FARMERAMA komiks #7 - Z ptačí perspektivy (16.1. - 22.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    ananuki tecu mi smiechom slzy co davas..bomba ,,ze aky sarkasmus

    Julinka to mas tak stouto akciou,,naplanovali ju ako nechcene rodicovstvo..heh

    Ja by som sa tak rada zoznamila s vedenim tejto hry...aj ked byvaleho p.majit.Heika som osobne poznala ale teraz co tam je humorikon...nechcela by som to zamestnavat..hned by som bola v minuse...

    a priklanam sa chudaci moderatori..radsej nechaju nase emocne prejavy vyprchat..nez by sme ich mali bezdovodne bombardovat....co im daju do oznamenia to zdelia...musime si uvedomit ,,ze oni su neni tvorcovia ani prevadzkovatelia hry...a my sme siroka skala zavislakov:mad:xDxD
     
  2. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    Nás dlouhohrající už nemůže překvapit nic, ale naštvalo to pořádně... naštěstí jsem již poučená a v určitém čase aktualizuji farmu a sleduji, zda akce naběhla, zda jsou připsány rostliny a na pár polích zkusím, zda vypadávají vypadávátka... a až pak aktivuji vylepšovací produkty a případně stonek... vřele tento postup doporučuji, vyhnete se tak ještě většímu naštvání a zklamání
     
  3. jaji

    jaji Vévoda fóra

    jdu si hrát s dětma, to bude o hodně lepší, než tady...
     
  4. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Pro
    Lečo.....
    Jen jeden?
    Jdu taky ven.Sklidila jsem a končím s dotacemi.Ani korunu nedám.Za nic.
    Tohle budu vydejchávat hodně dlouho :mad:
     
  5. milteska

    milteska Expert fóra

    no-RT banda neschopných milionářů>:( Já bych z nich udělala nezaměstnané ajnzwaj
    To by museli dát všem alespoň 500 florenů-což bohužel nehrozí
     
    švestinka a šebejda tohle ocenili.
  6. pau_linka

    pau_linka Pisálek fóra

    No jen doufám, že nějakého chytrolína neosvítí a když se jim to podaří zprovoznit , tak to "z dobré vůle" nespustí třeba ve čtyři odpoledne :eek:, když dokáží změnit termín z ničeho nic. Teď když už jsem zbytečně vyplýtvala zbytečné pomůcky (páááč by to v klidu došlo samo) na farmu až do zítřka nejdu -.-.
     
  7. maminecka53

    maminecka53 Rádoby autor

    Hlášení o změnách PO poslední chvíli je obrovská neserióznost.
     
    jaji, skalara.v a 14087 tohle ocenili.
  8. kráčák

    kráčák Pisálek fóra

    jo,jo, z diskuzí si pamatuji, že i naopak, na určitých servrech, asi jako kino, a dobře nahrabali než to oficielně zatrhli.RT má skvělou taktiku, a k tomu krásnou písničku.Lidičky, kupujte hrníčky, pardon, balíčky, a já dodávám, ano, o tohle jde. Jako kompenzaci dají všem kdoulovku, nebo která to marmeláda je ted na trhu šíleně drahá,páč jí všichni vyrábět nemohou, čert dneska ví, z jaké akce byla, a kterej nováček jí kdy uvidí, i kdyby splnil celýho cukráře.
     
    Julinka11 a pajaable tohle ocenili.
  9. Kikina

    Kikina Pisálek fóra

    ...ani nečtu všechny vaše příspěvky farmáři milí, vím že jsme na tom všichni stejně = důkladně připravení, ale nechci se rozčilovat víc nežli jsem teď, takže jsem se rozhodla:
    Tuhle akci nehrajůůů !!!
    Ahojky!
    a mám volno, jupíííí:D
     
  10. majkkigett

    majkkigett Rádoby autor

    Nechapu lidi co do hry strkají peníze. Ted to vidíte. Já bych nikdy a nikdy do žádné hry nevrazil žádné skutečné peníze.
     
