FARMERAMA komiks #7 - Z ptačí perspektivy (16.1. - 22.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Tak já mám už 380 nákladů navíc. Aerokvět jsem nějak přepočítala a mám 1700 navíc.
    Už se těším na bonusový kód, ale aktivaci nechám až na 31.1., protože 30% BZ využiju nejlépe o volném víkendu. Ve všední dny se sem dostanu jen ráno a večer, tak ať z toho mám co největší užitek.
    Gratuluji všem co mají hotovo a všem co ještě finišují držím palečky, ať to klapne.
     
  2. Newdevil

    Newdevil Pisálek fóra

    tak mě asi budou náklady chybět, je to škoda ale co se dá dělat
     
  3. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Ahojky, taky hlásím konec. Ale ne celé hry - nemám totiž chov opic. přednost dostala plocha na pěstování. Časovky jsem splnil tak něco přes třetinu, co bych taky chtěl. když jsem teprve několikaměsíční prcek a akce na obr stromy doposud nebyla. Ale jinak akce super. Dekorky už makají a body dávají. Kutílek1929:D;):)
     
  4. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Ahoj,jestli mi ráno nevyskočí 60 nákladů,tak jsem víte kde.Chci moc poděkovat novým sousedkám,které mi posílají dárkem náklad,moc si toho cením,vůbec jsem to nečekala.Žila jsem v domnění,že akce končí ve dvě po o,kuk na časomíru a ono už zítra v jedenáct,už jsem měla nasazeno žito či co,tak jsem obětovala SK,snad to vyjde a náklady se smilují,zítra si držím pěsti.Dobrou noc
     
  5. Alyssea

    Alyssea Pisálek fóra

    Ahoj, tak mám konečně hotovo, dlouho sem čekala na než mi vypadne potřebné množství nákladů, protože nechci uklízet chlívky, zvířátka nemám, tak pěstuju. Díky sousedi za vaše dárky, ty hlavně mi pomohly ukončit akci už dneska. Potěšil mě hlavně stonek do nebe. Body na bahamaramu se vždy hodí. Ostatním taky přeju, aby se jim podařilo akci stihnout a získat ho.
     
  6. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Hrnkajda......bacha je jen do 30 ledna

    Kód zveřejníme v pondělí 26.1. a platný bude do pátku 30.1. 23:59 hod.
     
  7. Briann.

    Briann. Pisálek fóra

    Ahoj,do posledního úkolu mě chybí asi 80 nákladů,snad napadají,jinak pěkná akcička,líbí se mi,těm co mají už spněno blahopřeju .
     
    Naposledy upraveno: 21/1/15
    Hrnkajda a lacrima tohle ocenili.
  8. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    jana563
    Díky za upozornění, tak tedy ho holt aktivuji už 30.1., co nejpozději večer, aby vydržel do víkendu. Ale třeba nás narozeninová soutěž překvapí zase nějakým získáváním bodů na čas a budu ho aktivovat dřív. Známe své pappenheimské.
    Každopádně děkuji.
     
  9. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Akcia skončená,už som si myslela že to nestihnem. Nákladu mi ostalo 124 ks. ;)
     
    Simík21 a Hrnkajda tohle ocenili.
  10. maky9

    maky9 Pisálek fóra

    Ahoj, nevíte, kde se dá sehnat obyčejný výběh pro chameleona? Žlutý mi nejde dát na plochu. Díky.
     
  11. sgra1972

    sgra1972 Pisálek fóra

    Ahoj tak vše hotovo až na náklad... Jestli mi někdo můžete poslat dárek - náklad budu vděčná, děkuji.
     
  12. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Ahoj,chameleoní výběhy se daly získat při akci Chůva,která byla začátkem ledna.Teď zatím nejdou získat nikde.
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  13. maky9

    maky9 Pisálek fóra

    Díky, měla jsem notebook na reklamaci, takže tu akci jsem nedělala. Nestihla jsem ani začátek této akce, ale jak jsem se dočetla, nic mi neušlo, když posunuli začátek.
     
  14. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Tak.... 2 hodiny před koncem 821 nákladů navíc:)
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  15. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Hura ,akce dokoncena,bylo tezke,lebo jsem lezela v horeckach a tak tak jsem se dokopala jit obcas sklidit,casovku na medveda jsem mela jen tricvrte,ale medvedu mam plnou listu,uz mi je trochu lepe tak to ted dam vse do kupy hezky den a budte na sebe opatrny:inlove:
     
  16. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj sgra1972, o darčeky si prosím požiadaj v sekcii na to určenej >Zasílání a výměna dárků<, a nájdeš tam aj ponuky od iných farmárov. Veľa šťastia s nákladmi a peknú hru prajem.
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  17. 1wolf999

    1wolf999 Perspektivní autor

    Tak už mám akci také hotovou, sice jsem časovky nesplnil, alespoň něco jsem z nich získal.8)
     
    Hrnkajda a Simík21 tohle ocenili.
  18. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Chci moc poděkovat všem,kteří mi poslali dárek,úkol je dokončen,ještě mi 6 kusů nákladu zbylo,díky moc:)
     
    Hrnkajda a Simík21 tohle ocenili.
  19. jusa63

    jusa63 Zelenáč fóra

    Tak po dnešní sklizni mi chybí 56 nákladů:(tak tolik už jich nedopadá.To náhodné číslo je fakt k vzteku.No co je to jen hra;)
     
    Hrnkajda a Simík21 tohle ocenili.
  20. akatahuu

    akatahuu Zelenáč fóra

    Ahoj, do konce mi chybí 13 vypadávátek,moc prosím,kdo můžete, zašlete mi je,díky moc
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.