FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    tak ja mám dojem, že s tými nereálnymi rastlinami, produktami, chlievmi a výrobňami sa farma pomaly mení na fantazmagoryramu
    to čo ešte nevymyslia? keď som pred vyše 4 rokmi (bože to už je doba) začala hrať, bolo to celkom podobné reálu, ale teraz?
    ešte nie som rozhodnutá či do akcie pôjdem, ale kvôli stonke zrejme čiastočne áno
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nemám rád komiksy na farmě :) 22617 kukaček na mě kuká ze stodoly "Kuku kuku nedělej to kluku" tak je asi částečně poslechnu. Velké množství akčních plodin a hrnků mě odrazuje, splním jen něco a odejdu na reálnou zahradu. Virtuální farmaření mě baví víc v zimě.
     
  3. Jasanka93

    Jasanka93 Pisálek fóra

    Sice jsem nasadila dlouhodobky, abych měla víc vypadávátek, ale asi mi to nepomůže a komiks nedokončím. Vůbec nechápu, proč se množství vypadávátek stále zvyšuje a zvyšuje.. Nebo je to kvůli tomu, abychom si kupovali koše nebo vypadávátka za floreny???
     
    njklmn a Simissek tohle ocenili.
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tedy to je nářez! Tolik kvítí a hrnků. No, že by potřebovali nějaký ten materiál na jarní květinové slavnosti v Nice? Stonek láká, pořád potřebuji ZB, zatím to mám spočítané tak na dva roky práce a kdoví,jestli se zase nepřidá nějaká ta rostlina či zvíře navíc. No, je nás určitě ještě hodně. Trepifajksl
     
  5. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Určitě máš pravdu, že ta čtyřhodinovka je pak na BZ a BBZ lepší, já myslela spustit časovku před sklizní té osmihodinovky,protože tou získáš hned po zapnutí té časovky víc do začátku.

    Nicméně do akce jdu, i když tedy bude to krutý, ve čtvrtek to nevidím s farmařením růžově, v sobotu jakbysmet ....., ale zas na pěstování jsou k dispozici všechny plochy ..... ale nějak snad to půjde.

    Casey27
    díky moc, opraveno
     
    Naposledy upraveno: 24/3/15
  6. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Lyzarka: na začátku si to napsala dobře ,-) Je rozdíl knírárna (ta se dá do 5.úkolu) a knírkový salon (ten dostaneš 4x jako odměnu + 2x oranž vylepšení) a ten zůstává jako plnodnotná výrobna knírů. Takže si to zase edituj zpět ,-)
     
  7. slootr

    slootr Baron fóra

    Tak koukám na akci a nějak ji nechápu. Proč?

    1. Rostliny dostupné od levelu 2. To najele elán do žil ledackomu, plnit může každý! Jenže - jsou potřeba kukačky do kníráren, protože jsou potřeba kníry. Kukačky lze získat (pro toho kdo je nemá, třeba proto, že je bláhově prošlechtil) z chlívku, který je dostupný od levelu 46. Takže k čemu je dobrý, že kytka je od levelu 2 a knírárna je od levelu 21, když tu kukačku do ní ještě dalších 25 levelů dělí? Je fajn, že bude na trhu. Máme jich - aspoň někteří - tisíce ve stodole. Ovšem bez dosaženého levelu ji hráč nekoupí (jak rád bych se mýlil). Dát zvíře potřebné do výrobny do vyššího levelu než tu výrobnu je na hlavu postavené, to ať se na mě nikdo nezlobí.

