FARMERAMA komiks #7 - Z ptačí perspektivy (16.1. - 22.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Danča57

    Danča57 Perspektivní autor

    Uf tak hlásím také hotovo ,akce byla super jen více takových :)
     
  2. Patejl

    Patejl Rádoby autor

    když jsem si přečetl co napsala Stargies, tak se taky vyjádřím k plnění "nových úkolů. Já to zvladl jednodušeji, vyhodil jsem na všechny plochy kromě parku a ostrova pokladů všechny nejvyšší možné chlívky, počkal až se "dochovají" pak klasika, velik. marmeláda a jarní věnec. Zapnul jsem všechny sovičky, vrány a dráčky a podobnou "havěť", vše co šlo na stonku a sklízel. Ty body jsem splnil na první sklizeň. Totéž u stromů. Ty sovičky dávají každá 10%, celkem je šest ploch a tím pádem + 60% a to je dost. Dráčik 20%, kůň dalších 20% a jste lehounce na +100%.
     
  3. 19janoti60

    19janoti60 Rádoby autor

    akce ukončena, za posílání vypadávátek děkuji, teď běžím se revanšovat.
     
  4. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    jediný mráček na této akci je kolo štěstí, u mne spíš neštěstí... ze všech těch párty lístků, co jsme dostali a i z nějakých z dřívějška, mi nepadla ani jediná kytička... :oops:
    takhle to u mne většinou vypadá... :cry: teda pírkový netopýr se mi hodí, ale...

    http://www.pictu.cz/image.php?di=YYU5
     
  5. jml60

    jml60 Zelenáč fóra

    Ahojky, mám dotaz. Jde nějak ukončit 3. úkol s chovem zvířátek? Nějak jsem to zasklila. napěstovala jsem vše potřebné a zapoměla jsem na to , že akce už končí.
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    "Časový úkol lze spustit pouze jednou (pokud bude dodáno víc jak 4% BZ), nelze jej přerušit a spustit znovu."
    Tak ja to neotestuju, ale vidim to blede... je tam o 4% na preruseni akce, ale taky o dobehnuti az vyprsi cas... asi nedomysleny, teda lepe receno musi se zacit vcas...
    Takze SK, chlivky ven a sklidit co se da... bonusy na BZ, remesla a doufat, pokud mas sanci zitra sklidit...

    Vypadavat ma 117 nakladu/den, v tuto chvili ma byt 629 ([4.ukol]+279 ) nebo chybet 71, mam 1338 (chybi 0 ), mam 191% hotovo.
    Stav kviti : idealne 13467 kusu (2500/den, [4.ukol]+6467 kusu ), mam 15621 z 15000 (104% ).
    Zatim uplynulo 89% casu, zbyva 14 hodin.
     
  7. Katka_F

    Katka_F Zelenáč fóra

    jml60 Mám stejný problém: nestíhám se zvířátky, SK došlo, bonusy nějaké aktivní mám. Jenže i tak to nestihnu, mám splněno jen cca 11000.
    Rovněž na první straně píšou, že: "Rovněž bude možnost plnit další úkol, nikoliv však další časový úkol" Tak jsem si myslela, že splním ty další úkoly a z toho třetího dostanu pak jen poměrnou část. Ale asi to chápu nějak blbě...4. úkol je zamčený...
     
  8. farmář1970

    farmář1970 Rádoby autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky. Komix číslo 7 jsem konečně komplet splnil a už si můžu jen pročít stránky komixu :D Myslel jsem si, že třetí časový úkol na sběr BZ z výběhů pro zvířata určitě nesplním a nakonec to šlo úplně lehce a získal jsem tak plnou odměnu, vlastně, co se týče odměn, tak musím tentokrát říct, že úžasný :D, hlavně řádek v nebi. Každý řádek dávající BBZ mi hodně pomáhá rychleji postupovat do dalších levelů a získávat tak zlaté banány :D. Jediné, co mě mrzí je, že byla zavedena komixová knihovna, ve které se stále objevuje pouze jeden komix, i když by tam správně mělo být 6, protože jsme už 6 komixů splnili v roce 2014 a nyní 7, proto by mě potěšilo, kdyby se komixová knihovna obohatila o další předešlé díly, které jsme splnily a mohly si je opět přečíst :)
     
  9. i.marikova

    i.marikova Zelenáč fóra

    Netuším kam s dotazem, tak snad to nebude vadit. Od kdy mohu pěstovat pandánové ovoce, zelený čaj, hrozen moře, zázvor, plod moringy a citr. trávu ?
     
