FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lucifer251083

    lucifer251083 Zelenáč fóra

    jak mám odkliknout ty bedny?
     
  2. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    -wiolan- - ale strategie vypadávání předmětů tady již byla zmíněná 100x, navíc je samostatné vlákno. Takže pokud někdo udělá všechna tato opatření, tak není možné, aby se akce zadrhla na nedostatku vypadávátek. Dle mého názoru, pokud hráč v 92lvl. napíše, že propadl na vypadávátkách, tak je chyba v jeho strategii nikoliv v RT. Takže určitě nezanedbat přípravu, vždyť již v prvních minutách akce lze snadno získat 130-180ks vypadávátek. Dále malé pole, velikonoční marmeláda a marmeláda z růží, mrkvový chleba k tomu. Pravidelně odklikávat všechny mazlíčky. Celý rok se snažím šlechtit a pak není problém měnit růžové chlívky a červené výrobny za Johny Citrony, Ti dle mého ovlivňují počet vypadávátek hodně. Jak jsi psala, tak zaplnit poháry v legendě. Prostě vypadávátka ovlivňuješ svou prací na farmě po celý rok, nikoliv jen, když se akce rozběhne.
     
  3. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    -wiolan- mám farmu o level vyšší než syn, splněno víc pohárů, jíme to samé a vždycky jsem měla víc vyskakovátek než on, ale poslední dobou mě předčí i o desítky vypadávátek....... nevím, kde je zakopaný pes, asi se RT jeho farmička líbí víc, než ta moje.... má větší štěstí i co se týká Tajemných sazenic i stájí.... NJN, neuděláš s tím nic, můžeš jen doufat..... držím moc palečky :)
     
  4. lucifer251083

    lucifer251083 Zelenáč fóra

    • nepiš prosím se zapnutým CAPS LOCK považuje se to za křik a špatně se to čte
    JÁ TO TAKY MOC NECHÁPU JAK JE MÁM ODKLIKNOUT NEJDE MI TO.
     
  5. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    dasa 717 - https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/zasílání-a-výměna-dárků.143/page-34

    anickamalirka - Taky čekám na ten gigant expres a pořád nic, pořád jenom chlívky a z těch mi obří nějak nepadají.. Kdysi, když byly stromy, jsem získala jenom celkem 4 obříky - 1x super, 1x Zuzi, 2x ultra a to mi na pokrytí potřeb nestačí..

    Jinak - asi jsem zapomněla poděkovat tady všem sousedům za posílání hrníčků.. taky díky jim jsem to dokončila.. Díky moc..

    lucifer - ty bedny najdi v liště vlevo pod vázičkou s kytkou a tam na ně klikni, jako kdybys je chtěl umístit na plochu. A uvidíš, co v nich je..
     
  6. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Jsem tak trochu smutná, hra to byla velmi pěkná, kohoutka jsem čekala , žabka na mne koukala, vedla stála kačka, prý to byla hračka . Tak snad někdy příště a kdo nemá hotovo, tak hodně sil do dokončení!!!;););)
     
  7. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    MetjůTaj, Lucifer
    odkliknutí bedýnek - levá lišta, ikona bedýnky, pak ikona vázičky a hledat "bedna" a kliknout na to. Otevřou se všechny najednou ;) A ať vypadne něco pořádného.
     
  8. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    ...tak už mi chybí jen 56 hrnečků :music: a teď to zaklínadlo: to dám, to dám, to dám

    ;)
     
  9. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    s hodně odřenýma ušima snad večer dokončím :music:
     
  10. Filipov

    Filipov Pilný autor

    . . . už taky komplet hotovo :cry:
     
