FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Slovensky je to "Holičstvo"
     
  2. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    časovku jsem stihla celou 5 min. před koncem s cca 200 body navíc :p a z bedny mám tohle

    [​IMG]

    vzhledem k tomu, že hřebíků jsem měla 54.655 ks je to fakt bombastický xD

    meloun: Mám 2432. Ideální stav 5096. Plním na 47,7% Hotovo 18,7%
    dýně: Mám 7457. Ideální stav 5096. Plním na 146,3% Hotovo 57,4%
    hrnek: Mám 450. Ideální stav 372. Plním na 121% Hotovo 47,4%
     
    Naposledy upraveno: 27/3/15
  3. jaji

    jaji Vévoda fóra

    no Simik21 to i ja, co jsem nesplnila celou casovku jsem dostala 413 ks naradi a bylo tam zelezo, stetcove pero a 1 nadrz... kdybych Ti ji mohla dat, rada to udelam, mam ve stodole 20 nadrzi a jsou mi k nicemu...
     
    Hrnkajda, lacrima a -wiolan- tohle ocenili.
  4. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    díky jaji :) ono to časem taky začne padat ;) minulou akci jsem nakonec těsně zvládla, takže jednu výrobnu kanagomu už mám a úkol v družstvu mi neuteče... xD
     
  5. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    časovka 100% splněná a z bedniček nářadí na mě vyjukla poslední odkapávací nádrž, takže výrobna konečně stojí, jupí :D jinak akci jedu v pohodě klidu, co stihnu to stihnu, sice taky moje srdíčko prahne po řádečku v nebi, ale když nebude nevadí, ono zase brzy začne toužit po něčem jiném, v jiné akci ;)xD:p
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Simik21 : aspon ta sazenice dubu, ale co mam delat ja s timhle?

    [​IMG]
     
  7. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Zdravím všechny...napěstovat od každého 13000 je mazec...copak krátká ta bude doufám v neděli nejdýl hotová,ale nevím kdy dopěstuji tu dlouhou,ale i tak to bude...no časovku jsem pustila včara ráno a večer byla hotová...tet pracuji na 4 úkolu a chybí mi 10 knírů...no a jinak včera hned po ránu jsem usadila něco na plochu a abych měla kníry brzo hotové tak jsem jim strkala SK a po třetím nakrmení jsem také zjistila,že místo kníráren mám na ploše kukačky a já 12000 ve stodole tak jsem je opravdu nepotřebovalaxDxDPadlo strašně moc SH tak po akci všechny obr SH půjdou ven na čersvej vzduchxD
     
  8. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak 4 úkoly hotové,do 5 chybí něco málo melounů a kolem 200 hrníčků.Myslím,že zítra večer bude hotovo.Dneska jsem to už zapíchla,nasadila dlouhodobky ať je chvíli od farmy klid.Hezký večer všem.:)
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    nějak se v tom ztrácím,ve stodole pod ostatním jsem měla spoustu vajec kukaččích a najednou nejsou,asi se vyklubaly a uletěly:))no nevadí,myši jako odměna už taky byly,budou v liště aby mi nerozvrtaly celou farmu a kombajnu je čím dál míň,to asi abychom provětraly peněženky ale jinak bbz za stonek dobrý tak aspon něco:)
     
    1robinsonka1 tohle ocenil(a).
  10. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Já v těch mých 423 bednách měla jednu odkapávací nádrž. Dohromady mám teď ve stodole celkem 5 odkapávacích nádrží.
    Jsem u třetího úkolu, knírárny postaveny, za dvě hodiny budou na farmě první čtyři kníry. :)
     
  11. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    Tassadar11 tak ta tvoje nadílka je ještě lepší ;)
     
  12. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    U mě nářadí dalo 1 nádrž, takže úspěch oproti některým ;). Dneska jsem dopěstoval krychlové dýně, kníry už budou taky za chvilku hotovy, takže zbývají ještě melouny a hrnky. Dnes přes noc jde cibule a karafiáty, tak jsem zvědavý, co to udělá ráno s hrnky :D.

    krychlový meloun: 9114 / 13 000 ( chybí 3866 )
    krychlová dýně: 14 576 / 13 000 ( chybí 0 )
    hrnek: 648 / 950 ( chybí 302 )
     
  13. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    jolana4

    koukni se znova do lišty mezi chlívky a hledej trošku dál,já je měla někde poblíž kravínů.
     
    1robinsonka1, Hrnkajda a lacrima tohle ocenili.
  14. jolana4

    jolana4 Pisálek fóra

    bludička49

    už jsem je našla,díky za radu,přeji ti fajn hru a hezký večer .;)
     
    Hrnkajda a lacrima tohle ocenili.
  15. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    libakos, zdravím, kukačky - vajíčka jsou ve zvířatech v inventáři, příjemnou hru, jinak mi chybí ještě 300 hrnečků a asi 2 sklizně melounů
     
  16. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Sklidila jsem, na noc hodila všude melounky , hrníčků 520 (+ 100 v úkolu), krychlová dýně napěstovaná komplet , knírků 24 . jde to dobře, pokusím se zítra dohnat jednodenní zpoždění a akci dokončit, pokud se nevyskytne nějaký problémek. Přeji dobrou noc .

    [​IMG]
     
  17. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Zdar všem. Tak jsem úspěšně splnila časovku 8 hod. před koncem.
    Knírárny hotovy a vyhodím je ráno, neb jsem si všude zasadila kostkomelouny. Ale je to pohodička. Časovka mne děsila nejvíce. Hrnky už mám nějaký dodaný a ve stodole 398, tak to snad vyjde.
    Kostkodýní mám přes 10000 a kostkomelounů 2500 a zasazeno všude.
    Takže neházejte flintu do obilí, nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř.
    No a z beden 1 sazenice dubu a pak již jen to, čeho mám přebytky.
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, tak jsem taky nadšená :eek: Co to je, toto o_O ?
    [​IMG]

    Jinak časovka s prstem v nose :music: (jedna otočka pohomelounů a dvakrát pididýně), knírárny už fachčí :p.
    Trocha čísel: hrnečky 505, dýně 8274, meloun 3916+ zaseto na pidi. Trochu se flákám xD
     
    Naposledy upraveno: 28/3/15
  19. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahojky, prosím o radu, místo knírárny mám kukaččí domov. Nevím co s tím, už nemám ty hřebeny. Děkuji.
     
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Helena1313 - knírárny si postavíš ve městě v dílně. Jakmile je postavíš, objeví se ti mezi chlívky v inventáři ( někde u chlívků s krávami). Kukaččí domov ti hřebeny nesebere, byla to odměna ve druhém úkolu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.