    2. Akce mají omezené možnosti. Můžeme dodávat
    a) něco ze stodoly na počet
    b) akční kvítí (kvanta)
    c) akční cosi - buď zrající akční stromy, sudy a podobně
    d) něco umletého v mlýně ze spešl surovin pro akci (a s tím můžeme hrát třeba i minihru)
    e) něco vyrobeného ve výrobně speciálně pro akci
    f) vypadávátka

    To jsou asi všechny možnosti, co hra poskytuje. Nabízí se ještě:

    g) časové úkoly na pěstování
    h) něco ze stodoly ne na počet, ale na hodnotu

    Možná jsem na něco zapomněl. Za to se omlouvám. Každopádně z toho plyne několik typů akce:
    1. Hromada akčního kvítí
    2. Něco spešl pro akci z mlýna či výrobny
    3. Časový úkol
    4. Něco ze stodoly

    Tahle akce nepochopitelně kombinuje hromadu akčního kvítí, navíc dva druhy, časový úkol, speciální produkty z výrobny a vypadávátka. Není to trochu moc? Nestačilo by vždy zkombinovat jen dvě věci? Jako časovku a spešl produkt? Nebo časovku a vypadávátka? Takhle si RT vystřílí veškerou munici v jedné jediné akci. Fakt tý hře, respektive tomu, kam se to ubírá, v poslední době nerozumím. Třeba teď v akci se dá získat chlív pro kukačky a výrobna pro kníry. Má RT nějaký plán co dál? Pro toho, kdo tento chlív a výrobnu z jakéhokoli důvodu v akci nezíská? Pochybuju.

    Nicméně já do akce jdu, jako ostatně do každé. Proto farmařím, abych se účastnil. Jen ta radost se vytrácí...
     
    Naposledy upraveno: 24/3/15
  8. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    jsem trochu zmatená po přečtení příspěvků, v poslední akci z 700 mi chybělo 200 vypádávátek / pravda byla jsem skoro 30 hod.mimo net /Tak ted jen ráno nesklidit automaticky:D a znovu přečís ,co mě to vůbec čeká?
     
    slootr tohle ocenil(a).
  9. pistule

    pistule Aktivní autor

    Tak to souhlasím, v minulé akci jsem ztroskotala na plné čáře, i když jsem měla podporu sousedek farmářek se štědrou marmeládou (sama marmeládníka ještě nemám), tak na dvou polích vypěstovat tolik rostlin nejde. Taky bych řekla, že se zapomíná na to, že lidi musejí chodit do práce, takže časový úkol, který se nedá zopakovat (a celkově časový úkol), je pro ně nesplnitelný. Takže úkoly skoro nikdy nesplním, čím jsem ve vyšším lvl, tím je to snad horší. A výsledkem je, že myši, které prodávám na trhu, bude mít každý. Z tajemných chlívků mám vždy několikery stejné, potřebovala bych taky změnu, i když jsem díky tomu pořídila pár obrovských chlívků z vlaku, bude se alespoň líp šlechtit. Jen nevím kdy, pořád něco meleme ve mlýně a na SK nezbývá prostor. Vždyť jsem teprve před týdnem odemkla runu na stromě moudrosti se zkrácenou dobou šlechtění, o procentní šanci na vypadnutí zvířátek si zatím můžu nechat jen zdát!
     
  10. gemit8

    gemit8 Rádoby autor

    Ahoj Všem ,no musím jen souhlasit,poslední úkol jsem taky nedodělala kvůli vypadávátkům,bylo jich opravdu hodně a vůbec nevyskakovaly a to mě vždycky dostane když se snažím,poctivě sadím a sbírám přesně na čas kdy jsou rostliny hotové a i tak akci nemůžu dodělat.No dnešní akce mě fakt odrazuje,je toho opravdu moc najednou co musíme dělat a to ještě budu muset zase vyházet celou farmu a přizpůsobit ji k akci:(.No o těch myších ani nemluvím.Tak tedy Všem přeji ať akci dodělají ,pěknou hru přeji :)
     
  11. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný sluníčkový den,
    já nevím jak kdo, ale mě se nejvíc na akcích líbily ty dekorace, které jsme dostávali do magického stonku. Ale nyní nic. Tak nevím co je cílem Farmeramy? A to ani nemluvím o těch myších, kterých má každý dost v liště. Celkově to tady jde skopce.
    Tomáš farmeramník.
     
