FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    náhodou,250 hřebíků se hodí jinak jen jeden štětec a samej plevel
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To je fakt ,jsou takový čerstvější!xD Těch mých skoro 164.000 kusů mně začíná pomalu rezivět!o_O
     
  3. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak jsem se k PC dostala až teď a koukám,BZ, které se odpoledne do časovky nezapočítaly jsou tam.....:) SUPER :)
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  4. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Jak jsem nikdy neměla ráda kukačkové akce, tak nyní musím blahořečit. Po třech letech jsem konečně dokončila soutěž zemědělců a oba poháry mám tedy na 30/30, sláva kukačkám!!!
     
  5. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    Stav krychlí 0 a 0, hrnek 124.
    26 000 akčních? To je vtip? Na to bych si musela vzít dovolenou, když jsem se navíc včera ani nedostala k počítači.
     
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dneska se pěstovalo dobře a stihl jsem toho opravdu hodně :). Časový úkol jsem v pohodě udělal, 2. úkol taky a teď už vyrábím kníry ;). Sice je trošku méně hrnků než jsem čekal, ale to je tím, že jsem měl akční. Dneska jsem dal na noc taky akční, ale o víkendu dám nějaké dlouhodobky a to se dorovná :D.

    krychlový meloun: 4891 / 13 000 ( chybí 8109 ) + zaseto
    krychlová dýně: 9640 / 13 000 ( chybí 3360 )
    hrnek: 448 / 950 ( chybí 502 )
     
  7. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Krásnou skoropůlnoc všem.
    Tak jsem posklízela kostkodýně a zasadila kostkomelouny.
    Stav je: kostkodýně - 5992
    kostkomeloun - 292 a zasazeno na všech plochách
    hrnek - 293 teda na to že jsem Hrnkajda :-D, tak tentokrát žádná sláva, nemohla bych díky nicku mít nějakou protekci ? :-D

    Dost humoru. Ráno nesmím zapomenout zapnout cukiňák, jarní věnec a mrkvovej chleba a hlavně časovku.
    Hodím tam znovu kostkomelouny a půjdu do práce. Až se vrátím, tak to pojedu ještě v kostkodýních, snad to vyjde.

    Všem přeji hodně zdaru a hlavně nekukejte, ať nám ty kukačky neulítnou.
     
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Právě jsem sklidila a jsem spokojená..na to, že jsem byla pryč a časovku začala až dnes k večeru , mám 29 348 BZ , v časomíře časovky necelých 21 hodin , což je na pohodu. Hrnků 381 , krychl. dýní 6121 , na noc jsem hodila všude melouny, ráno sklidím a mělo by být přes 29 tisíc BZ , tak to půjde dobře. Jen zalévám, zuzino ani SH nedávám a nemám strach , že bych časovku nezvládla. Jde to suprově.
    Přeji dobrou noc .
     
  9. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    holicstva su uz na ploche a co sa tyka 500 skriniek tam stoji za zmienku len 2x stetec inac nic moc alepre zacinajucich velmi dolezite klince a dosky
     
    .mama789. a Hrnkajda tohle ocenili.
  10. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Dobré ráno,

    tak mi bude chybět 3934 bodů, to za 7 minut nezískám

    Tak jsem dostala: 1 obydlí pro myš
    4x pomocník na 3 hodiny
    469 bedýnek
     
    Naposledy upraveno: 27/3/15
  11. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    • Prosím odstraň z podpisu link na nepovolené stránky. Pajda361
    ahoj... jak jste ten úkol tak rychle stíhali? Já mám 3 hod do konce času a mám jen 22tis. bodů :oops:
     
  12. budulínek

    budulínek Pisálek fóra

    Tak já jsem si aktivovala na BZ vše co šlo, a z osmihodinovek mám cca 16 000 na všech polích, což mi nepřijde až tak moc a zřejmě to nedám, protože zítra ráno nemůžu sklidit. Odměny jsou mizérie...ty myši mě rozesmály a zase je potřeba hafo akčních rostlin, navíc ta kombinatorika...za mě tahle akce slabota...
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj jana.zape,

    stačilo nechat dorůst krychlové melouny, spustit úkol, sklidit a pak pár otoček krychlových dýní. Samozřejmě použít na všechny sklizně cukíno-jablečný koláč, velikonoční marmeládu (jarní věnec) a mrkvový chleba. Šlo to i bez mazlíčků a bonusu z řádků. Jen to chtělo pro akční rostliny použít všechny dostupné políčka.

