FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Jsem zmaten jak Goro před Tokiem.
    1) Jak mohu dostat za "zbylé" Knírárny 50 BZ+25 Kr - když budu mít jen 4ks a ty musím odevzdat v 5. úkolu.?
    2) Za 24 Hod. jen na Hlavní a Divoké se udělají BPH pouze s dýňovkou.
    3) proč už nemůžem mlít krmení pro kukačky ? 78 min. sice nezdrží,ale 32,5 hod. jejich výroby (26x5hod:4ks) už ano.
     
    Naposledy upraveno: 24/3/15
    bursuk59 a libust tohle ocenili.
  2. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky,

    tak na tuhle akci se těším, jenom se chci zeptat: v mlýně nemůžu najít krmení pro kukačky. Poradíte mi?
    Jenom mi chybí hvězdičky. Pořád je tu rozdíl mezi novýma a starýma hráčema. Ve hvězdičkách

    Klárka
     
    Naposledy upraveno: 24/3/15
  3. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Baroland: tak nekdo je treba nemusi odevzdavat...

    jinak akce pestebni silenstvi, proc ja blbec vcera znovu stavela farmu? holt tam asi zustanou obr stromy na Zuzi, jedna kotlarna a jedna laborator a ostatni pujdou pryc, i kdyz mam v zasobe asi 2000SH diky polivce...
    nad druhou stranu, nechteji slechtence, pokud jsem si vsimla :)
    Ale ja jako nejvetsi priznivec Agathy Christie v CR musim proste kniry milovat a tim padem do akce jit... ale predem se desim :)
    aspon se trochu proda zasoba vencu a velikonocek, jdu varit, cukru je dost :) I stonek za to stoji, pres 10tis BBZ denne :)
     
  4. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Baroland
    Myslím, že počty, které uvádíš, nesouhlasí. Musíš je vydělit čtyřmi. 48 BZ resp. 32 BZ je za velké políčko 2x2, takže pidi má i adekvátní hodnotu. Ale samozřejmě se všemi vychytávkami pro kompletní farmu se čtyřmi plochami splnění úkolu nebude problém.

    Já mám např. celkem 775 minipolíček x 12 BZ = 9300 + 10% (za runu) + 60% (cukýňák) + 30% (velikonoční) + 20% (mrkvový chléb, stř.slot) + 2x 10% (soví strom) + 2x 5% (vraní strom) = 9300 + 140% = 9300 + 13020 = 22.320 BZ. Tzn tři sklizně osmihodinové plodiny nebo první osmihodinové a další čtyřhodinové plodiny, která je v poměru času a BZ efektivnější. Samozřejmě zkrátíme vodou popř. hnojivy. Každý sice nemá možnost uplatnit všechny produkty pro zvýšení počtu BZ, ale nejsou všechny nutné.
     
    Naposledy upraveno: 24/3/15
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    jaji nechápem ako si mohla kukučky dávať do vlaku lebo sa dávali iba stajne čo si nechcela.A kukučie stajne nie sú.Jedine tak zo začiatku do pohára ale potom viac sa nedali nikam dávať.Ak sa mýlim tak ma opravte.Tie odmeny sú fajn hlavne SK ktorého nie je nikdy dosť a tiež stonka.A skrinky náradia tiež sa mi pozdávajú nevieme či nám nebude náradie na niečo treba.
     
  6. hansicek

    hansicek Expert fóra

    Baroland
    tvoj prepocet je chybny. Je to 32/48 BS za pole 2x2, tj. 8/12BS za minipolicko takze to je na jeden zber zo 700 minipoli 8400/5600 BS v zaklade. S aktivovanou runou 10% na strome, co ma asi kazdy 9240/6160 BS, a ak sa k tomu prihodi cukynak +jarny veniec tak je to 16800/11200BS na jeden zber, takze da sa to v pohode za tych 24 hod stihnut.

    EDIT: no nebol som jediny co sa pokusal opravovat, sorry za tu smrst:p
     
    Naposledy upraveno: 24/3/15
    Hrnkajda a silviec tohle ocenili.
  7. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    stačí mě to napsat jednou.... xD

    jasně, omlouvám se... jinak než na pidi nejedu tak jsem si to neuvědomil. Ale i tak je to dostatečně předimenzováno .
     
    Hrnkajda a jaji tohle ocenili.
  8. Babajezi62

    Babajezi62 Pisálek fóra

    Nemohl by někdo vysvětlit RT, že tuto hru hrají i lidé, kteří se živí prací a ne Farmeramou??? Zase to bude šílené, zvířátka už není kam dávat.... kdyby raději vymysleli šlechtění koček :mad:xDxD
     
  9. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Po prvním přečtení jsem se v těch knírech, knírárnách a salonech na kníry ztratila, tak jsem to přečetla ještě asi 2x, abych se ujistila, co se po nás vlastně chce...Jako většina do akce určitě půjdu, i když myši bych brala raděj oranžové než žluté (ty jsou absolutně k ničemu - a za velkou honičku neadekvátní odměna). Ale stonek mě potěšil, protože v mém případě mi dá skoro 30tis BBZ, což už bude znát. Jinak je to opět pěstební honička a vypadávátek už fakt přespříliš. Nakonec to ale stejně většina z nás dá a ani se nenadějem a přijdou první hlášky "mám hotovo!" Takže namastit pod kolenama, nabrousit motyčky a huráá na to!;)
     
