FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Určitě je produktem knírového salónu falešný knír ? - Je to uvedeno v popisu na první stránce tohoto vlákna. Na trhu je uveden Zlatý knír. Navíc v popisu této akce je uvedeno, že falešné kníry budou vyměněny za KR a BZ. Tak jak to tedy je ?
     
    Hrnkajda a -wiolan- tohle ocenili.
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj ondra_k,

    podívám se na to, v podkladech a na testu určitě bylo uvedeno falešný knír. Bohužel asi zase jedna změna bez oznámení :( .
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslím ,že je to jen malá chyba v překladu a správně je Zlatý knír ! ;)
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak jsem dala kávičku, sklidila krychně, říkám si, že dám ty delší, bo jich mám málo a že jsem nedočkavec, pokrátím to hnojem. No, na Baha už hnůj nedal, tak jako že vezmu kolečko a půjdu koupit. Jsem spadla málem ze židle - nejlevnější za 388 kaček. To už tu dlouho nebylo.
    Neházíte vy to taky do pohárů ? o_O:eek:xD

    Ještě pozn.: jsem teda nekoupila a flákla tam tu dýňu

    jahudka81 - já myslím, že i žena s knírem může mít zvláštní kouzlo (jen ho musí udržovat)
     
  5. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Já myslím že zlatý knír bude produkt v běžné hře a ne v téhle akci
     
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    lumpik999

    Nezlob se, na to se nedá nereagovat... napadat zde ostatní hráče, ať jmenuješ nebo ne, není zrovna inteligentní.
    My, co teď máme čas, protože jsme v důchodu, jsme si svoje odpracovali a v té době žádný internet, hry nebo podobné neexistovalo. Věnovali jsme se rodině, měli jiné aktivity. Pokud má někdo takový problém, nevím, proč to hraje a napadá ostatní, co stíhají.
    P.S. Balíčky ze zásady nekupuji...xD



    Po obědě, kávu mám kde? samo u PC, kde jinde se dá bumbat ...melouny budou až pomalu za 3 hoďky, taj.chlívky za 1 a půl , zvířátka zatím na plochu hodit nemohu a řvou v liště hlady...a já se nudím, není na farmě do čeho hrábnout xD. Dopiji kávu a půjdu se věnovat návštěvě, aby přátelé neřekli, že jsem buran xD.
     
    Naposledy upraveno: 28/3/15
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je to tak,protože knírárny mám na ploše a ve stodole se ukládají Zlaté kníry!
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ondra_k: Tak je to opraveno u Knírového salónu je produktem opravdu Zlatý knír. Děkuji za upozornění.
     
  9. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Dobré popoledne :) tak ještě 51 kafíček na různé způsoby přes irskou, vídeňskou, tureckou, (teď modící prominou) "hovnovou" jak nazývá moje babí kávu rozpustnou s mlékem :D a mám hotovo ;)

    Andulííí
    Z tajemniček mám třetího čápa a a asi patnácté oranžové kachny :D Čáp neurazil ;)
     
  10. Hideous

    Hideous Pisálek fóra

    Ahoj. Měl bych jeden dotaz :

    Omylem jsem udělal kukaččí hnízda a ne knírárny. Takže hřebeny jsou v tahu. S tím už asi nic neudělám že?
     
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Hindeous,

    prosím pohledej v inventáři, kukaččí hnízda jsou odměnou za úkol a v dílně postavit nejdou.
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže znova mrknout do lišty a najít ty správné chlévy!!!!;)
     
  13. Hideous

    Hideous Pisálek fóra

    Děkuji moc. Já jsem ale tele :)
     
  14. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    To je hrozné, mnohým je potřeba ty kníry přinést až pod nos :)
     
  15. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    pajaable

    Holka moje zlatá, ty jsi se nějak rozčílila. Sice nevím o co jde, ale umím si to představit. Klid, nenech se otrávit, posílám jeden vtípek, který mě rozesmál k slzám.xD

    Jdou takhle dvě spořádané ženy na dámskou jízdu...
    Zpijou se jak dogy a cestou domů na ně přijde průjem. Tak zaběhnou na hřbitov a jedna povídá:
    "Čim se jako utřeme?"
    Druhá odpoví, že se utře kalhotkami a pak je zahodí.
    První říká, že má prádlo za několik tisíc. Tak vedle na hrobě čapne věnec a utře se jím.
    Další den si volají jejich manželé a ten jeden říká:
    "Jsem připraven na nejhorší. Ta moje přišla bez kalhotek."
    Druhý odpoví: "To nic není. Ta moje měla v kalhotkách cedulku "Nikdy na Tebe nezapomeneme - hasičský sbor Kunratice."xD

