FARMERAMA komiks #7 - Z ptačí perspektivy (16.1. - 22.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    Ahoj tak k ukončení mi chybí 85 nákladu, je to k vzteku. Jinak mám všechno. Děkuji všem kdo mi poslal dárky, ale i tak to bylo bohužel málo. Padalo mi tak 15 dárků z jedné plochy, a to jsem šachovala jak to šlo.:cry:. Ani nevím jestli budu mít příště chuť něco plnit......:oops:
     
  2. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj akatahuu, pozri si prosím môj predchádzajúci príspevok, v ňom nájdeš kde žiadať o darčeky. Za pochopenie ďakujem a držím pršteky k úspešnému ukončeniu.
     
  3. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj tak i já dokončila a ještě 90 nákladů zbylo,jak tu někdo zmiňoval aby byl zase časový úkol,tak já si ho nepřeju,do obou mi scházela troška na dokončení,ale neva něco sem si vysloužila a jsem spokojená....:D
     
    Hrnkajda a Simík21 tohle ocenili.
  4. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    dobré ránko, tak při ranní sklizni, vypadlo posledních pár vypadávek a stonek už je v nebi :) Většinou končím na vypadavátkách, bo nevypadnou všechny, tak už jsem několik úkolů nedodělala...napěstováno a nedoděláno ...
     
    Hrnkajda, Ria30. a Simík21 tohle ocenili.
  5. sgra1972

    sgra1972 Pisálek fóra

    Děkuji všem, díky nákladu, který jste mi poslali, se mi podařilo dokončit soutěž, úplně mi to dojalo, kolik lidí mi poslalo dárek, a mám to úplně přesně. Ze srdce díky. Krásný den všem.
     
  6. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Tak já akci dokončila už včera. Nakonec mám 161 nákladů navíc. Musím RT za tuto akci opravdu pochválit, né jenom, že se u ni muselo i trošku přemýšlet, ale i odměny jsou super. Řádek už je v nebi aktivován. Jen je škoda, že ho nemůžu klikat častěji.
     
  7. malyvanek

    malyvanek Pisálek fóra

    Zdravím všechny farmáře.Akci jsem splnila včera a dnes mám ve skladu 270 nákladu.
    Z vyhraných lístků se mi podařilo vytočit všechny květiny a to jsem už některé měla.Takže stonek je aktivovaný a na ploše zbylé květiny.Dvě lilie,tři načítací,jedna diskokráska,dva tulipány a jedna lupina.
    Tak to nevzdávejte,ono se to podaří.
    Přeji všem hodně štěstí.
     
    Hrnkajda a Ria30. tohle ocenili.
  8. lubami

    lubami Pisálek fóra

    rada by som sa opýtala,kde zmizli chameleony. Aká je to odnemy za všetko dodané, ked po akcii všetko zmizne?
     
  9. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj lubami, kde zmizli chameleóny, netuším. Ale túto chybu už máme nahlásenú pozri tu.
    Peknú hru prajem

    edit:máme info, žeby už chameleóni mali byť v poriadku, je potrebné reštartovať hru.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/1/15
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  10. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    po skončení komiksu mi zůstalo 204 nákladů a vše proběhlo v klidu bez honění
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  11. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Po skončení akce mi zbyly 3 náklady, bylo to tak tak splněno, děkuji moc všem sousedům i nesousedům co posílali, bez vás bych to nedal. ;)
     
  12. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    tomokoco
    Tak to gratuluji ;). Měl jsi to hodně na těsno, ale hlavně, že to vyšlo :).


    Já jsem tedy měl nakonec 508 nákladů navíc, takže super. Celkově hodnotím tuto akci velmi kladně a jsem spokojený, především se stonkem :D.

    aerokvět: 15 109 / 15 000 ( chybí 0 )
    náklad: 1208 / 700 ( chybí 0 )
     
    Hrnkajda, evca190 a tomokoco tohle ocenili.
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Konecny pocet je 799 navic, takze klasika, 200% kdyz se nic nedeje - takze dobra akce :)
     
    karolinka120484 a Hrnkajda tohle ocenili.
  14. honzi

    honzi Komisař fóra

    Tak já jsem udělal přesně to, co jsem čekal - 4 úkoly... Nákladů mi ve stodole zůstalo 319, takže by mi jich stejně 31 chybělo (překvapivě... většinou nemám s padátky problém...)
     
  15. mousicka

    mousicka Guest

    Slúbený bonusový kód:

    BIRDSEYESVIEW



    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
    mituli tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.