    Tak znovu a naposledy. Nikde jsem nenapsala, že mi vadí zvýhodnění Premium účtů. Naopak jsem psala, že to zvýhodnění respektuji, zaplatili si, mají právo dostat něco navíc. Je mi úplně jedno jestli mají neomezenou zásobu vody, jestli mají dvojnásobné ceny na trhu, je mi dokonce i jedno jestli (pokud vůbec) dostávají v tajemnicích lepší stromy nebo zvířata.
    Vadí mi jen to zvýhodnění vyskakovátek. Jenomže vy mi tady podsouváte něco, co jsem neřekla. Nechápu, proč nedokážete číst mé komentáře písmenko po písmenku, když už se k nim potřebujete vyjádřit. Já jsem psala, že jsem dva a půl roku akce vůbec nehrála, jela jsem si a jedu farmu pro zábavu po svém a tohle jsem nikdy nehrotila, nehrotím a hrotit nebudu. Jde mi o druhé.
    Kdosi tady zmínil, že farmu hrají i děti. Ne každý rodič je ochotný sáhnout do peněženky a platit prémie navíc. Nebo na to prostě ten rodič nemá. A tohle mě štve. Protože pokud u akce sedí člověk (dítě) každou volnou chvilku, v týdenní akci napěstuje plodiny třeba za čtyři dny, takže maká, stihne časovku, celkově akci zvládá a pak ztroskotá na hrncích, tak to v pořádku není. Stane se to párkrát a to dítě to demotivuje. A zcela otevřeně jako matka dvou dospělých synů a babička osmileté vnučky můžu říct, že raději uvidím dítě sedět u farmy než u nějaké Call of duty nebo něčeho podobného.
    Stejně tak jsem nikde netvrdila, že jsem si potvrdila, že platící hráči jsou zvýhodněni určitě. Byla to od počátku čistě hypotetická otázka, mluvím tady o tom už několik akcí. A vždycky jsem své teorie opřela o informaci někoho jiného.
    Takže nechápu, proč mi tady podsouváte něco, co jsem neřekla. Několikrát už jsem řekla, že platící hráč nejsem a nikdy platit nebudu, usmívám se, když tady čtu rozhorlené komentáře o tom, že "mu zase padly žluté kozy, kdy už konečně dostanu vlka", nebo že zase "dostal stromy jenom do lišty", tyhle nářky mi připadají směšné na rozdíl od toho, co jsem popsala o odstavec výš.
    Takže kdo to pozorně dočetl až sem, snad pochopil, o co mi celou dobu jde. A pokud to někdo nepochopil, odmítám to vysvětlovat dál, je to naprosto zbytečné a závada není na mém přijímači.

    Hrnků mám navíc 119 za 12 hodin od chvíle, co jsem ukončila akci. To je víc než někdy za celý den. A to jsem v půlnoci zasela jen kruhy v obilí. Zvláštní...
     
  5. daneček03

    daneček03 Pisálek fóra

    • nepiš prosím se zapnutým CAPS LOCK považuje se to za křik a špatně se to čte
    JSEM SMUTNÝ ... NESTIHNU TO DOKONČIT .....MYSLÍM SI ŽE BEZ REÁLNÝCH PENĚZ TO NENDE ...JSEM 91 LVL A NEJSPÍŠ SE NA TO ......
     
  6. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    mám hotovo a můžu do práce :D:p;)

    pro ty co finišují:

    meloun: Ideální stav 12519
    dýně: Ideální stav 12519
    hrnek: Ideální stav 915
    držím palce ať to dopadá a děkuji za rozmanitou akci, do které musí člověk zapojit i mozek ;)
     
  7. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Já jsem třeba prémium účet nikdy neměla, stejně tak nekupuji sk krmivo, hnojivo, nekupuji košíky. Kupuji si pouze měsíčně kombajn a poloviční dobu mletí (25kč). V akci OaD jsem si vybojovala 15 Johnu Citronů a momentálně jsem 500 hrnků v plusu a to od dokončení akce točím jen slepice, králíky, pár vzácných chlívků a stromy. Takže prémium i neprémium hráči jsou ve vypadávátkách na stejné lodi.
     
  8. Rechtarka

    Rechtarka Rádoby autor

    tak mi chybí ještě 8 hrnku, které budu mít na 100% za půl hodiny po sklizni dlouhodobek :) po dlouhé době jsem dala celou akci a to jsem tu ještě nebyla 30hodin v kuse, takže akce se dala v pohodě stihnout. Já osobně použila jen 2x MJS, 3x nebo 4x dýňovku, 1x cuketák, 1x jarní věnec a jinak jen mrkvový chléb.
    Teď už jsem jen zvědavá, co budu mít v tajemných stájích, doufám v ježky :)
     
  9. bozenka567260

    bozenka567260 Rádoby autor

    děkuji za radu , snad se mi podaří nějakou sehnat, v Jack obchodě je jedno kterou
     
  10. Prožranábroskev

    Prožranábroskev Zelenáč fóra

    Stoprocentně souhlasím. Mám nastavenou tuto hru jako Ty. Sem píši ojediněle,protože jsem se přesvědčila,že hráči neumí číst.
     
    pajaable a -wiolan- tohle ocenili.
  11. GaleniusCZ

    GaleniusCZ Zelenáč fóra

    Díky, ale toto vše znám. Jsem lvl 90.
    Bod 1-3 používám, runa je na 28 z 30 bodů, Citróna nemám, prémium taky ne. Floreny občas nakoupím, když jsou potřeba. Ale vyhazovat je z okna se mi taky nechce.
    A holt hra chce čím dál víc vyskakovátek a je čím dál menší šance vše stihnout.
    Úkoly si archivuju od 2011, ze začátku při týdenních akcích bylo požadováno tak 500 vyskakovátek, 650 už bylo hodně. V listopadu 2013 v akci Fraggles v nouzi bylo požadováno 900 - a to byla akce na skoro 14 dní.
    Tvůrci přitvrzují a nemyslím si, že by to bylo ku prospěchu hry.
     