  11. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    EliM77

    Já jsem neměla na mysli jak ovlivnit celkový počet. Dělala jsem mnoho chyb, než jsem přišla sem na fórum, akce jsem neplnila. Vlastně mě ani akce nebavily, hrála jsem jen pro sebe, jako relax. Pak mi tady dobré duše poradily a od té doby akce plním celé.
    Mně jde jen o to tvrzení, že počet vypadávátek můžeme ovlivnit. S tím souhlasím jen do určité míry. Je pochopitelné, že kdo se nepřipraví dopředu, nezajistí si podpůrné produkty a nepřemýšlí co a kdy sázet, úspěch čekat nemůže. Ale teď mi jde o ten (z mého pohledu markantní) rozdíl mezi jednotlivými dny, přestože je pěstování stejné jako přes kopírák. To prostě nedokážu pochopit. Pokud jde o práci na farmě, nechyběla jsem za tři roky, co ji hraju, ani jediný den, pokud nepočítám týdenní pobyt v nemocnici na operaci. Takže se počítám mezi pracovité farmáře. Pravda ale je, že nešlechtím, nebo jen minimálně. Nebaví mě to a taky mě brzdí množství SH, mám k dispozici jen to, co vyrobím, za peníze nenakupuju. Taky mě neberou řemesla, ta mě nebaví. Předpokládala jsem, že řemesla a šlechtění počet vyskakovátek neovlivňují. Pokud do akce potřebuji šlechtěnce, raději je koupím. Jestli jsem proto RT znevýhodněna, pak je to nespravedlivé. Ne každý je ochotný dávat do hry reálné peníze a hra je propagována jako ZDARMA.

    findy22

    To je taky zajímavé zjištění. Za palečky moc děkuju, za tři hodinky sklízím, bude hotovo, chybí mi 19 hrnků.

    Tohle je jediné, co mi na hře vadí. Šance hráčů opravdu nejsou rovné. Když někdo obhospodařuje dvě farmy, obě stejně a přesto vidí obrovský rozdíl ve vypadávátkách, někde je něco špatně. Opakuji, že teď nemluvím o strategii jednotlivých hráčů, o přemýšlení o tom, jak vytěžit z farmy co nejvíc.
     
  12. toibf

    toibf Rádoby autor

    tak hrníčky napadaly, akce ukončena, všem kteří ještě plní, přeji ať hrníčky dobře padají v hojném počtu
     
  13. MajkaH123

    MajkaH123 Perspektivní autor

    U mě také akce ukončena,navíc 47 hrníčků.Akci dávam za jedna. Byla různorodá,zajímavá.Polepšila jsem si o dva stupně v pohárech,28/30,jsem 82 level-to si myslím že jde.Přeji všem úspěšné dokončení a děkuji sousedům za hrníčky.
     
  14. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    ......bylo to hustýýýýýýýýý,ale konečně to dopadalo .....byla to dřina :wuerg:
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ach to náhodné číslo, to neovlivní nikdo z nás :) Hrníčků mám dost ani od vodníka si je půjčit nemusím, z pěstování mi narostl nejen knír, ale vousy až na kolena, tak jsem se rozhodl, že poslední úkol dělat nebudu, uf uf nejsem otrok a těším se na Velikonoce
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    EliM77 tak ja som prvý krát použil cukinový koláč ale iba na časovku.Všetky akcie ktoré sú bez časoviek robím iba s MJZ a vypadávatiek mávam navyše aj cez 200.Ja recept na cukinový koláč nemám a vyhadzovať grajciare je u mňa zbytočne.
     
  17. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Na farmě je to jako v reálném životě. Náhodné vlivy člověk ovlivní pouze částečně. Jeden rok je sklizeň veleúspěšná a druhý rok přijde sucho, kobylky, kroupy, mor, ... a úroda je mizerná. A teď mi řekněte, kde udělal zemědělec chybu?

    Asi naštval někoho nahoře, že mu v kostele málo platí ... ale tomu přece nikdo nevěří ...

    Tak držím palce všem, ať jim to včas napadá.
     
  18. sova70

    sova70 Zelenáč fóra

    Tak akci kvůli hrnkům nedodělam nepadaj.
     
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nesouhlasím s tím, že vypadávátka padají stejně všem. Částečně se ovlivnit dají, to jistě ale jenom částečně Hraji dlouho, jsem lvl. 90-téměř 91-, používám všechna podporovátka mimo Johna Citrona-toho nemám a minulou akci jsem nesplnila. Vypadávátka prostě nenapadala.Vždycky jedu pomalu a na tuto akci jsem poprvé dala políčka i na lesní mýtinu, stále mi chybí asi 30 hrnků, ty dopadají asi dnes večer.Jinak akce dobrá.:);)
     
  20. jjochberg

    jjochberg Zelenáč fóra

    ak z akcioviek vyskočí z malých políčok na jednej ploche 5 a na druhej 6 hrnčekov...... tak to sa plní velmi zle. všetko okrem hrnčekov by som stihla. či aj hrnčeky - to je ešte vo hviezdach. rada by som. prajem prekrásny den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.