FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    hezké sobotní ráno tak mě chybí 500 dyní a 6000 melounů to dám a hrnky snad vypadnou včas,nechám se překvapit..
     
  2. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    ty jsi pěkný pesimista s takovým přístupem toho nikdy moc nedosáhneš - akce se dá stihnout úplně v pohodě - stačí si to jen dobře zorganizovat a trochu popřemýšlet nad strategií případně pročíst názory a info zde v tomto vláknu je tu plno dobrých návodů.
    Já osobně kupuji za reálné peníze (cca 100,- Kč za měsíc) v akci pomocníky a to jen kombajn a secí stroj, abych mohla jet na polích 1x1 , kupony na pomocníky si šetřím a používám pouze v začátku akce při bourání farmy a rozpěstování akčních plodin a superhnojiva mám z obr.stromů. Normálně chodím do práce, lítám se psem, plavu, cvičím, mám i reál.zahradu a žiju a rozhodně nesedím celé dny u počítače a akce stíhám - stačí trochu chtít a né už předem házet flintu do žita !!!
     
  3. milda

    milda Pisálek fóra

    Hezké sobotní dopolko všem. Časovku jsem dala něco přes půlku, a z beden nářadí nevypadlo nic co by mi v něčem pomohlo. Nakoupila jsem vééélké množství kukaček a doplnila živoucí legendu o 2 stupně. V akci jsem na 3. úkolu, nehrotím to, po náročném pracovním týdnu potřebuju víkend trochu "bez limitů". Všem přeju prima hru.
     
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Tento krát som si dal na časovku cukináč,veľkonočnú a MJZ.Ako vždy robím akcie iba s MJZ a rastliny iba polievam.Zatiaľ som akcie urobil vždy do konca.Nedávam SH na všetky políčka iba na rozpestovanie.Keď som začal hrať a boli nejaké akcie tak som SH kupoval.Potom som si prečítal od vás rady a ide to aj bez toho SH hoci akciu urobím v ten deň keď končí alebo o deň skôr.Ja neponáhľam nikam lebo viem že to urobím a treba aj trocha nad tým porozmýšlať.
     
  5. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Tak jen na skok ....musím přece já bába zvědavá vědět, co se tu děje xD.
    Koukám a nestačím valit bulvy , jak jsou někteří hráči obrovští pesimisté..." akce nanic, nestačím to, nestojí to za nic, nebudu do toho strkat peníze , atd."... Takže asi takto, už jsem to zde psala - ve čtvrtek jsem byla celý den pryč, na ploše jsem měla do večera melounky, přijela jsem k večeru, nastartovala časovku a sklidila , jen s vodou, bez zuzina, bez SH , jen mazlíčky a marmošky ( MJS, velikonoční, cukín a mrkvový chléb). Zasela jsem všude dýně, zase jen s vodou a pak ještě jednou dýně otočila. Nějak kolem půlnoci jsem sklidila a na noc dala melouny. Ráno zase sklidila a měla časovku hotovou. A přitom časomíra mi běžela až do večera, takže jsem měla ještě času habaděj. Proto nechápu, že se to nedá stačit...dá a v pohodě a nemusím používat a kupovat (když jsem já uňo neměla obr stromy dlouho na ploše a neměla nasysleno) ani SH ani zuzino. Také nesedím u PC od rána do večera, ale používám mozek (tedy ten zbytek, co mi ještě funguje..haha) a akci si naplánuji . Mimochodem, kdyby zase někdo oponoval, že nemá mazlíčky, dá se vše v klídku stihnout i bez nich. Já oceňuji ty hráče, kteří chodí do práce a přesto mají snahu udělat, co se dá ..to jsou kabrňáci !
    Když budu sedět a naříkat , jak je to hrozně náročné, tak budu někde ve 40.levelu a budu mít prd xD, nebudu mít žádnou pěknou farmičku , žádný adrenalin , žádnou radost z toho, že ač stará prdlavka, přesto to zvládnu ...xD
     