  12. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Ještě bych možná dodala, že pokud je akce nastavená (počty) podle těch hráčů, kteří ji zvládají za tři dny, není to asi nejšťastnější řešení pro ty ostatní. Přitom by z toho bylo snadné východisko. Kdyby byl každý úkol nastavený v poměrových odměnách, dostali by se na nějakou odměnu i ti hráči, kteří to nestihli celé, ale snažili se. Myslím tím stejný způsob jako u časovky. Prakticky by to bylo, myslím, ideální. Když hráč uvidí, že tento úkol nezvládne celý, mohl by si ho odkliknout např. v polovině, získal by sice poměrně nižší odměny, ale pustilo by ho to do dalšího úkolu a mohl by pokračovat dál v celé akci. Nikomu a ničemu by to neublížilo, možná by to dokonce motivovalo hráče k většímu výkonu, kdyby viděl, že za 100% splněný úkol je odměna lepší. Jenomže nyní, když např. u předposledního úkolu visí na hrncích, odradí ho to dopěstovat plodiny do posledního úkolu a hru vzdává.
    Taky je třeba si uvědomit, že již zmíněné děti nemají možná natolik rozvinutý smysl pro strategii jako dospělí, nebo jim rodiče nedovolí sedět tak často u počítače. Těch aspektů může být víc.
    Zkrátka, mně se zdá, že tak, jak je RT nastavená farma nyní, je pro ně prioritní zdroj příjmu. Na ty z jakéhokoli důvodu neplatící hráče se moc neohlížejí. Nakonec, to, jak RT někdy myslí (spíše nemyslí) se poslední dny ukazuje ve mlýnu. Ale to jsem mimo téma.

    Opravdu přeju všem farmářům aby akci dokončili, i když jim to asi dnes ztěžuje sníh, který venku padá. Aspoň mně ta liberecká farma zapadla 13 cm sněhu. Pravděpodobně místo barvení velikonočních vajíček budu strojit stromeček. :-D
    Jedno aktuální foto ze zahrady:mad:Nemám ráda zimu.
    [​IMG]
     
  13. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    Hotovo, fuj tajbl, to jsem se zpotil. Ještě i něco málo hrnků zbylo, ale to nestojí za řeč jak čtu ostatní příspěvky. Bobr++ a chameleonII už jsou mezi svými v liště, ještě že je bezedná. Však se někdy budou hodit, do té doby vydrží o hladu. Všem co finišují držím palce.
     
  14. matýsek1991

    matýsek1991 Rádoby autor

    • Prosím nepodávej nikomu z hráčů nepravdivé informace. Pajda361
    Ahoj bozenka567260, dekoraci 2+1 získáš zdarma v dárcích /sezonních/, stačí se jen domluvit se sousedem, jedná se o plážový klub.
     
  15. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Ahojky všem. Někde sněží, u nás v noci sníh s deštěm, teď leje a je silný vítr.
    Marůdkuju a proto jsem ráda, že mám akci dokončenou. Od včerejška 157 hrnků navíc a to ještě nemám sklizenou plochu s obr stromy a stromy XXL a jednu plochu s dlouhodobkami. Počítám , že do konce akce bude hrníčků navíc tak kolem 250-300. Než jsem akci dokončila, vypadlo mi hrníčků ze 4 ploch jen 2 kusy, po dokončení to padá jak o život.
    Tak držím palce, ať se daří a dokončíte..
     
  16. -Smerfík-

    -Smerfík- Pisálek fóra

    To se nám to povedlo..
    ..nám??
    ..Ne nám, Nám
    Odhalení: 2x podivuhodný výběh “Orion”: holoubek a hlavně Myška!!! ..ta v 94.lvl moc potěší. ..když jich sklidím milión tak mám další lvl.. jupíííí
    Doufám , že aspoň v 10. komiksu bude deratizér...:mad::sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 31/3/15
  17. ewaxys

    ewaxys Zelenáč fóra

    Zdravím všechny,

    měla bych prosbu i přes technické problémy se mi podařilo sklidit potřebné množství plodin, jen mi chybí hrnečky abych mohla splnit poslední úkol. Najde se někdo, kdo mi s tím pomůže? Klidně postupně pošlu vybraný dárek.

    Dík, ewaxys
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj matýsek1991,

    podáváš zde nepravdivé informace. Plážový klub nelze do stonku umístit.
     
  19. xerox43

    xerox43 Pisálek fóra

    Tak opět zůstávám těsně před cílovou páskou asi o 100 hrnků ačkoli jsem dělal co jsem v rámci možností mohl.Druhá akce za sebou,je to dost únavné.Napěstováno mám už dva dny,jen ty vypadávátka nějak moc nejdou.Tak nezbývá než tiše závidět všem kteří to dotáhnou až do vítězného konce.Přeju at je vás co nejvíc.Snad se mi to příště už taky podaří.
     
  20. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj ewaxys,

    žiadosti o darčeky sú povolené len v téme na to určenej a to - zasílaní a výmena dárku. Určite sa nájde dosť hráčov čo radi pomôžu.
    Držím palce a prajem peknú hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.