  12. relax1962

    relax1962 Pisálek fóra

    Tak jsem vymyslela, že zkusím na časovku použít pohopole, což by mělo být 3x BZ pokud si to dobře pamatuju.
    Sice asi přiju o vypdávátka, ale prvotní je získat všechno z prvního úkolu. Vypadávátka budu muset dořešit později.
    Jen tento zpsob není uveden v možnostech jak na BZ, (to není výtka), nevím co je lepší použít cukinojablečný koláč, nebo pohopole.
    Máte někdo s tíémto skušenosti?
    díky za případné reakce.
     
  13. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    Zdravím všechny,
    do akce jdu, jen tak ze zlozvyku, kromě stonku pro mě odměny nejsou dvakrát uchvacující, ale každopádně se šiknou. Jak tak čtu, hodně lidiček má strach z klikáním na bedny z lišty. Třeba to je vychytané a bude stačit odkliknout určitý počet najednou, třeba i celých 500ks.
    Opět se zvýšil počet plodin a vypadávátek, což není moc dobré. Na druhou stranu je hned z kraje návod jak na to, což je fajn. Jen bych doplnil, že ani ten není úplný. Chybí tam využití skleníku na dlouhodobky, stonek, ... a tak raději pošlu stránku, kde si v diskuzi můžete najít i další zkušenosti. https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/jak-na-vypadávátka-rady-a-zkušenosti.11176/
    Jdu dát sušit holinky, aby mi v nich hned po vypuknutí začátku necachtalo, všem příjemnou hru.
     
    Naposledy upraveno: 25/3/15
    njklmn a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  14. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,
    sice máš 3×BZ, ale máš 4×čas. Takže to má podle mě význam jen na noc (tedy s tím časem ještě déle), ráno sklidit a přejít na normální pole.
     
    hrobinh, Hagerr a Lyzarka tohle ocenili.
  15. Štika

    Štika Mistr fóra

    Ahoj, co tím myslí,že budou v časovce započítávány jen akční plodiny?To jsou jen plodiny které budeme sázet v akci?Tak například obrstromy do započítávání časovky nepůjdou?
     
  16. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Netaktizuji, neplánuji, nehraji, já chci mít pohodovou farmu a ne se nervovat - dokončím - stihnu to -nedokončím? Ale všem přeji hodně štěstí a příjemnou hru, byť s velkým množstvím adrenalinu.
     
  17. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    štika
    z ofi
    Úkol: získej 65 000 BZ/BBZ ze sklizně akčních plodin (do úkolu se nezapočítávají BZ ze sklizně jiných plodin, stromů, stájí atd.). BZ/BBZ ze sklizně akčních plodin se v průběhu plnění úkolu připočítávají jak do úkolu, tak do vašeho celkového počtu BZ/BBZ v aktuálním herním levelu.
     
    mirae tohle ocenil(a).
  18. malyvanek

    malyvanek Pisálek fóra

    Monča***
    Přejmenovat Farmu na ZOO nejde,na ZOO je více místa pro zvířata a nic tam nepěstuješ.
    Těch vypadávátek je opravdu hodně.
     
  19. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Tak po panenské sklizni 110 hrnků. Snad to vydrží ...
     
  20. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    Ahoj, už tady jednou časovka na BZ byla, a pokud si dobře pamatuju, dalo se to v pohodě stihnout za jeden den, takže večer zasadit dlouhodobky, ráno aktivovat cukiňák, velikonoční marmeládu a mrkvový chléb, zapnout úkol, sklidit a pak sadit krátkodobky a večer je hotovo a ještě je do rána rezerva :). Pokud má někdo mazlíčky tak má bonus navíc a větší klid :). A jen podotýkám, že nezáleží jestli jsou to normální pole nebo pidi pole, BZ jsou stále stejné, MJS to neovlivňuje, ta ovlivňuje jen počet plodin. Pokud by někdo chtěl mít ještě větší klid, může první sadbu před spuštěním časovky dát na pohopole :).
     
    njklmn tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.