FARMERAMA komiks #8 - Náš zákazník, náš pán (25.3. - 31.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    ahojky ... jsem to četla, ale jarní věnec, nebo velikonoční je "zlato" .. no mrkváč je stříbro ?? ... to místo mi nesedí ... ten mrkváč může dát ke všemu ... takže cukino, velikonoční, MJS a mrkvový chlebík ...
     
    Naposledy upraveno: 26/3/15
    Hrnkajda, skalara.v a denich tohle ocenili.
  2. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    ach jo jde se někomu přihlásit na hru? Mě se stále načítá dokola už mě to nebaví pokaždé když je pěkná mise se dávají novinky a hra nejde.
     
    Hrnkajda a olla126 tohle ocenili.
  3. evulik011

    evulik011 Rádoby autor

    Prvá várka pozbieraná, no musím priznať nič moc, čakala som viac bodov, nasadila som melóny znovu, lebo nemám čas sem ísť, veď do zajtra rána tie body hádam dozbieram.
     
  4. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Časovku jsem zvládla skoro na jeden zátah, z jedné sklizně celé farmy mi vylítlo 63 011 BZ/BBZ, což je slušné :). Hrnků mám 327 ks
     
  5. zlatka2470

    zlatka2470 Pisálek fóra

    Ja akciu nerobim pretoze nemam na com pestovat. Mohlo by sa rozsirit pole.
     
    Viky007 tohle ocenil(a).
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja to nesilím,nie je dávno čo som naspäť ukladal stajne a znova ich búrať nebudem.Aj keď z časovky urobím len polovičku nerozhádže ma to a SH na to nebudem dávať budem ho šetriť na lepšiu akciuxDxD.
     
  7. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    hezké dopoledne všem, tak já mám 230 hrnků...mě tedy jak o život nepadají-.-, 1600 melounů + na všech plochách vysazen krych.meloun a cca 2800 dýní.Jak plním ani nevím, časovku zřejmě zapnu večer až se vrátím z práce, protože víkend jedu na chatu a tam internet prostě na farmu nenačtu.Akci bych měla splnit a pokud ne, tak to nevadí, odměny mě moc neoslovily, ale vždy hraji. Jinak mě mrzí, že se tentokrát nezúčastním pražského srázku v Cibuli...užijte si to tam...ale musím jet připravit chatu na velikonoce, shrabat zahradu od větví a listí....nemohu makat jen virtuálně na farmě...občas musím i v reálu:p
    tak všem držím palce
     
  8. gemit8

    gemit8 Rádoby autor

    Moc děkuji za skvělé rady ,snad mi to pomůže aspoň trochu ,sice nemám vraní stromy ani žádné mazlíky ale budu se snažit udělat co nejvíc ;),díky všem kdo mi poradil a přeji fajn hru všem .
     
  9. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    poháry naplno xD zlaté kukačky... nějaké jsem dokoupila a šup už to je xD
    padátek mám 193, to je taky dobrý, večer spustim časovku a jsem zvědavá jak to bude padat s tím 1% poháru navíc :p
     
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak jsem včera dala pohopole s melounama a suprhnojivem, ráno snědla vše na co nejvíc BZ, sklidila a radovala se, kolik mi naskákalo, ale jaksi mi nedošlo, že nejdřív musím zapnout úkol. Tak zase vše znovu. Rostlinek je potřeba tolik, že naštěstí o nic nepřijdu, jen hold budu plnit o den později.
     
  11. princesrock

    princesrock Pisálek fóra

    prosim vas, kde zistim kolko BZ je za ktore policko??
     
  12. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    STYBI

    Neskutečně jsem se díky tobě vyděsila! Vždyť je teprve čtvrtek a ty už přeješ hezké PÁTEČNÍ ráno. V pátek mám být někde jinde, pěkně jsem se lekla. xD

    Do časovky se pustím po obědě. Všem přeji hezký, u nás deštivý, den.
     