  10. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Já jak slyším kukačky, odcházím od počítače. Nikdy jsem kukaččí úkoly neplnila, ani nevím proč mě kukačky neberou.
    Takže se jimi celé roky plnila stodola a mám jich tam teď před 13 tisíc. :)
    Do akce se asi nepustím, ale možná zbohatnu, jestli se budou kukačky dobře prodávat.:D
     
  11. jaji

    jaji Vévoda fóra

    já myslela myši :))))) kukačky mě nezajímají xD
    omlouvám se, jestli můj příspěvek vyzněl takto nepravdivě, jdu si to přečíst znovu a ev. upravím, díky kuteno ;)

    ne ne, o kukačkách není psáno, jen to, že je nemusím a nechci je. Myši se mi pořád vrací a Ty jsem odeslala vlakem....

    ale co je pecka dne - to je 500x odkliknout bednu s nářadímxD to jaksi rt trochu nevychytaloxDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 24/3/15
    Hrnkajda, Basted23 a Monča*** tohle ocenili.
  12. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Tak do toho pravděpodobně nejdu,hafo rostlin,nejsem blázen,teď jsem ani nestihla napěstovat při minulé akci,kužele neskákali,to radši půjdu do práce,tam mám odměnu jistou:)
     
  13. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Chtěla jsem se zeptat, nikdy jsem nebourala pole s pomocí stavitele, on mi je pak po akci postaví do stejných pozic? já kvůli komiksu budu muset zbourat jednu louku, no a jsem konzerva, vše musí být na stejném místě, je to možná i k mé poloviční slepotě, musím to mít ošahané
     
  14. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    jéééminenky, tak z toho mám riadny guláš. No dúfam , že zajtra ma osvieti a budem vedieť ako stým komixom naložiť. A páči sa mi "knírárna " slovensky "fúziareň" ? :D
     
    Naposledy upraveno: 24/3/15
    mirae a Basted23 tohle ocenili.
  15. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Viky,
    nepostaví ti to stejně....jen zbourá. A pak si to musíš sama zase navymýšlet...
     
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm čumím jak puk 1 ůkol odklepnu nářadího mám dost a pak pojedu pro stonek bbz se vždy hodí;)
    akorát mám strach z vypadávátek 950 to už přeháněj
     
    Naposledy upraveno: 24/3/15
  17. jaji

    jaji Vévoda fóra

    a ještě jedna pecka - název komiksu.... Náš zákazník , náš pán.... cha cha cha
     
  18. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Čauky, tak jsem to nějak nepochopila, to se budou po nás chtít kukaččí vejce nebo nedej bože šlechtěnci? Ani nevím, jak se ty potvory dál jmenují. Jako pokročilý začátečník nevím, co dříve šlechtit. Ale zkusím, co dá . V minulé akci jsem nedala poslední úkol, prostě nepadalo - ze tří polí cibule 30 kusů. Ale chtěla bych myši, zatím se mi neustále vyhýbají. Takže mi stačí takových 35000 BZ. Žlutý UP opravdu nemá moc využití, ale dá se strčit do vláčku, takže vlastně až tak neužitečný není. Dokud jsou myši v TCH, tak to jde. Pro nás už pokročilé začátečníky by byly dobré takové TCH, jako je sob, los, svišť, sova apod., co už nejsou. A těch rostlin zase mraky, fakt si RT myslí, že nemám na práci nic jiného, než čučet do PC? Takové krásné dny, sluníčko konečně nešetří svitem, hele, to by byla odměna - sluneční elektrárna. Zdravím všechny farmáře. Eleanorelik1:p

    Jaji, tak to máš svatou pravdu, od RT pěkná ironie, vzhledem k šíleným 950
    hrnkům. Jestli mi to bude padat jako minule, tak mě raní pepička. E1
     
  19. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahoj.Hihi.Tak jsem vyvalila oči a nestačila zírat. 26 tis.plodin a 950 vypadávátek. Tak to jsem na sebe zvědavá,protože teď jsem měla dost velké problémy ty kužely nachytat a teď zase tohle.Samozřejmě akci plnit začnu,jako všechny,ale!!! Nějakou zvláštní radost nemám.Stonek dobrý,o ten půjde samozřejmě nejvíc.Myši-těch mám až dost,ale budiž.Zas nový chlívek či výrobna? Měli by přejmenovat farmu na ZOO.
     
  20. NeonTheo

    NeonTheo Rádoby autor

    Akce by se mi i líbila, kdybych tam nebylo potřeba dodat plno tisíc plodin. Na to abych to splnil bych si musel uvolnit všechny plochy a sedět u toho snad celý den... (Superhnojiva a podobně si nekupuju). Co splním to splním, ale 13 tisíc od každé plodiny to je teda poměrně dost...
     
    mirae, Monča*** a blondmary tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.