FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj dasa1143,

    padátka padají +- opravdu dost stejně. Ono totiž ještě dost záleží na strategii pěstování. Pokud bys měla možnost použít více farem ve stejném levelu a ze stejnou strategií pěstování, tak bys zjistila, že počet padátek je opravdu +- stejný, ne úplně, ale ten rozdíl není zase tak velký.
     
  2. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hurá chybí 1 hrníček a bude gatavo, pěkná akcička, všem co čekaj na hrnce přeji at se dočkaj
     
  3. tina_naa1

    tina_naa1 Aktivní autor

    Konečne hotovo.Cez noc pekne dozrievali artičoky a na Baha zelený čaj a po zbere mi to vyhodilo 131 hrnčekov.Mám ešte kopec navyše.Táto akcia v pohode,idem teraz hodiť stromy a stajne z akcie,ale zázraky neočakávam.Gratulácia všetkých,čo majú hotovo a tým čo nie,veľa šťastia :)
     
  4. 1wolf999

    1wolf999 Perspektivní autor

    Ahoj, tak stále čekám na hrnečky už jich chybí pouze 70 ks. Dnes to ještě nestihnu, ale zítra už by to vyjít mělo. 8)
     
  5. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    EliM77 a -wiolan-

    běhen akce jím MJS, cukinový chléb, růžové želé ,mrkvový chléb s pincie koláč. Díky kukačkám jsem postoupila na 28/30 včera jsem dala dlouhodobky citro.trávu na baha, růže na hlavní, květák do lesa.kde mám i 10obr.stromů,ty nebourám+kotlárnu a na vedlejší begonie, ráno jsem vrátila chlévy stromy a pěstuji, jen na hlavní1x1 ,četla jsem pšenice,tak naseju sklidím za 10min a nic ani jeden, tak dám plole 1x2 a dám seno padly 2 hrnky,ted mám zas pšenici na 1x2´=0 hrnek tak to mám sázet? 1x seno =2hrnky, 2xpšenice+1xmrkev= 0hrnků,seno =0:(
     
    Naposledy upraveno: 30/3/15
  6. .mama789.

    .mama789. Rádoby autor

    Pripajam s k tym čo maju hotovo:).....trošku mi to trvalo, ale potrapili ma hrnčeky... z taj. stajni mam lišky :sleepy:a niečo oranžove, šup do lišty...dalšia stonka na BBZ potešila
     
  7. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Tak já jsem vše splnila na obou farmách dneska ráno. Včera hrnky padaly jako když se jim chce a nechce, zato dneska od rána přistálo na každé farmě 145 hrnků. Nevím, proč to včera moc nešlo , i když jsem měla zasazené dlouhodobky / akční napěstovány už v sobotu večer/ a dnes, řekla bych, stejná satba ,padají o 106. Nebudu to zkoumat, jsem ráda. že jsem splnila a stejně bych nic nevykoumala.
     
  8. nanyblacks

    nanyblacks Znalec fóra

    Ahoj, já mám taky hotovo a jsem ráda že hrnky vyskákaly, moc se jim nechtělo. Taj stáje jako vždy propadák: myš a mýval. N.
     
  9. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    Ahoj všetci spolufarmári, tak akciu som dokončila celú ráno, včera chýbalo ešte 23 hrnčekov a už nebolo čo pozberať, jedine tak ísť do kuchyne a všetky povyberať z políc - tých by bolo hádam aj viacej ako by som potrebovala, tak som musela trpezlivo vyčkať do rána.
    A to som napestované mala už v piatok večer. Musím podotknúť, že okrem pohárov na strome a 1 Nokyho nepoužívam na podporu padátiek nič. Jediné čo používam sú marmelády na zvýšenie BS počas pestovania v časovke a samozrejme tie na zvýšenie počtu plodín a po nej už len tie na zvýšenie počtu. Ono to nakoniec vždy zatiaľ napadalo, aj keď trochu neskoršie, ako tým čo používajú všetko čo sa dá, ale to mi nevadí.
    Ale vždy sa mi zatiaľ potvrdilo, že len čo som dodala všetko do poslednej úlohy, tak to začalo padať lepšie a to pestujem aj krátkodobky.
    Takže neviem ako je to potom nastavené. Pre mňa je ale podstatné to, že neminiem zbytočne grajciare na podporu padátiek, nepotrebujem to mať hotové za dva dni, ja som trpezlivá a počkám si kľudne do posledného dňa. Veď keby RT chcelo, aby sme to mali hotové za 3 dni, tak akcia pobeží len 3 dni. ;)
    Všetkým, čo ešte finišujú prajem nech zdarne akciu dokončia.

    a keď tu včera bolo toľko vtipov, pridám jeden aj ja.
    Ide starký okolo rybníka a počuje ako mladá slečna volá o ratu, že sa topí. Starký na ňu volá: "A milovať sa vieš?"
    Dievčina nechápavo zakričí: "Áno, viem."
    A starček jej na to: "No vidíš, plávať si sa mala učiť moja, plávať."
     