    PS: prosím odstraň z podpisu link na nepovolené stránky. Děkuji
     
  14. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Krásné i když uplakané ránko všem.
    Tak světe div se, nezapomněla jsem zapnout ani cukiňák, ani mrkvovej chleba, ani jarní věnec. Dokonce i stonek a ovci jsem nezapomněla udělat jako první a časovku jsem taky zapnula.
    Stav je:
    dodáno 17307 BZ - a zbývá 23:50 hod.
    kostkodýně - 5992
    kostkomeloun - 2191 a zasazeno všude.
    hrnky - 365.
    SH aZH jsem použila jen na rozpěstování. Jinak jedu jen s vodou a myslím, že to stihnu,sice to bude jen tak tak, ale jak přijdu z práce sklidím kostkomelouny a budu točit kostkodýně.
    Všem přeji hodně úspěchů a nenechte si zkazit náladu tím hnusným počasím.
     
  15. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    No já jsem asi z akcí předčasně skončil, místo knírárny se mi v dílně udělaly 4 ks kukaččích domovů vzalo mi to hřebeny a jsem nyní v guanovém háji protože již knírárny nepostavím bez hřebenů:cry:Asi nějaký šoteko_OŽe by pomohla třeba podpora?:D

    Zajímalo by mě zda se něco podobného stalo i někomu jinému?o_O

    Tak ruším poplach knírarny se naštěstí našly:D a já myslel že se systém pomátl a dal mi kukaččí domky;) místo kníráren ale on ten systém mi dal obojí a já ty knírárny nenašel a na pole jsem dal kukaččí domky a potom jsem se divil co to mám :D
     
    Naposledy upraveno: 27/3/15
  16. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dobré ráno. Teď po sklizni 51 741 BZ , do konce časovky více jak 13 hodin, tak se nebojím, že časovku nezvládnu. Hrnek 447 kousků. Přeji krásný den, pohodové plnění akce. Eva
     
  17. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Dobré ráno všem. Tak a teď se přiznejte kdo mně odcizil z řádku to "B" co je v ofi. To se nedělá :-D Že by to byl další "nechtěný komunikační nebo grafický šotek"? Není jich už nějak moc?
    [​IMG]
    Prosím o prověření. Díky.
     
    terkacheerka tohle ocenil(a).
  18. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Ahojky, všem farmářům přeji krásné ráno, i když je děštivé. Časovka hotova, 2 úkol taky splněn a teď čekám na falešný knír. Zasazeny dluohodobky a pak dopěstovat chybějící krychlíky do posledního úkolu. Zatím to vypadá, že bych mohla akci dokončit. Akce se mi líbí, i když je časově hodně náročná. Ať se všem daří.
     
    Hrnkajda, Simík21 a terkacheerka tohle ocenili.
  19. terkacheerka

    terkacheerka Znalec fóra

    Ahoj všem, já mám první dva úkoly hotový a knírárny postavený a nakrmený. Přeji hezký den plný pohody. Tera
     
  20. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    I já přeji hezký pátek. Akce jde moc dobře, mám už napěstovány melouny v kostkách na třetí úkol, ale zdržují mne kníry. Chybí sice už jen dva, ale ty za 50 minut také sklidím. A nebo, že bych zaběhla ven a nějakému tatínkovi, co právě veze dítko do školy jeho knír uzmula? Asi by na mě koukal jak na blázna:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.