    švestinka, Batory a ThirtyThree tohle ocenili.
  11. Ewelleen

    Ewelleen Zelenáč fóra

    Já blbá ráno vstala o hodinu dřív,abych sklidila ručně a nesklidila kombajnem stromyXXl které už došly a teď todle? Stále si říkám proč na tu farmu ještě lezu a furt lezu. Ty kráso,to nás zase trochu pošťouchli na nervech, to mě už fakt nebaví!:cry: .....si s náma dělaj co chtěj!:wuerg:
     
  12. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Tak úroda na stromcích dozrála, ale sklízet nebudu, např. obr stromy by mi do zítřejší jedenácté hodiny už úrodu znovu nestihly. Neva, necháme plody přezrát, zítra sklidíme a hned odvezeme do pálenice xD a když to pak všechno vypijeme bude nám pěkně zle:wuerg:.

    RT asi zjistilo, jak moc musí človíček propočítávat jaké chlévy a jaké marmošky použít, aby nasmolil těch potřebných 60000 bodíků za 24 hodin. Tak nám na to počítání dal více času. ;)
     
  13. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Táák, použil jsem téměř všechnu svojí Zuzanu na stromy. Dokoupil jsem hromadu stromů a vysadil je na všechny plochy. Od včerejšího večera jsem nic nesklízel. Tohle se teda soudruhům z NDR fakt povedlo. Kolik lidiček musí být naštvaných podobně jako já za pouhé strohé oznámení, že se akce posunuje bez sebemenšího náznaku omluvy. Vy tak a já taky tak. Neumím si tuhle hru představit bez kombajnu a přísahám. Ode dneška ode mne dostanou 120Kč mněsíčně na ten kombajn a víc už ani halíř.
     
  14. zuzus1

    zuzus1 Pisálek fóra

    Tak tohle se fakt nepovedlo :-(. Letím z práce jak šílena, nažhavená na připravenou sklizeň a kulový :-(. Ale k něčemu je to dobré, alespoň uvidím kolik mi sklizeň hodí, páč jsem fakt neměla sílu to počítat.
     
  15. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Tak jsem teď přišel a koukám nic se neděje,vše jsem měl krásně připravené,bohužel k ničemu,no nic,zítra je taky den,razím na zahradu.;)
     
  16. reno122

    reno122 Pisálek fóra

    Toto sa nerobí vo vyspelých krajinách,to je rana pod pás.Ako kompenzáciu chcem Florenovník!
     
  17. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Já bych jim nedala ani na ten kombajn :mad:, jinak jestli to někoho aspoň trochu uklidní, tak na německém fóru nadávají hráči úplně stejně jako tady a navíc v rodné řeči RT, myslím, že jim to tam omlátí o hlavu pořádně také...největší trest pro RT: nedat jim ani korunu! Oni by si pak rozmysleli, jak ke hráčům přistupovat...
     
  18. Nikita-cv

    Nikita-cv Pisálek fóra

    V práci poslouchám od zákazníka, že je potřeba být flexibilní... Ale tady jsme zákazníci my!!! V mém případě platícím, takže Farmo, koukejte být flexibilní!!! Už mě to vážně přestává bavit. Těžký úkol, odměny nic moc a ještě se nerozjedete jak máte a dáte to vědět tak pozdě??? Vaše akce začínají být k pláči!
     
  19. Coolischec

    Coolischec Perspektivní autor

    Opravdu vyvedená taškařice :D:D:D. Třeba místo kompenzace připluje nějaký vtipný dotazníček o tom jak jsme spokojeni s farmou xDxDxD.
     
  20. 43mz66

    43mz66 Rádoby autor

    tak přesně tak.... taky mám dané všechny bonusy co šly...také jsem od včerejška večera nic nesklízela... vypnula jsem automatickou sklizeň stromů...aby náhodou.. obloukem jsem se vyhýbala dvěma řádkům v nebi, které se akce týkají, abych je náhodou nespustila dřív...a pak udělám takovou banální chybu - že nekouknu jestli akce vůbec začala...to naštve...a je fakt že mimo kombajnu tu nic jiného už cenu nemá... tak všem pevné nervy...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.