  10. micka63

    micka63 Rádoby autor

    Tak akce od včera hotová a musím říct,že jde strašně poznat u vyskakovátek,když je legenda na stromě moudra hotová,mám akci dokončenou a hrnečků mám navíc 226,všem,kdo ještě akci dodělávají přeji,aby se jim podařilo vše splnit:)ještě musím napsat,že i z pšenice to padá a kupodivu mi z pšenice vypadla i nádrž;)
     
    Naposledy upraveno: 30/3/15
  11. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Pajda 361
    máš pravdu, mám dvě farmy, obě lvl 90 , legenda stejná, vypadávátka jsou teměř vždy ve stejném počtu, rozdíl cca 10 kousků.Ale - jeden den to padá, druhý den nic moc , i když sázím na obou farmách přibližně stejné plodiny.
     
  12. jaji

    jaji Vévoda fóra

    tak já při akci použila 1x cukinák + jarní věnec, 1x mrkvový chleba ale to bylo pro to, když jsem odklikla časovku, tak abych měla aspoň nějaký kupon pomocníků. Kromě ŽL, která je ve stromě nepoužívám žádné jin podporovátka na padání hrnečků. Žádné marmošky, perníky, koláče... a kdoví co ještě. Prostě jedu tak jak potřebuji pouze s MJS po celou dobu akce na pěstování akčních plodin. Ve chvíli kdy dopěstuji, skončí MJS, pak přestavím na stromy a dlouhé chlévy či výrobny.
    Sovy a vrány mám, ale pustím je jen na začátku akce - ale to je právě ta příprava ;)
    během akce je nespouštím, protože mě prostě nebaví klikat z plochy na plochu a pak se vracet sklidit pole....

    JC nemám ani jednoho. Řemesla si sama můžu vyrobit jen mrkvový chleba a růžové želé - to při šlechtění celkem pravidelně, jinak nic jiného nemám, nebaví mě to.

    Takže závěr u mě je asi takový - kvalitní příprava před akcí, dobrá strategie a i bez podpůrných prostředků padátka dokáží padat...;)
     
  13. tepui

    tepui Mistr fóra

    Pěkný pozdní podvečer,
    Akce dokončena.Jen mohli vymyslet nové dekorace do magického stonku,škoda je to taková lemplovina jako auto bez pohonných hmot.
     
    -wiolan- tohle ocenil(a).
  14. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Mě chybí necelých sedmdesát hrníčků, tak bych to snad mohla dát, napěstováno už mám, tak uvidíme ;). No a z tajemniček se vyklubal mýval a bobr, takže jako vždy, nic speciálního :wuerg: xD, i když pro někoho to je možná mýval :p.
     
  15. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Tak mám dokončeno,ikdyž jsem neudělala první úkol celý,nevadí,myšičky mám,padlo pár kladívek a
    kombajn taky něco ujede . Nepěstovala jsem akorát na lesní mýtině,nechtělo se mi bourat,hrnky padaly,
    u mně spokojenost,doufám že u Vás všech taky.
     
  16. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Čekám už na poslední sklizeň melounů a za za hoďku budu mít hotovo. :D
    I přes velký skluz jsem vše dohnal a to jsem nepotřeboval ani sázet dlouhodobky a mám zatím 57 hrníčků navíc ;)
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak hrnků ještě 8, dodělám ráno z dlouhodobekxDxD
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj tepui,

    mnoho hráčů by s tebou nesouhlasilo. Mnozí totiž chtějí místo pro své dekorace, které již mají v inventáři a též si chtějí rozhodnout co kde budou mít umístěné a to jim stonek určený přímo pro určité dekorace prostě neumožňuje.
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Padani je stale stejny pri akcich, pokud to posuzuju u sebe... rozdily jsou dany vybavenim a podporou (legenda, premium, J.C, sousedi, marmelady) ale hlavne prostojema... tedy misto akcni davat na noc dlouhodobku a jedu tak abych stihal... ted jsem i pouzil SH na pohopole na noc, to se vyplatilo, protoze akce chtela jak pocet, tak i BZ do casovky...

    Tak jeste chvili se da pestovat a snazit se o velky vypadavatka...

    Vypadavat ma 159 hrnku/den, v tuto chvili ma byt 821 ([4.ukol]+221 ) nebo chybet 129, mam 1398 (chybi 0 ), mam 147% hotovo.
    Stav melounu : idealne 11224 kusu (2167/den, [4.ukol]+4724 kusu ), mam 13076 z 13000 (100% ).
    Stav dyni : idealne 11224 kusu (2167/den ), mam 13658 z 13000 (105% ).
    Zatim uplynulo 86% casu, zbyva 19 hodin.
    Nezapomenout na Kniry z akcnich Kniraren za hrebeny, chce jich 26 po 5 hodinach (podle runy) at pak neni problem! (celkem 32,5 hodin), mam 26 hotovo
     
  20. tepui

    tepui Mistr fóra

    Ahoj,a to víš odkud?
     
    evainfo a -wiolan- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.