FARMERAMA komiks #7 - Z ptačí perspektivy (16.1. - 22.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    No...
    1) informace, že se akce nekoná - přišla až 4 min po zahájení akce !
    2) 4 minuty jsou rozhodující a proč? Hráč co už to hraje nějaký ten pátek si vynechá aktivaci užitečných řádků v nebi.. proč? protože například ušetří 40 000 krejcarů za vánočku a volný slot na jinou potřebný řemeslnický produkt např na jarní věnec co hodí +30% BZ... ale ejhle další aktivace řádku je až za 4 dny...
    - příjdu o zvýhodnění řádku na rozpěstování akční plodiny
    - posunutí na atypickou hodinu a to 11 dopoledne
    - vyplýtvání zbytečně drahých řemeslnických produktů
    - a to hlavní.. ta natěšenost něčeho jiného než bývá a zklamání

    Toto ani není na kompenzaci, toto je cesta šupem dolů na odliv i těch hráčů co jsou velmi tolerantní, asi těžko nahradí řádek v nebi a jeho aktivaci když je akce nevratná...
    Raději jdu zavřít farmu a ven... to rozdýchat :(

    EDIT: jediné co bych brala za kompenzaci je mimořádný zlatý slot+ na 24 hodin. To by byla dostatečná kompenzace alespoň z mého pohledu.
     
    Naposledy upraveno: 15/1/15
  2. Jitulka74

    Jitulka74 Pisálek fóra

    Vidím to tak, že je to na naštvání. Jen tak mě tady něco nenamíchne, ale dnes jsem nesklízela od rána nic, jen ráno veškerá zvířata včetně výroben. Když jsem přišla ve dvě, tak píšou že až zítra. Ach jo, tak zas nic.
     
  3. sonisoni

    sonisoni Zelenáč fóra

    vúbec neměli zavádět kalendář-tohle je naschvál
     
    jaji tohle ocenil(a).
  4. jaji

    jaji Vévoda fóra

    ha, ha, ha :oops: kdyby to nebylo k smíchu, tak je to k pláči
     
    Batory, nona2222 a ezzra tohle ocenili.
  5. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    tak tohle mi fakt pobavilo... dnes není žádný den čehokoli, ale dnes je den beztrestného nadávání na RT xD jsem fakt zvědavá na kompenzaci nebo omluvu :p
     
  6. WeneeWenee

    WeneeWenee Rádoby autor

    Tak to ma fakt naštvali,zajtra prídem domov až večer,čiže mi ujde pekných pár hodín z akcie :mad:
     
  7. jaji

    jaji Vévoda fóra

    dasa - zjistuji, ze smyslem hry je koupit si premium farmare a tam mas jistotu, ze se Ti nic nezapleveli.... nebo tak nejak si myslim, ze by Ti odpovedeli z vyssich mist... bohuzel :sleepy:
     
  8. iveek

    iveek Pisálek fóra

    Zdravím všechny.
    K začátku akce se raději ani nebudu vyjadřovat, ale může mi někdo z výše postavených sdělit, jestli je možnost někde zjistit, kdy se mi zaplevelí pole? Mám na hlavní jen poho pole a vím, že trvá 48 hodin, než úroda na něm zaroste plevelem.... ale kde zjistím, jak dlouho tam tu úrodu můžu nechat, když nebyla seta a hnojena a zalévána, aby vyšla na začátek akce? Karafiáty už na ní rozkvetly včera, ale vím já jestli před 11.hodinou nebo po ní?
    Děkuji moc za info
     
  9. FarmarkaBarunka

    FarmarkaBarunka Zelenáč fóra

    No supr,a hnojivo na stromy v trapu!!!!!!!!!!!!!
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  10. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Když se poruší pravidla okamžitě tu nastoupí někdo , kdo udělá ty ty a teď nikdo, je ticho po pěšině. Ani v ofiku žádná omluva prostě už jim ani za toto nestojíme. Jenom strohé akce je přesunuta na zítřek.
     
  11. ananuki

    ananuki Pilný autor

    Buď rád, že ti vůbec něco vyrostlo. Při těch dnešních zmatcích na farmě ti to mohlo i chcípnout xDxDxD. Jak já tu farmu miluji xDxDxD.
     
  12. jaji

    jaji Vévoda fóra

    těžko :( oni to neberou jako chybu, prostě si dle upozornění posunuli termín akce a to oni můzou>:(
     
    michalka59 tohle ocenil(a).
  13. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Začít akci v 11:00 dopoledne mi nepřipadá už vůbec přemýšlením o lidech, ale spíš o nákupu košíků a investování peněz.
    Děti jsou o 11- té ve škole a mají zrovna hodinu. Těžko se přihlásí na farmu a my pracující budeme v práci, takže akce je v celku "dobrá" . Pro všechny výhodná. Hlavně je víkend a mnozí i odjíždějí. Akce je fakt "dobrá" a načasovaná.
    smích...hahahahaha
     
  14. kva-kvak

    kva-kvak Pisálek fóra

    To je divné.... :music:
    Taková pěkná diskuse s pestrými slovy............., a zatím bez karet ...... Hm,hm,hm...:p
    Čím to asi bude???
     
  15. pardalka

    pardalka Pisálek fóra

    Jak si to vůbec v RT představují?? Vždyť chod Farmerami, je jejich pracovní náplň, za kterou jsou velice dobře placený. Přála bych jim, aby je něco potrefilo, doktor na sále je otevřel a řekl "operaci dodělám zítra v 11". Škoda, že se najde spousta hráčů, kteří jsou na tom finančně dobře a budou do nich nadále cpát prachy. Takové jednání k hráčům, by opravdu stálo za to, aby jim na konto nepřišla, alespoň měsíc, žádná platba. Pak by si hráčů jinak vážili, takhle na ně z vysoka pouze ser...kálí !!!!
     
  16. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Sice je v úvodu napsáno, že mají právo akci posunout a upravit, ale čekal bych to u nesmyslných a do zblbnutí se opakujících akcí typu akční plodiny. Ale pokud dají kombinovanou akci a navíc takhle složitou kombinovanou akci čekal bych omluvu a ne pouze suché konstatování o posunutí akce, ale hlavně dost mastnou kompenzaci. Ty vrtule, hnojivo, marmelády, věnce, které hodně hráčů použila v domnění, že vedení jedná férově nejsou zadarmo.
     
  17. Lečo75

    Lečo75 Pisálek fóra

    Jako kompenzaci žádám úplné zrušení akce!!!!!
    Nebo florenovník
     
  18. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    pardálko, však určitě ještě dostali teď povánoční odměny...:) Neber jim radost z nich. Mají splněno, nač pospíchat. My jsme jenom hráči, kteří tu budeme hundrat, ale nic nám nepomůže....:D
     
    evca190, ezzra a michalka59 tohle ocenili.
  19. Otami59

    Otami59 Pisálek fóra

    Kvak-kvak- Pestrá slova??? Snad i moderátoři jsou chápavý lidé, kteří jsou otrávený přístupem RT (pokud to nevěděli dříve, jak ostatní) A proto určitě chápou rozhořčení, že se nějak musíme uklidnit a za cenu trochu prudké reakce...
     
  20. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    To posunutí akce je docela dobrej fór. Včera jsem všude vysadil stromy a použil i ultrahnojivo a koukám, že to bylo zbytečné. Teď mohu jen čekat a čekat. Tak si dám den pauzu.
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.