  6. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Zdravím vás všechny. Venku občas vykoukne sluníčko, a mám volný víkend, což je příjemné. V akci čekám ve 3. úkolu na kníry, na další úkoly mám kr. dýně připravené, a kr. melouny pěstuju, snad i hnky budou padat v dostatečném počtu. První úkol jsem dala celý, při odkliknutí nářadí jsem zbrkle potvrdila info okno a tak nevím, co jsem vlastně z beden dostala - a možná dobře tak. Sáhla jsem dost hluboko do krejcarového konta a dorazila pomocí kukaček živoucí legendu na max. - takže už mám 30/30. Úspěšné splnění akce všem - a obzvlášť mým hodným sousedům kteří poctivě posílají dárky :)
     
    Naposledy upraveno: 28/3/15
  7. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Tak hotovo, knedle za chvíli také budou vařené.
    A teď k bedýnkám. Těch 500 mi šlo otevřít včera dobře , teď mi vyskočilo z chlívku kukaček 10 bedýnek nářadí , jdu do dekorací , kliknu na zelené tlačítko použít a ..nic, uklikat se mohu, nereaguje. Myslím, že už ten problém tu někdo zmínil , ale v technických problémech jsem o hlášené závadě nečetla . Restartovala jsem a stále nic.
    Jejda ..i u nás vylezlo sluníčko .

    -wiolan-

    Naprostý souhlas ...pohopole jsou pro takové hráče dobrým řešením . Ano, co píšeš s časovkou, je pravda. Mnoho hráčů si tak zkomplikuje následný průběh akce. Myslím, že ten, kdo hraje delší dobu s tím problém nemá a ví, že nejdříve spustí časovku a až pak sklidí. Problém " nováčků" a nejen nováčků je v tom, že absolutně nečtou ani ofi, ani příspěvky a rady, kterých je v každé diskuzi k právě probíhající akci dost a dost.
    Mě se náhodou časovka líbí, je to zpestření hry , baví mě to.

    jaji

    Také bedýnky nijak zvlášť neřeším, časem odkliknout půjdou a nářadí mám dost. Jen jsem chtěla vědět, jestli tento tech. problém v současné chvíli ještě u někoho přetrvává. :)
     
    Naposledy upraveno: 28/3/15
  8. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Já jen doplním pajaable, že ti hráči, kteří nemají možnost si přes den odskočit k počítač, mohou využít pohopole. Je to skvělá pomoc. Čas pěstování se prodlouží 4×, ale dají trojnásobek úrody a dvojnásobek BZ. Čas lze zkrátit podle toho jak potřebuji vodou nebo hnojivem, SH v tomto případě je možné použít taky. Já jsem pohopole v téhle časovce vyzkoušela úplně poprvé a za mě palec nahoru.
    Celý problém je v tom, že hodně hráčů odklikne časovku a začne teprve pěstovat. To je špatně. Časovka se musí odkliknout těsně před první sklizní. Pak máte na 24 hodin obrovský náskok. Například mně to hodilo více než 35 tisíc BZ, což je více než polovina úkolu splněna. A zdůrazňuji, že dýně jedu jenom s vodou, na melouny dávám vodu a obyčejné hnojivo.
    Původně jsem do téhle akce vůbec nechtěla jít, nakonec jsem ji začala jen kvůli stonku. Teď už vím, že ji s přehledem dokončím celou a musím pochválit RT, mně se tahle akce moc líbí.
    Někteří farmáři tady musí být od přírody pesimisté. Když nepláčou, že jim nepadají hopsátka, tak je zase pro ně příliš těžký časový úkol a pořád dokola. Zkuste si někdy udělat čas. Zapojte mozek, myslete, vezměte si tužku a papír, počítejte. Přemýšlejte logicky nad strategií. A když už není vyhnutí, čerpejte z rad druhých tady na fóru. Ale to chce si sednout a číst komentáře od první strany, nejen tu poslední. Svým přístupem se připravujete o radost ze hry a je to škoda. ;)
     
  9. jaji

    jaji Vévoda fóra

    mám to samé, včera jsem odklikla 413 beden úplně v pohodě, ale dneska mi jich 10 odkliknout nejde, ale vědu z toho nedělám, rt má moc práce s nápravou chyb z minula xD stejně nic z beden nutně nepotřebuji;)
     
  10. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    chtěl jsem se ze pta budeme ještě při akcích dostávat nové dekorace do magického stonku?
     