    A k akci.
    Tak mi chybí dva kníry a čtvrtý úkol je hotov. Do posledního chybí jeden a půl otočky melounů a je hotovo.:)
     
  16. jaji

    jaji Vévoda fóra

    božíčku, že já sem lezu.... tady je to tak nakažlivý!!!!! Šla jsem zbourat pracně postavené pole, stromy a zasadila co mi zbylo, abych dodělala poslední úkol.... chjo chjo...

    jsem totiž zjistila jako pajaable, že nemám do čeho píchnout, všechno mi běželo a žádný adrenalin...:sleepy: tak jsem se rozhodla zkusit, jestli těch chybějících 300 hrnků stihnu - tak se uvidíxD
     
  17. stadole

    stadole Aktivní autor

    Může mi někdo pradit....2 krát jsem sklidila kníry,ale nikde je nemám....a předtím to bylo v pohodě. Tak nevím co s tím..děkuji za radu. Ve stodole jsou a to 14 kusů,ale nikde jinde nejsou....
     
    Naposledy upraveno: 28/3/15
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Napěstováno, stonek aktivován, Orion výběhy na ploše, jen chybí 76 hrnků, nevím, zda to do večera napadá. Na noc půjde dlouhodobka, tak snad ráno bude hotovo :music: Držím všem palce, ať to padá
     
  19. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Tak jsme s dcerou dorazili z krásného koncertu pro děti o francouzské klasické hudbě, Ravel, de Busi a další. Perfektně podané pro děti včetně skvělého rozptýlení pro děti a o přestávce si mohli u hudebníků vyzkoušet nástroje. Dcera je nadšená.

    Ohřívám oběd a do kostkomelounů mi zbývá 50 min. Krásně jsem to odhadla. Mám radost, jak se najíme sklidím kostkomelouny, zasadím kostkodýně a půjdu si schrupnout, neb jsem díky tomu, že jsem sloužila o víkendu chodila do práce 14 dní v kuse, a tak si potřebuju odpočinout. Pustím nějakou pěknou pohádku, aby se dcerce líbila.

    Hideousi, lásečko moje, proč tu děláš ostudu a tážeš se na věc po stopadesáté? Číst si měl. Škoda, že jsme s dcerou byli pryč bych Ti poradila. Ty jsi holt dorazil z práce a zazmatkoval jsi. No nevadí, oběd stejně dostaneš, protože Tě miluju.

    No a pro ostatní budeme mít domácí gulášovku, vepřové v mrkvi se šťouchaným bramborem.
     
  20. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    -wiolan-

    Ale , já jsem známý kliďas, jen tak něco mě nekrkne, ale číst příspěvek, kdy hráč napadá hráče (nevím koho konkrétně napadal, jméno se neuvedlo) , že jen radí, že musí věčně sedět u PC , jinak by nemohl reagovat okamžitě na příspěvky atd., a že každý není bohatý, aby si kupoval koše a měl hned hotovo....prostě nějaké bláboly v tom smyslu (příště si udělám screen), to mě naštve ...prostě jsem reagovala .
    Já nesnáším lidi, kteří bezdůvodně napadají druhé, jak v reálu, tak na farmě ...už mě nikdo nezmění, na to jsem stará..xD A děkuji za forek , bezvadný , ty uličnice xD.

    Za chvíli odkryji tajemnice , jsem zvědavá na tu "hrůzu". Za 1 a půl hodinky sklízím melouňa .
    Tajemnice odkryté - lišky (už asi 31.) a kočičky (asi 28.)

    jaji
    Já se jedu zaměstnat , vezu návštěvu podívat se po nákupech . Já nevím, co to všichni mají, jak k nám přijedou, nacpou se a hned chtějí jet nakupovat blbinky...už se mi to jeví jako nakažlivá choroba xD.


    pajda361
    Omlouvám se, to jsem neměla tušení ..jen, že příspěvek tak rychle zmizel...to jdu napravit a tuto informaci ve svých příspěvcích opravit. Děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 28/3/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.