  10. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Simik21 a další - děcka, prosím vás, kde berete ten seznam výher z kola? já to nikde nevidím... Kde mám hledat správně???
     
    lacrima a nanyblacks tohle ocenili.
  11. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    Akce včera splněna :D, všem kteří ještě plní přeji zdárné dokončení akce ;)
     
  12. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte.

    jml60,
    ak máš už dodané do 3.úlohy viac jak 4%, tak sa úloha prerušiť nedá :(


    Katka_F,
    Pokud dojde k dodání pouze do 4% BZ z celkového požadovaného množství BZ a úkol bude ukončen po skončení časového limitu, pak bude možné úkol spustit znovu.
    Vtedy platí toto:
    Rovněž bude možnost plnit další úkol, nikoliv však další časový úkol".

    i.marikova,
    pozri tu , nabudúce prosím podobné otázky smeruj do Nováčci alebo Všeobecné dotazy.

    Prajem peknú hru
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  13. kkristyna1

    kkristyna1 Zelenáč fóra

    Co jsem mohla, to jsem jsem splnila. Stromy a chlévy sice žádná sláva, ale alespoň něco jsem získala. Bohužel poslední úkol neudělám (nemám zelí), ale i tak jsem spokojená. Vám, co se s akcí ještě perete přeji dobré pořízení :)
     
  14. Katka_F

    Katka_F Zelenáč fóra

    mousicka: děkuji za vysvětlení, asi jsem to blbě pochopila a podle toho naplánovala plnění... chjo...:( Nepříjde mi to ale fér. Všechno ostatní do dalších úkolů mám a je mi to na nic.
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  15. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahoj JHJM , seznam výher - klikni u kola štěstí, dole v té tabulce výher , na zelené tlačítko " Vyhrané odměny " a
    otevře se ti tabulka s tvými výhrami .
    [​IMG]

    Jinak , co se týká akce , aby jsem nebyla úplně off , tak stonek se tentokrát opravdu vyvedl a myslím si, že k všeobecné spokojenosti . Ukazatel BZ se mi rychlým krokem blíží na farmě i na Baha k dalšímu levelu. Paráda :music:

    *************

    P.S. JMJH , byla jsem to spočítat . Je tam 30 řádků , takže 30 výher
     
    Naposledy upraveno: 21/1/15
  16. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    bonusový kód bude od pondělka ;)
     
  17. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    lacrima - ahoj, díky moc, už jsem to našla, jen je mi líto, že je tam nemám všechny z těch posledních dní.. je jich tam jenom několik..
    Není někde možnost vidět všechny?

    i.marikova - musíš mít otevřeny všechny komnaty v opičím chrámě - já v té poslední taky ještě velkou část nemám... všechno to stojí hrozně moc ZB, které se těžko získávají... :(
     
    Simík21, Hrnkajda a lacrima tohle ocenili.
  18. jml60

    jml60 Zelenáč fóra

    Taky jsem si to pročítala a pochopila jsem to tak, že i když nemám časový úkol hotový, tak mohu pokračovat v dalším úkolu. Pokud mi tedy třetí úkol skončí až s koncem akce, tak bohužel už do dalších úkolů nebudu moci dodat, i když mám vše připraveno. Je to sice moje blbost, že jsem úkol zapnula pozdě a bohužel mám málo chlívků na celé dokončení. Vůbec by mi nevadilo, že dostanu menší odměnu, jen kdyby šel úkol předčasně vypnout.
     
    -Pietro1976- tohle ocenil(a).
  19. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Pěkně se to hromadí a už mám navíc 440 nákladů :). Není to sice tolik, jak mají někteří sběrači ;), ale na moje padání je to slušný výkon 8). Ještě zítra ranní sklizeň a pak něco přes den, tak uvidím, kolik toho napadá :p.

    aerokvět: 15 109 / 15 000 ( chybí 0 )
    náklad: 1140 / 700 ( chybí 0 )
     
  20. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Tak konečně padl poslední kus nákladu a mohla jsem ukončit danou soutěž. :-D Všem, kteří pomalu finišují přeji hodně štěstí a pevné nervy. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.