FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babioli

    babioli Osvícený autor

    Ahoj všem, taky jsem 92 lvl. a z taj. stájí mám myš a mývala, obojí směr lišta.Vše napěstováno jen chybí 152 hrníčků a ty budou nejpozději zítra ráno. Přeji všem hezkou neděli. :)
     
  2. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tak já ještě nejsem ..... o_O.

    Chybí totiž hrnky.
     
  3. tucika16

    tucika16 Rádoby autor

    Dobré ráno, mne to pestovanie až tak dobre nejde, ale dúfam, že to dokončím.
    Neviete kde môžem vyrábať potápačské potreby?
    Prajem pekný deň všetkým a úspešné dokončenie akcie :)
     
  4. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tak akce splněna ;)

    Farmerama 95+ *** Bahamarama 230+
    farmařím od 5.10.2010
     
  5. Mantichora

    Mantichora Pisálek fóra

    GRRR, tak skoro hotovo, ale nemam hrnky, kurňa dá se to kromě poháru nějak urychlit???
    Z plných polí dýní mi padne třeba jen 20 hrnků :(
    Ze stájí mám Pštrosy a Kivi :)
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak já taky ještě nejsem...Naházela jsem to až po pětku.
    Chybí cca 200 hrnků, 1500 krychně a 4000 krychlounů (+ zaseto). Knírárny hotovo. Orioni jsou na ploše. Času ještě dost, hlavně že je fazole.
    Venku je humus humusovič, tak se vrhnu na něco užitečného.
    Tak ať to lítá ;)
     
  7. jaji

    jaji Vévoda fóra

    tak po ranní sklizni to s hrnkama vypadá velmi dobře. Chybí mi jich jen 97 a tak musím pěstovat a pěstovat a pěstovat :)

    skalara.v - no vidíš a já jsem si říkala, že zrovna dneska vyjdu na procházku k rybníku.... ale v tomhle počasí, brrr to se mi moc neche, ale uvidím, třeba se to u nás rozežene a budeme moci vyrazit:)
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    Tak po ranní sklizni chybí cca 150 hrnků.Jo když já expert na noc místo zázvoru nasela víno tak to bohužel nepadá že ?:D:D
     
  9. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Já také nejsem a ani nebudu :p

    Chybí mi ještě asi 9000 ks akčního, převážně dlouhé melouny a už mě to nebaví. Začala jsem až ve čtvrtek večer a je to znát.Stonek je, zlatého knírače holt mít nebudu.
    Doplním s MJS stodolu a budu čekat na Velikonoce. :)
     
  10. Folonica

    Folonica Rádoby autor

    Jupíííí, pěkné ráno, pulci z TCH!!! :-D Ty jsem neměla. A k tomu růžoví chamíci. Tak už mi chybí jen ptakopysk...
     
  11. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Mě tam nejdou dát kníry,ráno jsem sklidil a ukazuje to nula a ani nejdou pridat,je to ještě někde??
     
  12. marek-radava

    marek-radava Pisálek fóra

    daju sa predavat zlate fuzy mne to nejde
     
    evainfo a Hrnkajda tohle ocenili.
  13. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    immortal67
    Zdravím a dal jsi správný chlívek na plochu, nedal jsi kukačční domov, knírárny jsou až za kravičkama, podívej se znovu,
    jinak čekám na 64 krnečků za 3 hodky sklízím stromy tak už budu mít hotovo
    marek-radava
    to už máš hotovou celou akci, prodávat jdou až si v 5 úkolu vyzvedneš kadeřnický salon, do salonu se dává 8 kukaček,
     
  14. marek-radava

    marek-radava Pisálek fóra

    • Příspěvek je tvořen zbytečnou citací bez vlastního obsahu, jedná se tedy o spam
     
  15. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    nedal vždyt už dělám poslední ú
    kol a kníra jsem dodával už 2x.Ani tam právě není to modrý + jako že mám přidat.Je u dýní,hrnků,ale u kníru nic.Mam jich podle stodoly 6,ale ukazuje mě to nula.
     
  16. marek-radava

    marek-radava Pisálek fóra

    fuzy mi dava ale nedaju s ami predat na trhu
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj immortal67,

    a nemáš do posledního úkolu dodat 4ks kníráren? Tedy celé výrobny a ne jejich produkt.

    Ahoj marek-radava,

    pokud vyrábíš kníry v knírárně, tedy falešné kníry, tak ty na trhu prodat nelze.
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Pekný deň vám prajem farmári.Mne hrnčeky už napadali mám aj navyše,len teraz dopestovať tekvičky a melóniky.Ďakujem mojím zlatúšikom susedom aj priateľom za hrnčeky s kávou dorazili ku mne v poriadku ani na jednom uško nechýbalo a neboli ani otlčenéxDxD.
     
  19. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    immortál67, zdravím, teď jsem to zkusila, opravdu tam není modré +, ale dám přidat, jako ty 4 knírárny, které mám uloženy v liště a kliknu a je to v pořádku
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  20. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Jdu to zkusit
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.