FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    141 hrnků pro začátek :music: rozpěstovat a zítra ráno, při sklizni 8mi hodinovky spustit časomíru na BZ z akčních rostlin, tak to mám v plánu, snad to klapne
     
    Simík21, evca190 a Lyzarka tohle ocenili.
  2. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Ahojky, na první sklizeň 122 hrnků , to je fajn. Zaseto a mažu pro vnoučata posbírat je ze zájmových kroužků ;). Zdar a sílu při komiksu ;).
     
  3. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Ahoj 140 hrnků pro začátek,rozpěstovány melouny
     
    mirae, njklmn a jaji tohle ocenili.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Po první sklizni 183 krýglů ! :)
    Za chvíli spustím časovej úkol , akorát pojedu bez cukýňáku a velikonoční,protože zlaté sloty mám obsazeny produkty na posílení účinku SH! Budou muset stačit sovy a mrkvovej chleba!
     
  5. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Pekné popoludnie všetkým usilovným aj neusilovným farmárom ;),

    ja som už tiež pozbierela a nasadila akčné, uvidíme, ako rýchlo pôjde rozpestovávanie. Zatiaľ mám na konte 165 hrnčekov, teda spokojnosť, pretože naposledy pri akcii mi po prvom zbere padlo len 75 kusov vypadávatka :D. Teraz asi pomohli XXL stromy a obrovské stromy.

    Tak, idem dopiť hrnček kávy, ktorý som si zadovážila pred noťas, aby tie virtuálne hrnčeky inšpiroval a lepšie padali.

    Veľa hrnčekov aj Vám a pozor na hlavy...je rozdiel, keď padajú zmrzliny, buchty a pečené holuby alebo ak dopadajú na hlavu hrnčeky, traktory a iná háveď :D
     
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Úvodní sklizeň přinesla 144 hrnků, což je na začátek potěšující ;). Tím pádem půjdou na noc akční, ať zítra můžu v klidu udělat ten časový úkol :). Rozpěstovávám se všemi možnými vylepšeními, tak snad to půjde dobře :p.
     
  7. toibf

    toibf Rádoby autor

    Po sklizni karafiátů 135ks hrnečků, jinak zasazeno a rozpěstovávám.
     
  8. cacorkalu

    cacorkalu Pisálek fóra

    prosím,nevíte jak je to možné,ale já mám ve stodole 20x bednu s nářadím a ještě jsem s úkolem nezačala....máte to také tak??? Co dostanu v bednách??? Je důležitě je odklikat aý po spuštění hry,nebo je to jedno kdy je odklikám??? děkuji

    ahááá,tak je to nějaká chybka..na bedny nejde kliknout ....
     
    Naposledy upraveno: 25/3/15
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmm nějak jsem zapomněl před první sklizní akční rostliny odklikat sovy!Naštěstí to není žádná tragédie, ale mám takové tušení že to nebude naposled!xD Z 65 tisíc jsem ukrojil prvních 300 bodíků!:D
     
    mirae tohle ocenil(a).
  10. jaji

    jaji Vévoda fóra

    cacorkalu, já mám 10 beden ve stodole a nevim co s nima, nevim jak je odklikat...
     
    konga06 tohle ocenil(a).
  11. ananuki

    ananuki Pilný autor

    Já chci taky bedýnky .......:cry:

    Teď jsem přišla na to, že jde kukačky dodávat do poháru - soutěže zemědělců. Mají hodnotu 153 a na mém trhu jsou po 80 krejcarech. No, nekupte to ;).
    Konečně mám pohár se zvířátky hotový, jupíííííí.
    A mlýn už o106 mele krmivo pro nové přírůstky :).
     
    Naposledy upraveno: 25/3/15
  12. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Prosím Vás, jsem inteligenně chudý, nechápu 1. úkol. Nechci ho plnit. Mohu ho zapnout a když získám dejmetomu 8000 pts., mohu pak jít do 2. úkolu??? Já myši, nechci, myši mam tady i na chalupě... Tak povídejte ^^... Editujte mě, at nemusím hledat odpověd zase týden .. Stačí napsat JO/NE
     
  13. novyfarmar

    novyfarmar Pisálek fóra

    No, taky trochu rozpačitě do toho jdu, protože těch posledních pár soutěží se mi moc nelíbilo a mám chut si už zasoutěžit. Asi použuji velikonoční m. v kombinaci s mrkv. chlebem. Ještě to nemám propočítané, ale tak baj očko se mi zdá, že by to mělo stačit. Kukačky taky moc nemusím. Myši jsem nastrkala do vlaku, takže mě osobně se hodit budou. Zatím mám rozpěstováno..ještě se možná vyjádřím..at mají odezvu :) Fuurt nemám vlky ani žáby>:( V předposledním úkolu jsem se ke stájím nedostala ani, rptpže jsem měla bohužel moc práce a sklízela jen 2-3 denně- vypiplala aspon 6mjs- kvítka byly- ale chybělo nakonec 40 kuželů:cry: to bylo celkem fiasko, ale uznávám, že nebyl čas. N.F
     
  14. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Z kukaččí zásoby jsem úplně vedle, během 5 min prodáno 10 tis. kousků a 2 miliony jsou doma. To bylo rychlé;)
     
    novyfarmar tohle ocenil(a).
  15. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak začátek akce byl bezproblémový, zlikvidovala jsem celou farmu, do slotů jsem naházela MJS, bílou nnevinnost, cukeťák a mrkvový chleba. A pustila časovku i s tím vědomím, že nemám rozpěstováno.
    První sklizeň po začátku akce přinesla rovných 200 hrníčků.
     
  16. 1wolf999

    1wolf999 Perspektivní autor

    Ahoj, tak jsem si na kole štěstí vytočil sklizeň +100% na 24 hod tak se to celkem rozpěstovává dobře. 8)
    Hrnků po prvním sběru 90 ks
     
  17. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    hurá, vydržela jsem do začátku akce a jen 82 hrnků:sleepy:rozpěstováno a za chvilku jedu dál, jen nechápu co se tu píše o 500 bednách ,něco mi uteklo?
     
  18. Zombunny

    Zombunny Zelenáč fóra

    Ja som svoju obrovskú zásobu kukučiek radšej dodala do haly...konečne mám ukončenú Chovateľskú súťaž :D
     
    Simík21 a skalara.v tohle ocenili.
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj bursuk59,

    500 beden je odměnou v tomto úkolu. Více viz. úvodní příspěvek tohoto tématu.
     
  20. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Tak jsem zblajzla cukíňák,mrkvový chleba a bílou nevinnost,aktivovala bonus na stonku,nasadila 3 Johníky a z karafiátů a zázvoru vypadlo 112 hrnků. Čekala jsem víc.
     
    mituli tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.