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj tepui,

    bohužel tohle je otázka na kterou ti nikdo z nás neodpoví, tohle prostě nevíme. Co udělá RT je vždy tak trochu ve hvězdách a o svých plánech se dopředu moc nešíří.
     
    jaji a pajaable tohle ocenili.
  12. tepui

    tepui Mistr fóra

    Děkuji za odpovědˇ,dekorace se mi líbí a kvůli ním hraji i tu to hru.
     
    jaji a pajaable tohle ocenili.
  13. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    Pozdrávek všem! Akce se mi líbí - a přesto že jsem žena, poprvé v životě si pěstuju kníry :) - ve 3. úkolu. Časový úkol jsem dala celý, sice bez velké rezervy (asi 20 minut před koncem), ale stihla jsem. Nářadí žádné exkluzivní, ale jedna nádrž tam přece byla, a hodí se každé - třeba jednou zase dají při akci úkol kam se dodává nářadí. Jak jsem pročítala fórum, jak doplňujete poháry, tak jsem se "hecla", a protože do šlechtění kukaček jsem se zatím nepustila, tak jsem je taky narvala do poháru, samozřejmě jsem musela vyždímat i hodně krejcarů a kukujdy dokoupit, ale dokončila jsem pohár v živoucí legendě. Tak zas aspoň jeden úkol z družstva hotov! Já už jsem to brala za finito- že tu třicítku ani dělat nebudu, že tolik těžce vypěstovaných zvířat nemám a ty co mám nedám. Všem přeju ať se daří!
     
    Naposledy upraveno: 28/3/15
  14. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Z těch dvou tajemných stájí vypadly 2x žlutý myši ..... :wuerg::wuerg::wuerg:xDxD.
     
  15. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Tak koukám a čtu a že by konečně jedna stránka bez dotazu "proč nemám po sklizni kníry atd." No hurá!!!
    Časovku jsem nedala asi o 7000 bz, ale hlavně proto, že se mi nechtělo bourat některé chlívky a stromy a blokovat baha akčními, tam potřebuju využít MJS na kafe a spol. A hlavně mi odměny v časovce byly celkem šumák, tak jsem to nehrotila. Teď jsem zaseklá na knírech ve 4.úkolu a mezi mytím oken odskakuju sklízet dýně. Rodinku jsem dnes konečně vyexpedovala alespoň na den k babi takže k snídani rohlík k obědu chleba a řádím po baráku jak motorová myš Agáta. Tak ať se Vám daří nejen na farmě ;)
     
  16. WeneeWenee

    WeneeWenee Rádoby autor

    Tak ja práve končím druhú úlohu,nejak som prispala :) ,strašne sa mi včera nechcelo klikať na pidi políčka :) , tak som si dala pauzu a dnes som sa nakopla :),snáď ešte stihnem nejaké úlohy dokončiť :)
     
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky všem, tak se už také blížím na cílovou rovinku, ještě mi chybí 308 hrnků, asi 2500 melounů(+zaseto na divošce, lesní, a Baha), a 4000 dýní(+ zaseto na hlavní),kníry se též vyrábí, myslím si že tahle akce byla fajn. Přeji všem mnoho zdaru
     
  18. JessikaJessika

    JessikaJessika Rádoby autor

    tak akce je opět zajímavá, jedu třetí úkol a snad stihnu, ale největší radost mám z toho, že jsem pomocí kukaček dodělala poháry,sice to stálo majlant, ale jsou hotové hurááááááááááá
     
  19. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Zdravím všechny...pracuji,už na posledním úkolu a neni to nejhorší:pmelounů chybí:2499 dýní chybí:2775 a hrnků chybí:116 takže to je v pohodě a zítra na 100% bude hotovo;)Jen netuším co mi vyleze z TCH,protože ty co mám z minulé akce jsou ještě pořád v liště a vůbec se jim nechce ven...takže zítra se pokusím nezapomenout a vyhodit je ven at mám taky nějaké překvápkoxD
     
  20. hruštinka69

    hruštinka69 Rádoby autor

    Ahojky všem. Já se zatím plahočím 2. úkolem....Většinou akce nesplním celé, nemůžu být tak často na farmě, abych to stihla - ale i tak se každé akce účastním, abych nebyla mimoň :), splním co stíhám a jsem vděčná za to, co to dá. Vždyť je to hra. :) Kukačky jsem taky obětovala do poháru- aspoň jsem ho trochu povýšila (ŽL 29/30)
     
    Naposledy upraveno: 28/3/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.