  13. 1597851M

    1597851M Perspektivní autor

    Ahoj všichni,
    tak já mám zatím 258 hrnků a vše jde podle plánu.,Akce se mi zdá pohodová a určitě ji dokončím,jako vždy.
    Mějte se fajn...
     
  14. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    taky jsem se vyděsila,cože je vlastně za den?xD druhá sklizen v časovce sklizená, ale ten kombajn mě fakt štve, už potřetí v této akci mi zasel něco jiného něž jsem klikla, a to mám akční v oblíbených tak 100% vím že jsem klikla na hran.dýni a vyskočily jahody, :( tak honem zrušit a znovu,ještě že mám na chvilku celý kombajn ,do konce časovky zbývá 10 hod a 14 218 BZ a mám 239 hrnků , budu muset dát na noc dlouhodobky
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak hurá - úkol číslo 1 je splněn!
    A nyní bych rád podle návodu (cituji): ...Odměna: 500x bedna s nářadím - každá bedna obsahuje 1 ks nářadí, po ukončení úkolu se bedny uloží v inventáři, kde je třeba je odkliknout, 5x pomocníci - kupón na 3 hod.,...
    Mám drobnou otázku (asi jsem přes veškerou zkušenost se zdejším hraním poněkud nechápavý - chyba bude jistě jen na mé straně): co to znamená odkliknout (v inventáři)? Ve stodole po volbě Ostatní vidím 500 beden s nářadím a ať klikám jak klikám, nic se neděje.
    Nerad bych si zničil myšku, byť vím že mě za splnění akce čeká přímo žlutá stáj s těmi aktivními potvůrkami...;)
    Poradí mi někdo, jak na to?
    edit: Poděkování Zrzík77 za odpověď (níže)!
    Po odkliknutí v Dekoracích mě čekaly kromě jiného i 2 odkapávací nádrže! Taky dobrý!

    EDIT: A hrnků už mi vyskákalo 489! Já ty kukačky snad začnu milovat! (za ten téměř splněný pohár na Stromě moudrosti 29/30)
     
    Naposledy upraveno: 26/3/15
  16. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    No políčko 4x4 ti dá v základu tolik BZ kolik dává plodina. Ty menší dávají poměrově půlku a čtvrt celku. Když zapneš forsáže jako Cukyňák, Jarní věnec atd. atd. tak to bude dávat přiměřeně víc. Kolik je víc, si buď spočítáš
    https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/farmerama-komiks-8-náš-zákazník-náš-pán-25-3-31-3-diskuze.12148/page-7#post-86785

    a nebo najedeš myší nad políčko a uvidíš kolik BZ/BBZ dává.
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  17. Zrzik77

    Zrzik77 Pisálek fóra

    jan.svatek: bednu najdes v Liště pod dekoracema. Naštěstí stačil jeden klik a nářadí vyskákalo všechno.
     
  18. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Hledej Šmudlo :)
    https://board-cs.farmerama.com/inde...pán-25-3-31-3-diskuze.12148/page-7#post-86831
     
    Hrnkajda a gazela52 tohle ocenili.
  19. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Díky za zítřejší slevové balíčky s hnojivem, škoda, že to nebylo prezentováno dřív, takhle jsem utratil všechno za nákup při normálních cenách a časovku začal včera. Příště by neškodilo něco tak důležitého napsat před začátkem akce, teď jsem doplatil na zakoupení koše a snahu plnit co nejdřív.
     
  20. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Po dlouhé době jsem se zase pustil do akce a hned první úkol jsem zazdil xD, protože jsem ho zapomněl spustit a po sklizni asi 10 minut hledal, kde se vlastně odečítají ty BZ. Ale dám to. Zvládli jsme horší věci.

    Jen mám trochu problém s těmi kníry ... nečetl jsem ofiko a ráno jsem se oholil. A požadované množství asi do konce akce nedám, protože když se každý den holím, tak krvácím ....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.